Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 39/40

<< Forrige uke   28. september – 5. oktober   Neste uke >>

🔥  Velkommen til uke 39 – 40  🔥

⚠ Vi endrer litt struktur folkens, så sendeskjemaet vil nå gå fra fredag til fredag 

Denne uken er det duket for ny runde med UEFA Champions League, UEFA Europa League OG Premier League 😍 Manchester United skal i aksjon mot Valencia på tirsdag, og det blir fartsfylt mellom Tottenham og Barcelona dagen etter. Vi sender også de to andre kampene senere på kvelden, så heng med her!
I Europa League på torsdag skal både Rosenborg, Sarpsborg 08, Arsenal og Chelsea i ilden, sammen med en hel haug andre lag ⚽ Hele sendeskjemaet ser du under:

Fredag 28. september:

Sykkel-VM
12.00 Landevei menn, U23 på TV 2 Sumo og TV 2


Lørdag 29. september:

Sykkel-VM
12.00-17.35 Landevei kvinner, elite på TV 2 Sumo og TV 2

Premier League, 7. runde
12.45 West Ham – Manchester United på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 
15.30 Arsenal – Watford på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Chelsea – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 

Golden League, håndball
13.45 Frankrike – Norge på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
16.05 Danmark – Polen på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Get-ligaen, 8. runde
15.50 Vålerenga – Stjernen på TV 2 Sumo
15.50 Frisk Asker – Stavanger Oilers på TV 2 Sumo
15.50 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star på TV 2 Sumo

Sykkel: UCI Cyclo-cross WC
20.30 Menn, elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
22.15 Kvinner, elite på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Søndag 30. september:

Sykkel-VM
09.30-17.10 Landevei, menn på TV 2 Sumo og TV 2

Golden League, håndball

14.40 Polen – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2
16.55 Danmark – Norge på TV 2 Sumo og TV 2

Allsvenskan
14.50 Dalkurd – AIK på TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – Brommapojkarna på TV 2 Sumo

Premier League, 7. runde
16.45 Cardiff – Burnley på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Get-ligaen, 8. runde
16.50 Lillehammer – Ringerike på TV 2 Sumo

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 24. serierunde på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Mandag 1. oktober:

Allsvenskan
18.50 Örebro – Trelleborg på TV 2 Sumo
18.50 Elfsborg – Häcken på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.55 Hammarby – Göteborg på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 7. runde
20.45 Bournemouth – Crystal Palace på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Tirsdag 2. oktober:

Get-ligaen, 9. runde
17.50 Stavanger – Sparta på TV 2 Sumo
18.20 Stjernen – Frisk Asker på TV 2 Sumo
18.20 Ringerike – Vålerenga på TV 2 Sumo
18.20 Storhamar – Manglerud Star på TV 2 Sumo

Dansk håndball
19.25 Aalborg – Mors-Thy på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Champions League, matchday 2
20.00 Manchester United – Valencia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 CSKA Mosvka – Real Madrid på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Onsdag 3. oktober:

Champions League, matchday 2
20.00 Tottenham – Barcelona på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Napoli – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2


Torsdag 4. oktober:

Europa League, matchday 2
16.35 Astana – Rennes på TV 2 Sumo
18.30 Rosenborg – Leipzig på TV 2 Sumo
18.30 Salzburg – Celtic på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
18.40 Qarabag – Arsenal på TV 2 Sumo
18.40 Zürich – Ludogorets på TV 2 Sumo
18.40 Leverkusen – AEK Larnaca på TV 2 Sumo
18.40 Zenit – Slavia Praha på TV 2 Sumo
18.40 Bordeaux – FC København på TV 2 Sumo
18.40 Anderlecht – Dinamo Zagreb på TV 2 Sumo
18.40 Fenerbache – Spartak Trnava på TV 2 Sumo
18.40 Vorskla – Sporting CP på TV 2 Sumo
18.40 Milan – Olympiakos på TV 2 Sumo
18.40 Betis – Dudelange på TV 2 Sumo
20.45 Chelsea – Vidi på TV 2 Sumo
20.45 Malmö – Besiktas på TV 2 Sumo
20.45 Rangers – Rapid Wien på TV 2 Sumo
20.45 Spartak Moskva – Villareal på TV 2 Sumo
20.45 Bate – PAOK på TV 2 Sumo
20.45 Frankfurt – Lazio på TV 2 Sumo
20.45 Apollon – Marseille på TV 2 Sumo
20.45 Standard Liège – Akhisar på TV 2 Sumo
20.45 Krasnodar – Sevilla på TV 2 Sumo
20.45 Jablonec – Dinamo Kiev på TV 2 Sumo
20.55 Sarpsborg 08 – Genk på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sport 1

Get-ligaen, 9. runde
18.20 Manglerud Star – Stavanger på TV 2 Sumo
18.20 Storhamar – Stjernen på TV 2 Sumo
18.20 Frisk Asker – Lillehammer på TV 2 Sumo


Fredag 5. oktober:

Allsvenskan
18.55 Östersund – Dalkurd TV 2 Sumo og TV 2 Sport 2

Premier League, 8. runde
20.45 Brighton – West Ham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium