Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 40/41

<< Forrige uke   5. oktober – 12. oktober   Neste uke >>

🔥  Velkommen til uke 40 – 41  🔥

Joshua King viste storform i den 8. runden av Premier League, og skal nå i aksjon for det norske landslaget når Nations League starter til uken! ⚽ Hele sendeskjemaet ser du under:

Fredag 5. oktober:

Allsvenskan
18.55 Östersund – Dalkurd på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 8. runde
20.45 Brighton – West Ham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Lørdag 6. oktober:

WRC Rally Wales
13.00 SS14 Dyfnant på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Allsvenskan, 25. runde
13.50 Sirius – Elfsborg på TV 2 Sumo
15.50 Göteborg – Trelleborg på TV 2 Sumo

Premier League, 8. runde
15.30 Tottenham – Cardiff på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Manchester United – Newcastle på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Get-ligaen, 11. runde
15.50 Lillehammer – Vålerenga på TV 2 Sumo
15.50 Sparta – Stjernen på TV 2 Sumo
18.00 Stavanger – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Dansk håndball
16.05 Viborg – Herning-Ikast på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Søndag 7. oktober:

WRC Rally Wales
09.00 SS20 Gwyndir, Power Stage på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
13.00 SS23 Great Orme Llandudno på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 8. runde
12.30 Fulham – Arsenal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
14.50 Southampton – Chelsea på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.00 Liverpool – Manchester City på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

RallyX Nordic
13.30-16.00 RallyX: Tierp på TV 2 Sumo

Allsvenskan, 25. runde
14.50 Häcken – Malmö på TV 2 Sumo
17.20 Norrköping – Djurgården på TV 2 Sumo
17.20 AIK – Örebro på TV 2 Sumo
17.20 Brommapojkarna – Hammarby på TV 2 Sumo

Sykkel, endagsritt
15.20 Paris – Tours på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 11. runde
16.50 Ringerike – Frisk Asker på TV 2 Sumo

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 25. serierunde på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Mandag 8. oktober:

Allsvenskan, 25. runde
18.50 Sundsvall – Kalmar på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Dansk håndball, HTH ligaen
19.25 Silkeborg-Voel – Esbjerg på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Tirsdag 9. oktober:

Get-ligaen, 10. runde
18.20 Sparta – Ringerike på TV 2 Sumo

Get-ligaen, 12. runde
19.00 Vålerenga – Frisk Asker på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Onsdag 10. oktober:

Privatlandskamp
19.50 Albania – Jordan på TV 2 Sumo
20.35 Italia – Ukraina på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1

Eliteserien kvinner, 4. runde
19.55 Vipers – Larvik på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Torsdag 11. oktober:

Get-ligaen, 12. runde
18.20 Lillehammer – Sparta på TV 2 Sumo
18.20 Ringerike – Storhamar på TV 2 Sumo
18.20 Stjernen – Manglerud Star på TV 2 Sumo

Privatlandskamp
19.20 Tyrkia – Bosnia på TV 2 Sumo
20.35 Wales – Spania på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
20.55 Frankrike – Island på TV 2 Sumo

Nations League
20.35 Polen – Portugal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Israel – Skottland på TV 2 Sumo
20.35 Montenegro – Serbia på TV 2 Sumo
20.35 Litauen – Romania på TV 2 Sumo
20.35 Færøyene – Azerbadijan på TV 2 Sumo
20.35 Kosovo – Malta på TV 2 Sumo
21.35 Russland – Sverige på TV 2 Sumo


Fredag 12. oktober:

U21 EM-kvalik
19.50 Tyskland – Norge på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Nations League
20.15 Kroatia – England på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
20.35 Belgia – Sveits på TV 2 Sumo
20.35 Østerrike – Nord-Irland på TV 2 Sumo
20.35 Estland – Finland på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.35 Hellas – Ungarn på TV 2 Sumo
20.35 Moldova – San Marino på TV 2 Sumo
20.35 Hviterussland – Luxembourg på TV 2 Sumo
22.45 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2