Sport på Sumo – uke 2

11. januar – 17. januar:

 << Forrige uke                                                               Neste uke>>

liv_united

 

Denne uken blir eksepsjonelt bra for alle dere som elsker Premier League! Tirsdag og onsdag viser vi alle kampene fra den 21. runden, før det allerede til helgen er klart for en ny. Ukens store høydepunkt er selvsagt oppgjøret mellom Liverpool og Manchester United på søndag. Her er det bare å glede seg.

Pokerturneringen PCA Bahamas er verdens tredje mest prestisjefylte pokerturnering, og du ser den selvsagt på Sumo. Vi viser alt frem til finaledagen onsdag!

Lørdag starter sjakkturneringen Tata Steel – nok en gang med verdens sjakkelite i spissen. Vi følger selvsagt hele turneringen fra lørdag 16. januar til søndag 31. januar.

Hockeytorsdag er for lengst blitt en tradisjon, med alle kampene fra både Get-ligaen og SHL, i tillegg til HockeyXtra med våre fremste eksperter i studio.

 

TIPS: Gary Lineker har møtt noen av dem som har fått livet sitt endret av den tradisjonsrike FA-cupen. Se dokumentaren On the Road to FA Cup Glory her!

 

Mandag 11. januar:
18.00 PCA Bahamas: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Gullballen 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.10 FA-cupen: Trekning 4. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
02.00
WTA Apia International Sydney: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 12. januar:
18.00 PCA Bahamas: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Newcastle – Manchester United: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Aston Villa – Crystal Palace: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.40 Bournemouth – West Ham: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.45 Swansea – Sunderland: Premier League, 21. runde på TV 2 Sumo
04.00 WTA Apia International Sydney: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo



Onsdag 13. januar:
18.00 PCA Bahamas: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.15 Liverpool – Arsenal: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Manchester City – Everton: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.45 Southampton – Watford: Premier League, 21. runde på TV 2 Sumo
20.45 Chelsea – West Bromwich: Premier League, 21. runde på TV 2 Sumo
20.45 Stoke – Norwich: Premier League, 21. runde på TV 2 Sumo
20.50 Tottenham – Leicester: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 2 TV 2 Sumo

Torsdag 14. januar:
06.00 WTA Apia International Sydney: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Lillehammer – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Manglerud Star – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Örebro – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Karlskrona: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Färjestad: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Växjö – Malmö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – MODO: SHL på C More Live 4
20.00 PCA Bahamas: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
21.00 Toronto – Orlando: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 15. januar:
09.30 WTA Apia International Sydney: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
20.40 Dundee United – Celtic: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
20.40 Brentford – Burnley: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Lørdag 16. januar:
13.00 Tata Steel Dag 1: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 Sheffield Wednesday – Leeds: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Sunderland: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Volleyball finale kvinner: Randaberg IL – Oslo Volley på TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Blackburn – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – Malmö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
15.50 Skellefteå – Växjö: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Färjestad – Linköping: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Rögle – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
16.00 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.30 Volleyball finale menn: NTNUI – Førde VBK på TV 2 Sumo
18.00 Aston Villa – Leicester: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.25 Örebro – Brynäs: SH på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Karskrona – MODO: C More Live og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Se dokumentaren On the Road to FA Cup Glory her!

Se sport på TV 2 Sumo!

 

Søndag 17. januar:
12.00 Verdenscup i cyclo cross for kvinner: Sykkel på TV 2 Sumo
13.30 Verdenscup i cyclo cross for menn: Sykkel på TV 2 Sumo
13.00 Tata Steel: Dag 2: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.10 Ross County – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.05 Liverpool – Manchester United: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.50 Frölunda – Rögle: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Storhamar – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.15 Stoke – Arsenal: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.30 Phoenix – Minnesota: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 48

23. november – 29. november:

 

 << Forrige uke                                                                         Neste uke >>

Uken åpnes med en mandag fylt av poker og Premier League-oppgjøret mellom Crystal Palace og Sunderland. Norgesmesterskapet i poker skal avgjøres på Gardermoen, og finalebordet ser du på tirsdag. Denne uken skal det også avgjøres hvem som sikrer seg plass i Tippeligaen neste sesong – Jerv eller Start. Et skikkelig sørlandsderby der altså. Som vanlig viser vi det beste av norsk og svensk ishockey gjennom hele uken, og fra og med fredag kan du følge tennis-eliten i Davis Cup. Det er full runde av Premier League til helgen, og søndag ser du London-derbyet mellom Tottenham og Chelsea fra kl. 12.15.

 

chelsea_tottenham

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 23. november:
14.00 NM i Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Almunta – Sundsvall: HockeyAllsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.15 Crystal Palace – Sunderland: Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 24. november:
14.00 NM i Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 MODO – Djurgården: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Rögle – Linköping: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Växjö – Örebro: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona – Malmö: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Oskarshamn – Tingsryds: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Onsdag 25. november:
19.00 Start – Jerv: Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 HV71 –  Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Torsdag 26. november:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.00 Storhamar – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Växjö – MODO: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Frölunda: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona – Örebro: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
21.40 Rosenborg – Gullsesongen 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 27. november:
13.30 Davis Cup Finaler: Belgia – Storbritannia: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Färjestad – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Skellefteå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Leksands – Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
20.40 St. Johnstone – Dundee FC: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
20.45 Hull – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 28. november:
13.30 Charlton – Ipswich: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Davis Cup Finaler: Belgia – Storbritannia: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.15 Aston Villa – Watford: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Luleå – Växjö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 MODO – Rögle: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.55 Brighton – Birmingham: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.55 Lørenskog – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Leicester – Manchester United: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – Skellefteå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Frölunda: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Linköping – Karlskrona: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Fightnight: Henderson vs. Alves: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Aston Villa – Watford: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Bournemouth – Everton: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
21.30 Crystal Palace – Newcastle: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
22.30 Sunderland – Stoke: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 29. november:
12.15 Tottenham – Chelsea: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 Davis Cup Finaler: Belgia – Storbritannia: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Inverness – Celtic: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.00 West Ham – West Bromwich: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.05 Liverpool – Swansea: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.05 Norwich – Arsenal: Premier League, 14. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Sparta Sarpsborg – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Mamlö Redhawks – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
21.30 LA Clippers – Minnesota Timberwolves: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 45

2. november – 8. november:

 << Forrige uke                                                              Neste uke >>

Denne helgen skal det avgjøres i Tippeligaen. Hvem rykker ned og hvem stikker av med sølv og bronse? Du ser alle kampene fra den siste runden her! Det er også klart for en ny runde med Premier League, og søndag får vi blant annet servert Nord-London-derbyet mellom Arsenal – Tottenham fra kl. 16.15. Helgen er en gavepakke til alle som elsker engelsk fotball! Vi viser 7 kamper fra første runde i FA-cupen, med blant annet Salford County som er eid av Class of 92 med Giggs, Scholes og Butt i spissen. Gled deg til fotballhelgen på Sumo!

nyhetsbrev_stbk

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 2. november:
11.00-22.45 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Sundsvall Hockey – Mora IK: HockeyAllsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.15 Tottenham – Aston Villa: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 3. november:
11.00-22.45 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 HC Vita Hästen – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.30 Aarhus – Tvis Holstebo: Boxer Daml

Onsdag 4. november:
10.30-22.45 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

Torsdag 5. november:
10.30-22.45 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Norge – Ungarn: Meca Hockey Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 6. november:
14.00, 16.00, 19.30 og 20.30 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Norge – Frankrike: Meca Hockey Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Nottingham Forest – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.45 Salford County – Notts County: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 7. november:
13.00 Bournemouth – Newcastle: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Huddersfield – Leeds: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 og 17.00 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.30 Manchester United – West Bromwich: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Altricham – Barnsley: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sumo
15.50 Wealdstone – Colchester: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sumo
15.55 Cardiff – Reading: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.30 Norge – Danmark: Meca Hockey Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stoke – Chelsea: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Sunderland – Southampton: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium 3
20.30 OPPTAK West Ham – Everton: Premier League, 12. runde på TV 2 Sort Premium 2
21.30 OPPTAK Leicester – Watford: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium
22.30 OPPTAK Norwich – Swansea: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium 2

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 8. november:
04.00 Fight Night Sao Paulo: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
TBA Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.50 Didcot Town – Exeter City: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.45 Aston Villa – Manchester City: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50 Aldershot Town – Bradford City: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
14.50 Maidstone United – Yeovil Town: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sumo
14.50 Brackley Town – Newport County: FA-cupen, 1. runde på TV 2 Sumo
15.00 BNP Paribas Masters Paris 1000: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
16.15 Arsenal – Tottenham: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Liverpool – Crystal Palace: Premier League, 12. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Haugesund – Tromsø: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Strømsgodset – Vålerenga: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Aalesund – Rosenborg: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Bodø/Glimt – Stabæk: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Odd – Lillestrøm: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sarpsborg 08 – Sandefjord: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Viking – Mjøndalen: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
18.00 Start – Molde: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
20.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.30 Cleveland – Indiana: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 44

26. oktober – 1. november:

 << Forrige uke                                                                 Neste uke >>

Det er bare å glede seg til en uke med engelsk fotball hver eneste dag! Tirsdag og onsdag ser du tre oppgjør fra den 4. runden i Capital One Cup, der både Manchester United, Arsenal og Liverpool skal i aksjon. Vi viser hele seks kamper fra Championship fra mandag til lørdag. Helgen sparkes i gang med gigantoppgjøret mellom Chelsea og Liverpool, før det på søndag er klart for siste runde i OBOS-ligaen! Alle kampene i den siste runden spilles kl. 13, og du kan selvsagt følge hele dramaet på TV 2 Sumo. Tippeligaen har kommet til nest siste runde, og søndag kl. 18.00 ser du alle kampene samtidig her. For en fabelaktig fotballhelg vi har i vente!

chelsea_liverpool

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 26. oktober:
11.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.25 U21 Chelsea – U21 Manchester City: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.45 AIK – IFK Göteborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Åtvidabergs FF – Örebro: Allvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Gefle: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 VIK Västerås HK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 og 20.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
20.40 Cardiff – Bristol City: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 27. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – HV71: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Luleå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.45 Sheffield Wednesday – Arsenal: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 28. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Rögle BK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.45 Liverpool – AFC Bournemouth: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Manchester United – Middlesbrough: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 29. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Växjo – Färjestad: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – MODO: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Luleå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Leeds – Blackburn: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 30. oktober:
07.00 og 08.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
13.00 og 15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Örebro HK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Brentford – QPR: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 31. oktober:
08.00 og 11.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo
13.00 Chelsea – Liverpool: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Birmingham – Wolverhampton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 Celtic – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
14.00 EPT Malta Main Event: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 og 20.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 og 16.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Crystal Palace – Manchester United: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Karlskrona: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield Wednesday – Nottingham Forest: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 Stavanger Oilers – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Växjö – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Skelleftå – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro HK – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 Preston – Bolton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK Manchester City – Norwich: Premier League, 11. runde
OPPTAK Newcastle – Stoke: Premier League, 11. runde
OPPTAK Swansea – Arsenal: Premier League, 11. runde
OPPTAK Watford – West Ham: Premier League, 11. runde
OPPTAK West Bromwich – Leicester: Premier League, 11. runde

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 1. november:
11.30 og 14.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Brann – Hødd: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Bryne – Bærum: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Fredrikstad – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hønefoss – Åsane: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Jerv – Follo: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Levanger – Sogndal: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sandnes Ulf – Ranheim: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Strømmen – Kristiansund: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.45 Everton – Sunderland: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
16.50 Southampton – Bournemouth: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Lillestrøm – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Mjøndalen – Aalesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Molde – Viking: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Rosenborg – Haugesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandefjord – Strømsgodset: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Stabæk – Start: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Tromsø – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Vålerenga – Odd: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
20.55 Boston Celtics – San Antonio Spurs: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

21. september – 27. september:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi har et proppfullt sportsprogram denne uken, med godbiter både fra fotballverdenen og på hockey-isen. GET-ligaen er i gang for fullt og det samme er SHL og HockeyAllsvenskan. Frem til fredag kan du følge Sykkel-VM, tirsdag og onsdag kan du se flere store oppgjør fra 3. runde av Capital One Cup, og til helgen er det på nytt klart for fulle runder i Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Det er bare å benke seg foran skjermen med andre ord.

tottenham_arsenal

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 21. september:
17.20 Tempo, menn, U23: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Ranheim – Brann: OBOS-ligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.45 Örebro – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Västerås – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Hødd – Sogndal: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Derby – Burnley: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 U21 Reading – U21 Southampton: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 22. september:
18.50 Pantern – Leksands: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:20 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sumo
20.40 Aston Villa – Birmingham: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21:15 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 23. september:
17.45 Strømsgodset – Molde: Tippeligaen på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.50 Tempo, menn, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 IFK Norrköping – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Hammarby – Gefle: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Falkenbergs FF: Allsvenskan på cmore.no
20.40 Tottenham – Arsenal: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Walsall – Chelsea: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 24. september:
17.55 Stavanger Oilers – Lillehammer: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger Knights – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Lørenskog – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Storhamar – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Åtvidaberg: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Växjö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.40 Huddersfield – Nottingham Forest: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 25. september:
05,00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
09.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
11.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Start: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18:35 Landevei, U23, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Luleå – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.40 Fulham – QPR: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 26. september:
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Manchester City: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 MK Dons – Derby: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Lillestrøm – Mjøndalen: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Halmstad – Malmö: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Växjö – Malmö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Manchester United – Sunderland: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Brentford – Sheffield Wednesday: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.55 Stjernen – Stavanger Oilers: GET-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Strømsgodset – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Chelsea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18:50 Landevei, elite, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA Leicester – Arsenal: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Liverpool – Aston Villa: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Southampton – Swansea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Bournemouth: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA West Ham – Norwich: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 27. september:
04.00 UFC: Fightnight Japan: Kampsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.35 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
12.45 FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Middlesbrough – Leeds: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14:30 Landevei, elite, menn: VM landeveissykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – AIK: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Falkenberg – Häcken: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.15 Odd – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Bærum – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Follo – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Jerv – Kristiansund: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Levanger – Åsane: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
16.20 Watford – Crystal Palace: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Kongsvinger Knights: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Gefle – IFK Norrköping: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.45 Rosenborg – Viking: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.50 Sandefjord – Haugesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Aalesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Hødd – Ranheim: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Hønefoss: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Leksands – Vita Hästen: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Molde: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon