Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 41/42

<< Forrige uke   12. oktober – 19. oktober   Neste uke >>

Velkommen til uke 41 – 42

Da er vi i gang med en ny runde UEFA Nations League! Det skal spilles mye fotball, og lørdag barker Lars Lagerbäcks vikinger sammen med Slovenia når de gjester Ullevaal Stadion, før nøkkelkampen mot gruppefavoritt Bulgaria blåses i gang tirsdag kveld ⚽ Hele sendeskjemaet ser du under:

Fredag 12. oktober:

U21 EM-kvalik
19.50 Tyskland – Norge på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Nations League
20.15 Kroatia – England på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Belgia – Sveits på TV 2 Sumo
20.35 Østerrike – Nord-Irland på TV 2 Sumo
20.35 Estland – Finland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.35 Hellas – Ungarn på TV 2 Sumo
20.35 Moldova – San Marino på TV 2 Sumo
20.35 Hviterussland – Luxembourg på TV 2 Sumo
22.45 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Lørdag 13. oktober:

Nations League
14.50 Slovakia – Tsjekkia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
16.59 Latvia – Kazakhstan på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
17.30 Norge – Slovenia på TV 2 Sumo og TV 2
17.50 Armenia – Gibraltar på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
17.50 Georgia – Andorra på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
19.44 Bulgaria – Kypros på TV 2 Sumo
19.44 Makedonia – Liechtenstein på TV 2 Sumo
20.00 Irland – Danmark på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
20.00 Nederland – Tyskland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
22.45 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 13. runde

15.50 Sparta – Vålerenga på TV 2 Sumo
15.50 Stavanger – Stjernen på TV 2 Sumo

E-sport
15.30 Norges beste FIFA-spiller på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Søndag 14. oktober:

Nations League
14.50 Romania – Serbia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
16.59 Aserbajdsjan – Malta på TV 2 Sumo
16.59 Færøyene – Kosovo på TV 2 Sumo
17.50 Russland – Tyrkia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
19.44 Israel – Albania på TV 2 Sumo
20.35 Polen – Italia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Litauen – Montenegro på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 13. runde
16.50 Manglerud Star – Ringerike på TV 2 Sumo
16.50 Storhamar – Lillehammer på TV 2 Sumo

Privatlandskamper
17.50 Skottland – Portugal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Mandag 15. oktober:

Dansk håndball
19.25 Ribe-Esbjerg – Sønderjyske på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Nations League
19.44 Finland – Hellas på TV 2 Sumo
19.44 Estland – Ungarn på TV 2 Sumo
19.44 Luxembourg – San Marino på TV 2 Sumo
19.44 Hviterussland – Moldova på TV 2 Sumo
20.00 Spania – England på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
20.35 Island – Sveits på TV 2 Sumo
20.35 Bosnia – Nord-Irland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
22.45 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Privatlandskamper
19.44 Krotia – Jordan på TV 2 Sumo


Tirsdag 16. oktober:

Nations League
15.50 Kazakhstan – Andorra på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
17.50 Armenia – Makedonia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
19.44 Slovenia – Kypros på TV 2 Sumo
19.44 Ukraina – Tsjekkia på TV 2 Sumo
19.44 Irland – Wales på TV 2 Sumo
19.44 Latvia – Georgia på TV 2 Sumo
19.44 Gibraltar – Liechtenstein på TV 2 Sumo
20.00 Norge – Bulgaria på TV 2 Sumo og TV 2
20.35 Frankrike – Tyskland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
22.45 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

U21 EM-kvalik
18.05 Norge – Aserbadsjan på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Privatlandskamper
19.44 Belgia – Nederland på TV 2 Sumo
20.35 Sverige – Slovakia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.35 Danmark – Østerrike på TV 2 Sumo


Onsdag 17. oktober:

Håndball-NM
20.00 Kvartfinale, menn på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Torsdag 18. oktober:

Get-ligaen, 14. runde
18.00 Ringerike – Stavanger på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Sparta på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Storhamar på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Manglerud Star på TV 2 Sumo


Fredag 19. oktober:

STIHL Timbersports Champions Trophy 2018
20.00-22.00 Lagkonkurranse på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2