Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 45/46

<< Forrige uke   9. november – 16. november   Neste uke >>

Velkommen til uke 45 – 46 ⚽

Det er klart for en ny runde med UEFA Nations League! Våre norske helter kriget seg opp på toppen av tabellen i forrige omgang, og vi håper selvsagt at dette holder seg  🙌 Fredag er dagen å se opp for, når vi møter Slovenia og forhåpentligvis stikker av med tre nye, deilige poeng 😎

Se hele sendeskjemaet for uken under:

Fredag 9. november:

Eliteserien menn, 8. runde
18.30 Drammen – ØIF Arendal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Lørdag 10. november:

UCI Urban Cycling World Championship
08.30-09.55 Finale: Trials, menn elite 20′ på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
10.00-11.30 Finale: Trials, menn elite 26′ på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
13.30 Trials: Høydepunkter på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 12. runde
13.00 Cardiff – Brighton på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Newcastle – Bournemouth på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Crystal Palace – Tottenham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Søndag 11. november:

UCI Urban Cycling World Championship
06.00-08.00 BMX Freestyle Park, menn elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
10.00 Trials: Høydepunkter på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 12. runde
12.30 Liverpool – Fulham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
14.45 Chelsea – Everton på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.00 Man. City – Man. United på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.20 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Allsvenskan, 30. runde
14.50 Brommapojkarna – Trelleborg på TV 2 Sumo
14.50 Häcken – Norrköping på TV 2 Sumo
14.55 Kalmar – AIK på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 29. serierunde på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Mandag 12. november:

Håndball, Herre Håndbold Liga
19.25 Aalborg – Århus på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Tirsdag 13. november:

Håndball-NM: Semifinale, menn
20.00 ØIF Arendal – Halden på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Onsdag 14. november:

Privatlandskamp
18.50 Sveits – Qatar på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1

Håndball-NM: Semifinale, menn
20.00 Bækkelaget – Elverum på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Torsdag 15. november:

UEFA Nations League
15.50 Kazakhstan – Latvia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.15 Kroatia – Spania på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Belgia – Island på TV 2 Sumo
20.35 Østerrike – Bosnia på TV 2 Sumo
20.35 Ungarn – Estland på TV 2 Sumo
20.35 Hellas – Finland på TV 2 Sumo
20.35 Andorra – Georgia på TV 2 Sumo
20.35 Luxembourg – Hviterussland på TV 2 Sumo
20.35 San Marino – Moldova på TV 2 Sumo

Privatlandskamp
17.50 Polen – Tsjekkia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
19.05 Israel – Guatemala på TV 2 Sumo
20.15 England – USA på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Tyskland – Russland på TV 2 Sumo
20.35 Irland – Nord-Irland på TV 2 Sumo

Get-ligaen, 21. runde
18.20 Ringerike – Stjernen på TV 2 Sumo
18.20 Lillehammer – Stavanger på TV 2 Sumo
18.20 Vålerenga – Manglerud Star på TV 2 Sumo
18.20 Frisk Asker – Storhamar på TV 2 Sumo


Fredag 16. november:

UEFA Nations League
20.30 Slovenia – Norge på TV 2 Sumo og TV 2
20.35 Kypros – Bulgaria på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Nederland – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Wales – Danmark på TV 2 Sumo
20.35 Slovakia – Ukraina på TV 2 Sumo
20.35 Gibraltar – Armenia på TV 2 Sumo
20.35 Liechtenstein – Makedonia på TV 2 Sumo