Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 46/47

<< Forrige uke   16. november – 23. november   Neste uke >>

Velkommen til uke 46 – 47 🇳🇴

UEFA Nations League fortsetter, og kampen en bør bite seg merke i kommer mandag når det norske landslaget reiser til Kypros for å kjempe om tre særs viktige poeng.  Get-ligaen er også godt i gang etter landslagspausen, og denne fredag-fredag perioden skal vi gjennom hele tre runder 🤩 Storhamar får det spesielt tøft denne uken, med kamper mot både Vålerenga, Lillehammer og Stavanger Oilers 🏒

Se hele sendeskjemaet for uken under:

Fredag 16. november:

UEFA Nations League
20.30 Slovenia – Norge på TV 2 Sumo og TV 2
20.35 Kypros – Bulgaria på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Nederland – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Wales – Danmark på TV 2 Sumo
20.35 Slovakia – Ukraina på TV 2 Sumo
20.35 Gibraltar – Armenia på TV 2 Sumo
20.35 Liechtenstein – Makedonia på TV 2 Sumo


Lørdag 17. november:

UCI Cyclo-cross, Tsjekkia
13.30 Kvinner, elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
15.00 Herrer, elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

UEFA Nations League
14.50 Serbia – Montenegro på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
17.50 Tyrkia – Sverige på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
17.50 Azerbaijan – Færøyene på TV 2 Sumo
17.50 Malta – Kosovo på TV 2 Sumo
20.35 Italia – Portugal på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
20.35 Albania – Skottland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Romania – Litauen på TV 2 Sumo

Get-ligaen, 22. runde
15.50 Stjernen – Stavanger på TV 2 Sumo
17.50 Lillehammer – Storhamar på TV 2 Sumo


Søndag 18. november:

UEFA Nations League
14.45 England – Kroatia på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
17.50 Nord-Irland – Østerrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
17.50 Moldova – Luxembourg på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
17.50 San Marino – Hviterussland på TV 2 Sumo
20.35 Sveits – Belgia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Hellas – Estland på TV 2 Sumo
20.35 Ungarn – Finland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 22. runde
16.50 Ringerike – Manglerud Star på TV 2 Sumo
16.50 Vålerenga – Sparta på TV 2 Sumo

Privatlandskamp
20.35 Spania – Bosnia på TV 2 Sumo


Mandag 19. november:

UEFA Nations League
17.50 Andorra – Latvia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
17.50 Georgia – Kazakhstan på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.00 Kypros – Norge på TV 2 Sumo og TV 2
20.35 Bulgaria – Slovenia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Tyskland – Nederland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Tsjekkia – Slovakia på TV 2 Sumo
20.35 Danmark – Irland på TV 2 Sumo
20.35 Liechtenstein – Armenia på TV 2 Sumo
20.35 Makedonia – Gibraltar på TV 2 Sumo


Tirsdag 20. november:

Get-ligaen, 23. runde
17.50 Stavanger – Ringerike på TV 2 Sumo
18.20 Sparta – Frisk Asker på TV 2 Sumo
18.20 Storhamar – Vålerenga på TV 2 Sumo
18.20 Manglerud Star – Lillehammer på TV 2 Sumo

Privatlandskamp
19.50 Ukraina – Tyrkia på TV 2 Sumo
19.50 Albania – Wales på TV 2 Sumo
20.35 Italia – USA på TV 2 Sumo
20.50 Frankrike – Uruguay på TV 2 Sumo

UEFA Nations League
20.15 Portugal – Polen på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Sverige – Russland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Skottland – Israel på TV 2 Sumo
20.35 Montenegro – Romania på TV 2 Sumo
20.35 Serbia – Litauen på TV 2 Sumo
20.35 Kosovo – Aserbajdsjan på TV 2 Sumo
20.35 Malta – Færøyene på TV 2 Sumo


Onsdag 21. november:

Håndball: Rekruttlandslaget, kvinner
18.55 Kina – Norge (LKR) på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Torsdag 22. november:

Håndball: Rekruttlandslaget, kvinner
14.55 Norge (LKR) – Island på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Møbelringen cup, kvinner
18.00 Norge – Ungarn på TV 2 Sumo og TV 2
20.55 Frankrike – Danmark på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 24. runde
18.30 Vålerenga – Lillehammer på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Ringerike på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Stavanger på TV 2 Sumo


Fredag 23. november:

Get-ligaen, 24. runde
18.30 Sparta – Stjernen på TV 2 Sumo