Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 47/48

<< Forrige uke   23. november – 30. november   Neste uke >>

Velkommen til uke 47 – 48

Det er duket for en herlig uke for de fotballgalne ⚽ Premier League til helgen, UEFA Champions League tirsdag og onsdag, og full runde UEFA Europa League torsdag 😱 I tillegg er uken krydret med Møbelringen Cup, Get-ligaen og Cyclo-cross!

Se hele sendeskjemaet for uken under, så går du ikke glipp av nye, deilige sportsøyeblikk ❤️

Fredag 23. november:

Get-ligaen, 24. runde
18.30 Sparta – Stjernen på TV 2 Sumo


Lørdag 24. november:

Premier League, 13. runde
15.30 Manchester United – Crystal Palace på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Tottenham – Chelsea på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Get-ligaen, 25. runde
15.50 Stavanger – Vålerenga på TV 2 Sumo

Møbelringen Cup, kvinner
16.55 Ungarn – Frankrike på TV 2 Sumo
19.00 Norge – Danmark på TV 2 Sumo og TV 2

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 30. serierunde på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Søndag 25. november:

UCI Cyclo-cross, Belgia
13.30-14.30 Kvinner, elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
15.00-16.25 Herrer, elite på TV 2 Sumo

Premier League, 13. runde
14.00 Bournemouth – Arsenal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
16.30 Wolverhampton – Huddersfield på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Møbelringen Cup, kvinner
15.55 Danmark – Ungarn på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
18.00 Norge – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2

Get-ligaen, 25. runde
16.50 Stjernen – Lillehammer på TV 2 Sumo
16.50 Storhamar – Sparta på TV 2 Sumo
16.50 Frisk Asker – Manglerud Star på TV 2 Sumo


Mandag 26. november:

Premier League, 13. runde
20.45 Burnley – Newcastle på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Tirsdag 27. november:

Get-ligaen, 23. runde
18.20 Sparta – Manglerud Star på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Vålerenga på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

UEFA Champions League
20.00 Manchester United – Young Boys på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1


Onsdag 28. november:

UEFA Champions League
20.00 Tottenham – Inter på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1


Torsdag 29. november:

Europa League, matchday 5
16.50 Spartak Moskva – Rapid Wien på TV 2 Sumo
16.50 Astana – Dinamo Kiev på TV 2 Sumo
18.30 Rosenborg – Celtic på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
18.30 Zenit – FC København på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
18.40 Vorskla – Arsenal på TV 2 Sumo
18.40 Salzburg – Leipzig på TV 2 Sumo
18.40 Leverkusen – Ludogorets på TV 2 Sumo
18.40 Zürich – AEK Larnaca på TV 2 Sumo
18.40 Bordeaux – Slavia Praha på TV 2 Sumo
18.40 Fenerbache – Dinamo Zagreb på TV 2 Sumo
18.40 Anderlecht – Spartak Trnava på TV 2 Sumo
18.40 Qarabag – Sporting CP på TV 2 Sumo
18.40 Betis – Olympiakos på TV 2 Sumo
18.40 Milan – Dudelange på TV 2 Sumo
20.45 Chelsea – PAOK på TV 2 Sumo
20.45 Malmö – Genk på TV 2 Sumo
20.45 Rangers – Villareal på TV 2 Sumo
20.45 Apollon – Lazoi på TV 2 Sumo
20.45 Frankfurt – Marseille på TV 2 Sumo
20.45 Krasnodar – Akhisar på TV 2 Sumo
20.45 Standard Liège – Sevilla på TV 2 Sumo
20.45 Jablonec – Rennes på TV 2 Sumo
20.45 BATE – Vidi på TV 2 Sumo
20.55 Sarpsborg 08 – Besiktas på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1

Get-ligaen, 26. runde
17.50 Stavanger – Frisk Asker på TV 2 Sumo
18.20 Lillehammer – Ringerike på TV 2 Sumo
18.20 Vålerenga – Stjernen på TV 2 Sumo


Fredag 30. november:

Sykkel, Cyclo-cross
18.25 UCI Track WC, Berlin på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 14. runde
20.45 Cardiff – Wolverhampton på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium