Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 49/50

<< Forrige uke   7. desember – 14. desember   Neste uke >>

Velkommen til uke 49 – 50

Liverpool har kniven på strupen i den kommende Champions League-runden, og det blir nok en heseblesende avslutning på den gruppen! Champions League er derimot bare noen av høydepunktene denne uken, se hele sendeskjemaet under for denne fredag-fredag perioden:

Fredag 7. desember:

EFC Extreme Fighting Championship
13.00-13.30 EFC 76: Innveiing på TV 2 Sumo


Lørdag 8. desember:

V-cup: Alpint, kvinner
11.00 Super-G på TV 2 Sumo og TV 2

Premier League, 16. runde
13.00 Bournemouth – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Manchester United – Fulham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Chelsea – Manchester City på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.15 Leicester – Tottenham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

EFC Extreme Fighting Championship
19.30 EFC 76: Live på TV 2 Sumo


Søndag 9. desember:

V-cup: Alpint, kvinner
10.25-11.55 Parallellslalåm: 1. omgang på TV 2 Sumo og TV 2
13.25-15.30 Parallellslalåm: 2. omgang på TV 2 Sumo og TV 2

Premier League, 16. runde
16.45 Newcastle – Wolverhampton på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Get-ligaen, 30. runde
16.50 Vålerenga – Frisk Asker på TV 2 Sumo
16.50 Lillehammer – Sparta på TV 2 Sumo
16.50 Ringerike – Storhamar på TV 2 Sumo
16.50 Stjernen – Manglerud Star på TV 2 Sumo


Mandag 10. desember:

Premier League, 16. runde
20.45 Everton – Watford på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Tirsdag 11. desember:

UEFA Champions League, matchday 6
20.00 Liverpool – Napoli på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1


Onsdag 12. desember:

UEFA Champions League, matchday 6
20.00 Ajax – Bayern München på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1


Torsdag 13. desember:

UEFA Europa League, matchday 6
18.00 Genk – Sarpsborg 08 på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
18.55 Rapid Wien – Rangers på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
18.55 Vidi – Chelsea på TV 2 Sumo
18.55 Besiktas – Malmö på TV 2 Sumo
18.55 Villarreal – Spartak Moskva på TV 2 Sumo
18.55 Lazio – Frankfurt på TV 2 Sumo
18.55 Marseille – Apollon på TV 2 Sumo
18.55 Akhisar – Standard Liège på TV 2 Sumo
18.55 Sevilla – Krasnodar på TV 2 Sumo
18.55 Dinamo Kiev – Jablonec på TV 2 Sumo
18.55 Rennes – Astana på TV 2 Sumo
18.55 PAOK – BATE på TV 2 Sumo
21.00 Leipzig – Rosenborg på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
21.00 Arsenal – Qarabag på TV 2 Sumo
21.00 Celtic – Salzburg på TV 2 Sumo
21.00 Ludogorets – Zürich på TV 2 Sumo
21.00 AEK Larnaca – Leverkusen på TV 2 Sumo
21.00 Slavia Praha – Zenit på TV 2 Sumo
21.00 FC København – Bordeaux på TV 2 Sumo
21.00 Dinamo Zagreb – Anderlecht på TV 2 Sumo
21.00 Spartak Trnava – Fenerbache på TV 2 Sumo
21.00 Sporting CP – Vorskla på TV 2 Sumo
21.00 Olympiakos – Milan på TV 2 Sumo
21.00 Dudelange – Betis på TV 2 Sumo
23.00 Fotballkveld på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1


Fredag 14. desember:

Hopp, Engelberg
TBA Kvalifisering (menn) på TV 2 Sumo