fotball

Over 50 fotballkamper på TV 2 Sumo

Denne uken får du over 50 kamper fra UEFA Champions League, UEFA Europa League OG Premier League på TV 2 Sumo!

Markert i rødt er kampene som kun sendes på TV 2 Sumo.

Mandag 1. oktober:
Allsvenskan, 24. runde
18.50 Örebro – Trelleborg
18.50 Elfsborg – Häcken
18.55 Hammarby – Göteborg
Premier League, 7. runde
20.45 Bournemouth – Crystal Palace

Tirsdag 2. oktober:
Champions League, matchday 2
20.00 Manchester United – Valencia
23.00 Fotballkveld Europa
23.00 CSKA Mosvka – Real Madrid

Onsdag 3. oktober:
Champions League, matchday 2
20.00 Tottenham – Barcelona
23.00 Fotballkveld Europa
23.00 Napoli – Liverpool

Torsdag 4. oktober:
Europa League, matchday 2
16.35 Astana – Rennes
18.30 Rosenborg – Leipzig
18.30 Salzburg – Celtic
18.40 Qarabag – Arsenal
18.40 Zürich – Ludogorets
18.40 Leverkusen – AEK Larnaca
18.40 Zenit – Slavia Praha
18.40 Bordeaux – FC København
18.40 Anderlecht – Dinamo Zagreb
18.40 Fenerbache – Spartak Trnava
18.40 Vorskla – Sporting CP
18.40 Milan – Olympiakos
18.40 Betis – Dudelange
20.45 Chelsea – Vidi
20.45 Malmö – Besiktas
20.45 Rangers – Rapid Wien
20.45 Spartak Moskva – Villareal
20.45 Bate – PAOK
20.45 Frankfurt – Lazio
20.45 Apollon – Marseille
20.45 Standard Liège – Akhisar
20.45 Krasnodar – Sevilla
20.45 Jablonec – Dinamo Kiev

20.55 Sarpsborg 08 – Genk
23.00 Fotballkveld Europa

Fredag 5. oktober:
Allsvenskan, 25. runde
18.55 Östersund – Dalkurd
Premier League, 8. runde
20.45 Brighton – West Ham

Lørdag 6. oktober:
Allsvenskan, 25. runde
13.50 Sirius – Elfsborg
15.50 Göteborg – Trelleborg

Premier League, 8. runde
15.30 Tottenham – Cardiff
15.50 Premier League: Målshow
18.00 Manchester United – Newcastle
18.15 Burnley – Huddersfield (opptak)
20.05 Crystal Palace – Wolverhampton (opptak)
21.30 Leicester – Everton (opptak)
21.55 Watford – Bournemouth (opptak)

Søndag 7. oktober:
Premier League, 8. runde
12.30 Fulham – Arsenal
15.05 Southampton – Chelsea
17.00 Liverpool – Manchester City
Allsvenskan, 25. runde
14.50 Häcken – Malmö
17.20 Norrköping – Djurgården
17.20 AIK – Örebro
17.20 Brommapojkarna – Hammarby
17.30 FotballXtra, 25. serierunde