Sport på TV 2 Sumo – uke 14

<< Forrige uke    2. april – 8. april   Neste uke >>

🔥 SUPERLØRDAG 🔥

Spenn fast setebeltene – lørdag 7. april er det duket for en sofadag uten sidestykke! Bare noen av høydepunktene er hatoppgjøret mellom Everton og Liverpool, supporterkamp og følgende finalen nummer 3 i NM-sluttspillet mellom Storhamar og Lillehammer, Norge – Frankrike i Golden League 🇳🇴 og toppkampen i Premier League mellom byrivalene Manchester City og Manchester United! ⚽😍 Skal de lyseblå kapre ligatittelen mot Mourinho og Co.? 😱

Mandag 2. april:

Allsvenskan
14.50 AIK – Dalkurd på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
14.50 Norrköping – Brommapojkarna på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
17.20 Elfsborg – Malmö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
17.20 Sundsvall – Örebro på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3

Eliteserien
17.30 FotballXtra, 3. runde på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
19.20 Semifinale 1 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Tirsdag 3. april:

Get-ligaen sluttspill, finalekamper
18.45 Storhamar – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
19.20 Semifinale 1 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Onsdag 4. april:

SHL, SM-sluttspill
19.20 Semifinale 2 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Torsdag 5. april:

Golden League, herrer
18.00 Norge – Island på TV 2 Sumo og TV 2
20.30 Danmark – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen sluttspill, finalekamper
17.45 Lillehammer – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
19.20 Semifinale 2 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Fredag 6. april:

Ishockey, privatlandskamp
18.50 Norge – Latvia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
19.20 Semifinale 3 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2


Lørdag 7. april:

Rally-WRC
11.00 Rally Korsika: SS7 Novella på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Premier League
12.45 Everton – Liverpool på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Stoke – Tottenham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.00 Man. City – Man. United på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Ishockey, privatlandskamp
14.35 Norge – Latvia på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, SM-sluttspill
15.05 Semifinale 3 på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Golden League, herrer
15.25 Danmark – Island på TV 2 Sumo
18.00 Norge – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2

Get-ligaen sluttspill, finalekamper
17.00 Supporterkamp på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
17.15 Storhamar – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Søndag 8. april:

Sykkel, endagsritt
10.30-18.00 Paris – Roubaix på TV 2 Sumo og TV 2

Rally-WRC
12.00 Rally Korsika: SS12 Power Stage på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Premier League
14.45 Arsenal – Southampton på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.15 Chelsea – West Ham på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Allsvenskan
14.50 Djurgården – Trelleborg på TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – Elfsborg på TV 2 Sumo
17.20 Dalkrud – Östersund på TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Sundsvall på TV 2 Sumo

SHL, SM-sluttspill
15.05 Semifinale 4 på TV 2 Sumo

Golden League, herrer
15.25 Island – Frankrike på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.00 Norge – Danmark på TV 2 Sumo og TV 2

Eliteserien
17.30 FotballXtra, 4. runde på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

devicer