Sport på TV 2 Sumo – uke 12

<< Forrige uke   19. mars – 25. mars   Neste uke >>

Velkommen til uke 12! Se hele sendeskjemaet vårt nedenfor:

Mandag 19. mars:

Katalonia rundt
15.40 1. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
19.00-01.30 PLO 6-handed på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Storhamar – Frisk Asker på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, sluttspill
18.50 Färjestad – Skellefteå på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Frölunda – Malmö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Tirsdag 20. mars:

Katalonia rundt
15.45 2. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 PLO 6-handed, finale på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Sparta Sarpsborg – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

SHL, sluttspill
18.50 TBA – Växjö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 TBA – Djurgården på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Onsdag 21. mars:

Katalonia rundt
15.45 3. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 Ladies Event på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Frisk Asker – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra

SHL, sluttspill
18.50 Malmö – Frölunda på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Skellefteå – Färjestad på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Torsdag 22. mars:

Katalonia rundt
15.50 4. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 Main Event, dag 1b på TV 2 Sumo

Get-ligaen, kvalifisering
18.25 Ringerike – Narvik på TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Kongsvinger på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Lillehammer – Sparta Sarpsborg på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra

SHL, sluttspill
18.50 Växjö – TBA på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Djurgården – TBA på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Fredag 23. mars:

Katalonia rundt
15.50 5. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 Main Event, dag 2 på TV 2 Sumo

Privatlandskamp, fotball
18.00 Norge – Australia på TV 2 Sumo og TV 2

Get-ligaen, sluttspill
18.50 Storhamar – Frisk Asker på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra

SHL, sluttspill
18.50 Färjestad – Skellefteå på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Frölunda – Malmö på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3


Lørdag 24. mars:

SHL, sluttspill
14.35 TBA – Växjö på TV 2 Sumo
14.35 TBA – Djurgården på TV 2 Sumo

Katalonia rundt
15.20 6. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 Main Event, dag 3 på TV 2 Sumo

Get-ligaen, sluttspill
17.50 Sparta Sarpsborg – Lillehammer på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra


Søndag 25. mars:

SHL, sluttspill
14.50 Malmö – Frölunda på TV 2 Sumo
14.50 Skellefteå – Färjestad på TV 2 Sumo

Katalonia rundt
15.20 7. etappe på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Poker-NM
16.00-01.30 Finalebord på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Get-ligaen, sluttspill
17.50 Frisk Asker – Storhamar på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra

Privatlandskamp, fotball
18.00 Norge – Kroatia på TV 2 Sumo og TV 2

devicer