Sport på TV 2 Sumo – uke 16

<< Forrige uke   16. april – 22. april   Neste uke >>

🔥 Ukens sendeskjema 🔥

Velkommen til uke 16! En uke med Premier League nesten HVER dag ⚽😍 Se hele sendeskjemaet under for alle detaljer:

Mandag 16. april:

Allsvenskan
18.55 Hammarby – Brommapojkarna på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Premier League
20.30 West Ham – Stoke på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Tirsdag 17. april:

Allsvenskan
18.50 Sundsvall – Trelleborg på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3

SHL, finaler i SM-sluttspill
19.20 Växjö – Skellefteå på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Premier League
20.30 Brighton – Tottenham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Onsdag 18. april:

Sykkel, endagsritt
14.00-17.00 La Flèche Wallonne på TV 2 Sumo og TV 2

Eliteserien, kvinner
18.15 Larvik – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Allsvenskan
18.50 Djurgården – Malmö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Örebro – AIK på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50 Kalmar – Östersund på TV 2 Sumo

Premier League
20.30 Bournemouth – Man. United på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium


Torsdag 19. april:

Allsvenskan
18.50 Hammarby – Norrköping på TV 2 Sumo
18.50 Göteborg – Dalkurd på TV 2 Sumo

SHL, finaler i SM-sluttspill
19.20 Skellefteå – Vaxjö på TV 2 Sumo

Premier League
20.30 Burnley – Chelsea på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.40 Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Fredag 20. april:

Ishockey, privatlandskamp
20.10 Sveits – Norge på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Lørdag 21. april:

Premier League
13.00 West Bromwich – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Watford – Crystal Palace på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

SHL, finaler i SM-sluttspill
15.05 Växjö – Skellefteå på TV 2 Sumo

Fotball
15.50 Solidaritetskampen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Allsvenskan
15.50 Östersund – Örebro på TV 2 Sumo

Ishockey, privatlandskamp
16.10 Sveits – Norge på TV 2 Sumo


Søndag 22. april:

Sykkel, endagsritt
14.00-17.00 Liège – Bastogne – Liège på TV 2 Sumo og TV 2

Premier League
14.00 Arsenal – West Ham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.00 Manchester City – Swansea på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

SHL, finaler i SM-sluttspill
14.50 Skellefteå – Vaxjö på TV 2 Sumo

Allsvenskan
14.50 Dalkurd – Sundsvall på TV 2 Sumo
14.55 Häcken – Hammarby på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
17.20 AIK – Göteborg på TV 2 Sumo
17.20 Trelleborg – Kalmar på TV 2 Sumo

Eliteserien
17.30 FotballXtra, 6. runde på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

devicer