Sport på Sumo – uke 47

16. november – 22. november:

 << Forrige uke

Sportsuken sparkes i gang med kvalifisering til U21-EM, og kampen mellom England og Sveits. Etter en liten pause er Premier League endelig i gang igjen, og lørdag byr vi blant annet på gigantoppgjøret mellom Manchester City og Liverpool. Denne uken starter også Poker-NM, der mye sendes eksklusivt på Sumo.

toure

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 16. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.45 U21 England – U21 Sveits: U21 EM-kvalifisering på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.55 MODO – Linköping: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Tirsdag 17. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 AIK – Asplöven: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
21.00 England – Frankrike: Privatlandskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 18. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Karlskrona: SHL på C More og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Rögle: SHL på C More og TV 2 Sumo
18.50 Leksands – Mora: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
19.25 Nykøbing – Tvis Holstebro: Boxer Dameligaen, håndball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Bradford – Aldershot: 1. runde i FA-cupen, omkamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Torsdag 19. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 NM i Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Växjö – Skelleftå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Malmö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Luleå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Maidenhead United – Port Vale: 1. runde i FA-cupen, omkamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 20. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 NM i Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 HC Vita Hästen – BIK Karlskrona: SHL på C More Live 3
20.45 Middlesbrough – QPR: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 21. november:
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
11.55 Kristiansund/Jerv – Start: Kvalik til Tippeligaen på TV 2 Sprtskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Watford – Manchester United: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Bristol City – Hull: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 NM i Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 West Bromwich – Arsenal: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Leeds – Rotherham: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Skelleftå – Karlskrona: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Färjestad – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 HV71 – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.00 Manchester City – Liverpool: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Chelsea – Norwich: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.30 OPPTAK Newcastle – Leicester: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium 3
21.30 OPPTAK Southampton – Stoke: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium
22.30 OPPTAK Everton – Aston Villa: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium 2
22.30 OPPTAK Swansea – Bournemoth: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium 3
04.00 Fight Night: Brown vs. Gastelum: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 22. november:
14.00 NM i poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.10 Burnley – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.25 Hamilton – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
16.15 Tottenham – West Ham: Premier League, 13. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.30 og 19.00 Barclay’s ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.00 Lørenskog – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Storhamar – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.15 Malmö Redhawks – Växjö: SHL på C More og TV 2 Sumo
21.30 Toronto – LA Clippers: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 46

9. november – 15. november:

 << Forrige uke                                                                            Neste uke>>

ufc_rousey

Det er ventet 70.000 tilskuere til det historiske oppgjøret mellom UFC-verdensmester Ronda Rousey og tidligere verdensmester i boksing, Holly Holm – begge ubeseiret i MMA-sammenheng. Ikke bare er dette et gigantoppgjør uten sidestykke – det er tidenes største MMA-event, og det med kvinnelige utøvere i hovedrollene. Større enn dette blir det ikke. Se UFC 193 på TV 2 Sumo natt til søndag!

Videre blir dette en uke preget av norsk og svensk ishockey. Hele 20 hockeykamper fra Get-ligaen og SHL står på tapetet fra tirsdag til søndag. Lørdag blir det gjensyn med gamle helter når David Beckham inviterer til veldedighetskamp for UNICEF! Zinedine Zidane blir å se som kaptein for laget ledet av Carlo Ancelotti, mens David Beckham er kaptein for Alex Ferguson. Kampen ledes av dommerlegenden Pierluigi Collina. Dette blir kjekt!

 

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 9. november:
20.35 FC United of Manchester – Chesterfield: 1. runde i FA-cupen på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 10. november:
18.50 VIK Västerås HK – BIK Karlskoga: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
18.55 Kongsvinger – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 11. november:

Torsdag 12. november:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – MODO: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Luleå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Leksands IF – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo

Fredag 13. november:
18.50 Frölunda – Djurgården: SHL på C More Live 3  og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo

Lørdag 14. november:
10.30 Wales Rally GB: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.25 Rochdale – Wigan: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 David Beckham Match: Great Britain/Ireland – Rest of the World: Fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield United – Southend: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.50 Luleå – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Skelleftå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.55 Stavanger Oilers – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Karlskrona – Rögle: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Växjo – Linköping: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
04.00 UFC 193: Rousey vs. Holm: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 15. november:
08.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.55 Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.45 Premier League Saturday Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 WRC Rally Wales SS19 Brenig – Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclays ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Hartlepool – Leyton Orient: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

15.25 Portsmouth – AFC Wimbledon: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 AIK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
21.30 Memphis Timberwolves – Minnesota Grizzlies: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 43

19. oktober – 25. oktober:

 << Forrige uke   Neste uke >>

Sett av tid i kalenderen på søndag! Da blir vi nemlig servert et av sesongens store høydepunkter: Toppkampen mellom Manchester United og Manchester City. Trenger vi si mer? Det blir mandagskamp fra Bergen når Brann får besøk av Bærum i den 28. runden av OBOS-ligaen. Get-ligaen varter opp med to runder denne uken, og til helgen har vi mye snacks å by på fra både Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Lørdag kan du også for en gangs skyld se UFC i beste sendetid, så da er det bare å benke seg for Fight Night Dublin fra kl. 22.00!

united_city3

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 19. oktober:
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Brann – Bærum: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.30 Elfsborg – Norrköping: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Häcken – GIF Sundsvall: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – Örebro: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.15 Swansea – Stoke: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 20. oktober:
11.30 Tour de France 2016 – presentasjon på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Storhamar – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Linköping: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 HC Vita Hästen – VIK Västerås HK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Onsdag 21. oktober:
10.00 og 11.30 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Sogndal – Kristiansund: OBOS-ligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.55 Karlskrona – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Torsdag 22. oktober:
12.00, 13.30 og 17.30 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
18.00 RallyRACC – Rally de España: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på tv2.no og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.45 Brynäs – Skelleftå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Luleå – Rögle: SHL på C More Live  og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Växjö: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo

Fredag 23. oktober:
13.00, 15.00, 17.00 og 19.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 og 16.00 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.30 og 19.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Start – Mjøndalen: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Rotherham – Sheffield Wednesday: Championship på TV 2 Sport Premium

Lørdag 24. oktober:
12.00 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.25 Blackburn – Burnley: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 og 16.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Sarpsborg 08 – Tromsø: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 West Ham – Chelsea: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Rögle BK – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Skelleftå – MODO: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Falkenbergs FF – Djurgården: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.55 Charlton – Brentford: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Lørenskog – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Haugesund – Vålerenga: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Arsenal – Everton: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Brynäs: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Linköping: SHL på C More Live  og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Karlskrona HK: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 IF Malmö Redhawks – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Aston Villa – Swansea: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.30 OPPTAK Leicester – Crystal Palace: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 3
21.30 OPPTAK Stoke – Watford: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium
22.00 Fight Night Dublin: Priorier vs. Duffy: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
22.30 OPPTAK Norwich – West Bromwich

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 25. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 SS23 – Rally de España: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Bærum – Jerv: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Follo – Levanger: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hødd – Strømmen: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Kristiansund – Hønefoss: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Nest-Sotra – Brann: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Ranheim – Bryne: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sogndal – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Åsane – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sunderland – Newcastle: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 Manchester United  – Manchester City: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Malmö: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Helsingborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.00 Bournemouth – Tottenham: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.15 Aalesund – Molde: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.00 Liverpool – Southampton: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Norrköping – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.20 Häcken – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
17.55 Strømsgodset – Rosenborg: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Bodø/Glimt – Lillestrøm: Tippeligaen, 28. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Odd – Sandefjord: Tippeligaen, 28. runde på C More Live og TV 2 Sumo
19.55 Viking – Stabæk: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

21. september – 27. september:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi har et proppfullt sportsprogram denne uken, med godbiter både fra fotballverdenen og på hockey-isen. GET-ligaen er i gang for fullt og det samme er SHL og HockeyAllsvenskan. Frem til fredag kan du følge Sykkel-VM, tirsdag og onsdag kan du se flere store oppgjør fra 3. runde av Capital One Cup, og til helgen er det på nytt klart for fulle runder i Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Det er bare å benke seg foran skjermen med andre ord.

tottenham_arsenal

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 21. september:
17.20 Tempo, menn, U23: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Ranheim – Brann: OBOS-ligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.45 Örebro – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Västerås – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Hødd – Sogndal: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Derby – Burnley: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 U21 Reading – U21 Southampton: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 22. september:
18.50 Pantern – Leksands: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:20 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sumo
20.40 Aston Villa – Birmingham: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21:15 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 23. september:
17.45 Strømsgodset – Molde: Tippeligaen på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.50 Tempo, menn, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 IFK Norrköping – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Hammarby – Gefle: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Falkenbergs FF: Allsvenskan på cmore.no
20.40 Tottenham – Arsenal: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Walsall – Chelsea: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 24. september:
17.55 Stavanger Oilers – Lillehammer: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger Knights – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Lørenskog – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Storhamar – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Åtvidaberg: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Växjö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.40 Huddersfield – Nottingham Forest: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 25. september:
05,00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
09.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
11.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Start: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18:35 Landevei, U23, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Luleå – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.40 Fulham – QPR: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 26. september:
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Manchester City: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 MK Dons – Derby: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Lillestrøm – Mjøndalen: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Halmstad – Malmö: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Växjö – Malmö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Manchester United – Sunderland: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Brentford – Sheffield Wednesday: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.55 Stjernen – Stavanger Oilers: GET-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Strømsgodset – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Chelsea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18:50 Landevei, elite, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA Leicester – Arsenal: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Liverpool – Aston Villa: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Southampton – Swansea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Bournemouth: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA West Ham – Norwich: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 27. september:
04.00 UFC: Fightnight Japan: Kampsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.35 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
12.45 FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Middlesbrough – Leeds: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14:30 Landevei, elite, menn: VM landeveissykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – AIK: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Falkenberg – Häcken: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.15 Odd – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Bærum – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Follo – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Jerv – Kristiansund: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Levanger – Åsane: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
16.20 Watford – Crystal Palace: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Kongsvinger Knights: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Gefle – IFK Norrköping: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.45 Rosenborg – Viking: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.50 Sandefjord – Haugesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Aalesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Hødd – Ranheim: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Hønefoss: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Leksands – Vita Hästen: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Molde: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon