Sport på TV 2 Sumo – uke 15

<< Forrige uke   9. april – 15. april   Neste uke >>

🔥 Ukens sendeskjema 🔥

Velkommen til uke 15 ⚽😍

Mandag 9. april:

Get-ligaen, sluttspill
18.45 Lillehammer – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Allsvenskan
18.50 Malmö – AIK på TV 2 Sumo

SHL, SM-sluttspill
19.20 Skellefteå – Djurgården på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Tirsdag 10. april:

Allsvenskan
18.50 IFK Göteborg – Hammarby på TV 2 Sumo

SHL, SM-sluttspill
TBA Växjö – Malmö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Onsdag 11. april:

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Storhamar – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Håndball, Eliteserien, kvinner
20.15 Vipers – Larvik på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
TBA Djurgården – Skellefteå på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Torsdag 12. april:

Håndball, LNH Division 1
20.40 Paris Saint-Germain – Nantes på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
TBA Malmö – Växjö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Fredag 13. april:

Allsvenskan
18.50 Sundsvall – Malmö på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
18.55 Lillehammer – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
TBA Skellefteå – Djurgården på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Lørdag 14. april:

SHL, SM-sluttspill
TBA Växjö – Malmö på TV 2 Sumo

Premier League
13.00 Southampton – Chelsea på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Burnley – Leicester på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.00 Liverpool – Bournemouth på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.30 Tottenham – Manchester City på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Ishockey, privatlandskamp
18.00 Norge – Russland på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Søndag 15. april:

SHL, SM-sluttspill
TBA Djurgården – Skellefteå på TV 2 Sumo

Sykkel, endagsritt
13.30-14.25 Amstel Gold Race, kvinner på TV 2 Sumo
14.35-17.30 Amstel Gold Race på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra

Premier League
14.00 Newcastle – Arsenal på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
16.50 Man. United – West Bromwich på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Ishockey, privatlandskamp
14.50 Norge – Russland på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen, sluttspill
19.30 Storhamar – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

devicer