Sport på TV 2 Sumo – uke 40

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

2. oktober –  8. oktober

Denne uken er det landslagspause for PL-gjengen, men det gir oss bare mer tid til alt det andre sportslige innholdet vårt!

Det blir tut og kjør for ishockey denne uken, med flust av kamper fra SHL og vår egen kjære Get-ligaen. Sistnevnte bygger opp til en spennende sesong, og når Vålerenga og Stavanger Oilers troner den nedre delen av tabellen blir årets utgave en kamp helt til døren!

Det spares ikke på høydepunkter gjennom uken, med Mikkelsen og Co. i aksjon under Rally Katalonia, Norge mot Irland i U21 EM-kvalifisering, Bodø mot Elverum i Eliteserien og sist men ikke minst mer sykkel-magi når Paris-Tours avslutter uken på søndag, er det bare å stålsette seg for de kommende dagene!

Mandag 2. oktober:
Ingen livesendinger denne dagen

Tirsdag 3. oktober:
18.50: Sparta – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Onsdag 4. oktober:
20.15: Bodø – Elverum, Eliteserien i håndball for menn på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 5. oktober:
17.50: Frisk Asker – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.25: Vålerenga – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25: Storhamar – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50: Luleå – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50: Malmö – Färjestad, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50: Växjö – Mora, SHL på TV 2 Sumo
19.00: Rally Catalunya: SS1, WRC på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
20.40: Irland – Norge, U21 EM-kvalik på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Fredag 6. oktober:
18.50: Linköping – Ôrebro, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Lørdag 7. oktober:
13.00: Rally Catalunya: Barcelona, WRC på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
15.05: Färjestad – Brynäs, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
15.05: Mora – HV71, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
15.05: Skellefteå – Malmö, SHL på TV 2 Sumo
15.55: Sparta – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55: Frisk Asker – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50: Örebro – Linköping, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
17.50: Frölunda – Luleå, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
17.50: Karslkrona – Rögle, SHL på TV 2 Sumo

Søndag 8. oktober:
10.00: Rally Catalunya: Power Stage, WRC på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.50: Djurgården – Växjö, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
15.15: Paris-Tours, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2
16.55: Storhamar – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55: Manglerud Star – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55: Lørenskog – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

25. september  –  01. oktober

Mens støvet fra et ellevilt Sykkel-VM legger seg, er det bare å glede seg til en ny uke med fantastisk sportsinnhold! Håndballjentenes motstandere i kvalifiseringen til EM i Frankrike er Kroatia, Ukraina og Sveits, og først ut er Ukraina på onsdag som forhåpentligvis blir knust av vårt eminente landslag!

Premier League er ukens vinner med tre kamper både lørdag OG søndag! Gigantoppgjøret på Stamford Bridge mellom Chelsea og Manchester City er godbiten vi alle venter på – her får vi kanskje en smakebit på hvor godt laget til Pep Guardiola egentlig er? Alle topplagene skal i aksjon, og alle blir sendt på Sumo og Sport Premium.

Get-ligaen er godt i gang, men det er ikke flere av storklubbene. Vålerenga, Lørenskog og Stavanger Oilers har alle slitt i åpningen – det kan dermed bli en meget tøff og jevn sesong dette året, og det liker vi! Med SHL, Allsvenskan og Telenorligaen utgjør dette ukens sport hos oss.

Mandag 25. september:
18.50: Malmö – Elfsborg, Allsvenskan på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.50: Eskilstuna – IFK Göteborg, Allsvenskan på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50: Sirius – Örebro, Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.00: Acapella – BX3, Telenorligaen, CS:GO på TV 2 Sumo
20.30: Arsenal – West Bromwich, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Tirsdag 26. september:
18.50: Sparta – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.50: Linköping – Luleå, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50: HV71 – Karlskrona, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3

Onsdag 27. september:
18.00: Norge – Ukraina, EM-kvalik håndball, kvinner, på TV 2 Sumo og TV 2

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 28. september:
18.00: Kongsvinger – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.20: Vålerenga – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.30: Frisk Asker – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Lørenskog – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50: Brynäs – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50: Karlskrona – Linköping, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50: Skellefteå – Växjö, SHL på TV 2 Sumo

Fredag 29. september:
18.50: IFK Göteborg – Sirius, Allsvenskan på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
TBA: Stockholm Masters Women, Curling

Lørdag 30. september:
TBA: Stockholm Masters Women, Curling
12.45: Huddersfield – Tottenham, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.05: Djurgården – Skellefteå, SHL på TV 2 Sumo
15.05: Luleå – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
15.30: Manchester United – Crystal Palace, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50: Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
15.50: Eskilstuna – Jönköping, Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.00: Stavanger – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00: Stjernen – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00: Kongsvinger – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30: Växjö – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo
17.50: Mora – Färjestad, SHL på TV 2 Sumo
17.50: Karlskrona – HV71, SHL på TV 2 Sumo
18.00: Chelsea – Manchester City, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Søndag 01. oktober:
TBA: Stockholm Masters Women, Curling
12:00-17.00: FDM Jyllandsringen, Silkeborg NTCC på TV 2 Sumo
12.30: Arsenal – Brighton, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
13.50: Färjestad – Mora, SHL på TV 2 Sumo
14.50: Malmö – Halmstad, Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50: Sundsvall – Djurgården, Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.05: Everton – Burnley, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.00: Lillehammer – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00: Manglerud Star – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.15: Newcastle – Liverpool, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
17.20: Hammarby – Norrköping, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20: AIK – Elfsborg, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20: Örebro – Kalmar, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30: FotballXtra på TV 2 Sumo og TV 2 Zebra
19.45: Fotballkveld England på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 38

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

18. september  –  24. september

Nå starter sykkel-VM i Bergen for alvor. Tempoen for herrer settes i gang onsdag og fellesstarten henholdsvis lørdag og søndag for kvinner og menn. Det er allerede et stjernespekket galleri av deltakere til årets VM, hvor sjansen for at også Chris Froome og Mark Cavendish tar turen for å representere Storbritannia.

Spenningen fortsetter i Premier League. Ingen lag har maktet full pott på de fem rundene som har vært, og mye tyder på at årets sesong blir en kamp helt inn til døren for topplagene. Tottenham, Manchester United og Liverpool skal alle i aksjon på lørdag, sammen med Målshow og Fotballkveld England er det bare å glede seg til helg!

I tillegg kan vi by på Allsvenskan, SHL, Eliteserien i håndball, Telenorligaen og selvsagt Get-ligaen som leverer spenning og drama som aldri før!

Mandag 18. september:
10.00-18.30: Tempo, junior kvinner, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
12:30: Tempo, U23 menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
18.50: Eskilstuna – Sundsvall, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.00: Temp – SKAM, Telenorligaen CS:GO på TV 2 Sumo

Tirsdag 19. september:
11.00-18.30: Tempo, junior menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30: Tempo, elite kvinner, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55: G15 Norge – G15 Sverige, aldersbestemt fotball på TV 2 Sumo
18.30: Manglerud Star – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Sparta – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Frisk Asker – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Stjernen – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50: Lillehammer – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50: Elfsborg – Djurgården, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50: Växjö – Brynäs, SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50: Karlskrona – Skellefteå, SHL på TV 2 Sumo

Onsdag 20. september:
12.30-18.30: Tempo, elite menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
18.50: Östersund – Malmö, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50: Hammarby – IFK Göteborg, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50: Halmstad – Kalmar, Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.15: Byåsen – Larvik, Eliteserien for kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 21. september:
15.55: G15 Norge – G15 Sverige, aldersbestemt fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00: Stavanger – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Vålerenga – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Kongsvinger – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Lørenskog – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.20: Storhamar – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50: Frölunda – Karlskrona, SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50: Linköping – Växjö, SHL på TV 2 Sumo
18.50: Sundsvall – AIK, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Fredag 22. september:
10.00: Fellesstart, junior kvinner, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
12.30: Fellesstart, U23 menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo

Lørdag 23. september:
08.30: Fellesstart, junior menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
12.45: Fellesstart, elite kvinner, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
12.45: West Ham – Tottenham, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.50: Halmstad – Norrköping, Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.05: HV71 – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
15.05: Malmö – Brynäs, SHL på TV 2 Sumo
15.30: Southampton – Manchester United, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50: Premier League: Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.00: Sparta – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50: Luleå – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
17.50: Karlskrona – Mora, SHL på TV 2 Sumo
18.00: Leicester – Liverpool, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.50: Färjestad – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo

Søndag 24. september:
09.30-18-30: Fellesstart, elite menn, sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
14.50: Djurgården – Hammarby, Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50: Kalmar – Östersund, Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.30: Brighton – Newcastle, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00: Stjernen – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00: Lillehammer – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00: Manglerud Star – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00: Storhamar – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20: Häcken – AIK, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20: Jönköping – Sundsvall, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30: FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00: TBA, Telenorligaen League of Legends på TV 2 Sumo
19.05: Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00: TBA, Telenorligaen Overwatch på TV 2 Sumo

 

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 37

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

11. september  –  17. september

Denne uken er det endelig duket for et eventyrlig Sykkel-VM i Bergen, den største turneringen noensinne på Vestlandet! Edvald Boasson Hagen og Alexander Kristoff skal med sitt eminente team føre frem i utfordrende omstendigheter, og forhåpentligvis gi det norske publikum flere minnerike øyeblikk.

Helgen er fullspekket med fotball og ishockey, hvor Get-ligaen, SHL, Allsvenskan og Premier League fortsetter for fullt. Det hele avsluttes med en aldri så liten supersøndag, med storkampene Chelsea – Arsenal og Manchester United – Everton!

Mandag 11. september:
18.50: IFK Göteborg – Djurgården, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.00: TBA, Telenorligaen, CS:GO på TV 2 Sumo
20.15: West Ham – Huddersfield, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 12. september:
19.00: Storhamar – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 13. september:
20.15: Vipers – Byåsen, Eliteserien for kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 14. september:
11.30-22.00: PartyPoker på TV 2 Sumo
17.50: Sparta – Stavanger Oilers, Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30: Manglerud Star – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Frisk Asker – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30: Lørenskog – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo

Fredag 15. september:
18.50: Häcken – Elfsborg, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50: Kalmar – Norrköping, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30: Bournemouth – Brighton, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 16. september:
13.00: Crystal Palace – Southampton, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.50: IFK Göteborg – Jönköping, Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.05: HV71 – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
15.05: Färjestad – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
15.30: Liverpool – Burnley, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50: Premier League: Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50: Djurgården – Örebro, Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.00: Kongsvinger – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00: Stavanger Oilers – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00: Stjernen – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50: Frölunda – Mora, SHL på TV 2 Sumo
17.50: Luleå – Örebro, SHL på TV 2 Sumo
18.00: Tottenham – Swansea, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Søndag 17. september:
11.30: Lagtempo, elite kvinner, Sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
15.00: Lagtempo, elite menn, Sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
13.45: Chelsea – Arsenal, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50: Sirius – Östersund, Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50: AIK – Halmstad, Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.00: Lagtempo, elite menn, Sykkel-VM i Bergen på TV 2 og TV 2 Sumo
16.30: Manchester United – Everton, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00: Vålerenga – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00: Storhamar – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.15: Malmö – Hammarby, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30: FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00: TBA, Telenorligaen, League of Legends på TV 2 Sumo
19.15: Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00: TBA, Telenorligaen, Overwatch på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 36

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

4. september  –  10. september

Landslagsspill blir byttet ut mot Premier League denne helgen. Manchester City mot Liverpool blir storkampen som åpner det hele på lørdag. De lyseblå er nådeløse med Pep Guardiola i front, men Liverpool har vist seg dødelig effektive foran mål med trioen Salah, Mané og Firmino som storspiller for tiden. Gjør Philippe Coutinho comeback i tillegg kan det bli et forrykende oppgjør…

Vueltaen går inn i sin siste uke, med overlegne Chris Froome i den røde ledertrøyen – skal det bli konkurranse om sammenlagtseieren bør Nibali hente inn det minuttet han ligger bak!

Get-ligaen er endelig tilbake, og hvilket oppgjør som åpner showet! Sesongen starter med et smell foran en fullsatt Gjøvik Olympiske Fjellhall når Vålerenga tar i mot erkerivalen Storhamar, hvor sistnevnte stiller med veteranen og utenlandsproffen Patrick Thoresen som har returnert etter 16 år. Vi sender alle kampene fra den norske ligaen, og dette er den første av mange godbiter!

Mandag 4. september:
20.00: BX3 – Temp i Telenorligaen, CS:GO på TV 2 Sumo

Tirsdag 5. september:
10.30-12.00: Upptaksträff, SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.00-18.00: La Vuelta, 16. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25: Vålerenga – Lørenskog, treninskamp på TV 2 Sumo
18.50: Norge – Israel, U21 EM-kvalik på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 6. september:
12.20-18.00: La Vuelta, 17. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.15: Drammen – Fyllingen, Eliteserien for menn på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 7. september:
11.55: J15 Norge – J15 Sverige, aldersbestemt fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00-18.00: La Vuelta, 18. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 8. september:
15.00-18.00: La Vuelta, 19. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30: Vålerenga – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 9. september:
12.45: Manchester City – Liverpool, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.55-18.00: La Vuelta, 20. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30: Everton – Tottenham, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50: Premier League: Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50: Östersund – Eskilstuna, Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.55: Kongsvinger – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55: Stavanger Oilers – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00: Stoke – Manchester United, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00-21.55: Rundbaneritt, kvinner og menn, elite på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Søndag 10. september:
12.00-17.00: Rudskogen Motorsenter på TV 2 Sumo
12.10-14.35: Madrid Challenge på TV 2 Sumo
13.45: Burnley – Crystal Palace, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50: Hammarby – AIK, Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og  TV 2 Sumo
14.50: Elsfborg – Kalmar, Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.30: Swansea – Newcastle, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.50-21.00: La Vuelta, 21. etappe på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.55: Stjernen – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55: Lillehammer – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20: Örebro – Malmö, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20: Jönköping – Norrköping, Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30: FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.05: Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00-00.55: Downhill, kvinner og menn, elite på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

devicer