Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 44/45

<< Forrige uke   2. november – 9. november   Neste uke >>

Velkommen til uke 44 – 45

Se hele sendeskjemaet for uken under:

Fredag 2. november:

EFC Extreme Fighting Championship
13.00-13.30 EFC 75: Innveiing


Lørdag 3. november:

Premier League, 11. runde
13.00 Bournemouth – Manchester United
15.30 Everton – Brighton
15.50 Premier League: Målshow
18.00 Arsenal – Liverpool
20.30 Wolverhampton – Tottenham

Get-ligaen, 20. runde
15.50 Frisk Asker – Vålerenga
15.50 Sparta – Lillehammer
15.50 Storhamar – Ringerike

Herre Håndbold Liga
16.00 Ringsted – Aalborg

EFC Extreme Fighting Championship
20.30-23.30 EFC 75: Madsen vs. Hlongwa


Søndag 4. november:

Allsvenskan, 29. runde
14.50 IFK Göteborg – Malmö
14.50 Norrköping – Örebro
17.20 AIK – Sundsvall
17.20 Hammarby – Häcken

Premier League, 11. runde
16.30 Chelsea – Crystal Palace
18.00 Manchester City – Southampton

Get-ligaen, 20. runde
16.50 Manglerud Star – Stjernen

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 28. serierunde


Mandag 5. november:

Allsvenskan, 29. runde
18.50 Dalkurd – Djurgården
18.50 Elfsborg – Brommapojkarna
18.50 Trelleborg – Östersund

Dansk håndball, HTH ligaen
19.25 Esbjerg – Randers

Premier League, 11. runde
20.50 Huddersfield – Fulham


Tirsdag 6. november:

UEFA Champions League, matchday 4
18.00 Røde Stjerne – Liverpool
20.55 FotballXtra Europa
23.00 Fotballkveld Europa

Dansk håndball, HTH ligaen
19.25 Nyköping – Herning-Ikast


Onsdag 7. november:

Håndball-NM, semifinale
20.00 Sola – Vipers

UEFA Champions League, matchday 4
20.00 Manchester City – Shakhtar Donetsk
23.00 Fotballkveld Europa


Torsdag 8. november:

UEFA Europa League, matchday 4
16.35 Astana – Jablonec
16.35 Fenerbahce – Anderlecht
18.30 Malmö – Sarpsborg
18.30 Genk – Besiktas
18.40 Bate – Chelsea
18.40 Rapid Wien – Villareal
18.40 Spartak Moskva – Rangers
18.40 Lazio – Marseille
18.40 Apollon – Frankfurt
18.40 Akhisar – Sevilla
18.40 Krasnodar – Standard Liège
18.40 Dinamo Kiev – Rennes
18.40 Vidi – PAOK
20.45 Arsenal – Sporting CP
20.45 Celtic – Leipzig
20.45 Ludogorets – AEK Larnaca
20.45 Leverkusen – Zürich
20.45 Slavia Praha – FC København
20.45 Bordeaux – Zenit
20.45 Dinamo Zagreb – Spartak Trnava
20.45 Vorskla – Qarabag
20.45 Olympiakos – Dudelange
20.45 Betis – Milan
20.50 Rosenborg – Salzsburg
23.00 Fotballkveld Europa


Fredag 9. november:

Eliteserien menn, 8. runde
18.30 Drammen – ØIF Arendal