Sendeskjema

Sport på TV 2 Sumo – uke 37

<< Forrige uke   10. september – 16. september   Neste uke >>

🔥  Nations League, Get-ligaen og U21-fotball med Norge i aksjon  🔥

Velkommen til uke 37! Alle detaljene for uken finner du under:

Mandag 10. september:

Privatlandskamper
17.50 Russland – Tsjekkia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Nations League
19.43 Skottland – Albania på TV 2 Sumo
19.43 Serbia – Romania på TV 2 Sumo
19.43 Montenegro – Litauen på TV 2 Sumo
19.43 Andorra – Kazakhstan på TV 2 Sumo
19.43 Malta – Aserbajdsjan på TV 2 Sumo
19.43 Kosovo – Færøyene på TV 2 Sumo
20.15 Sverige – Tyrkia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
20.35 Portugal – Italia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Fotballkveld Europa
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Tirsdag 11. september:

La Vuelta
15.00-18.00 Etappe 16 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen
18.20 Stjernen – Sparta på TV 2 Sumo
18.20 Storhamar – Stavanger på TV 2 Sumo

Nations League
19.43 Bosnia – Østerrike på TV 2 Sumo
19.43 Finland – Estland på TV 2 Sumo
19.43 Ungarn – Hellas på TV 2 Sumo
19.43 Moldova – Hviterussland på TV 2 Sumo
19.43 San Marino – Luxembourg på TV 2 Sumo
20.15 Island – Belgia på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.35 Spania – Kroatia på TV 2 Sumo

Privatlandskamper
19.43 Polen – Irland på TV 2 Sumo
19.43 Nord-Irland – Israel på TV 2 Sumo
20.50 England – Sveits på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

U21 EM-kvalik
19.55 Aserbajdsjan – Norge på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Fotballkveld Europa
23.00 Fotballkveld Europa på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Onsdag 12. september:

La Vuelta
12.55-18.00 Etappe 17 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Eliteserien kvinner, 1. runde
20.00 Byåsen – Larvik på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Torsdag 13. september:

La Vuelta
15.00-18.00 Etappe 18 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen
17.50 Stavanger – Manglerud Star på TV 2 Sumo
18.20 Ringerike – Sparta på TV 2 Sumo
18.20 Lillehammer – Frisk Asker på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Fredag 14. september:

La Vuelta
15.00-18.00 Etappe 19 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Lørdag 15. september:

Verdensserien i triatlon
06.40-10.06 Elite kvinner fra Australia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Premier League
12.45 Tottenham – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Newcastle – Arsenal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.00 Watford – Manchester United på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

WRC Rally Tyrkia
14.00 Rally-VM: SS12 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

La Vuelta
14.40-18.00 Etappe 20 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Allsvenskan
16.50 Örebro – Sundsvall på TV 2 Sumo
17.55 Östersund – Malmö på TV 2 Sumo

Get-ligaen
18.00 Sparta Sarpsborg – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Søndag 16. september:

Verdensserien i triatlon
06.40-10.06 Elite menn fra Australia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

WRC Rally Tyrkia
10.55 SS14 Marmaris på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
12.00 SS17 Marmaris på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Premier League
14.00 Wolverhampton – Burnley på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
16.30 Everton – West Ham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Sykkel, endagsritt

14.00 Madrid Challenge på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Allsvenskan
14.50 Norrköping – AIK på TV 2 Sumo
17.20 IFK Göteborg – Elfsborg på TV 2 Sumo
17.20 Djurgården – Brommapojkarna på TV 2 Sumo

La Vuelta
16.45 Etappe 21 på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen
16.50 Frisk Asker – Vålerenga på TV 2 Sumo
16.50 Storhamar – Ringerike på TV 2 Sumo
16.50 Manglerud Star – Stjernen på TV 2 Sumo

FotballXtra
17.30 FotballXtra, 22. runde på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

devicer