Sport på TV 2 Sumo – uke 33

10. august – 16. august: 

 << Forrige uke

Hvis du liker fotball er det bare å benke seg foran skjermen denne uken. Vi kan by på hele runder i Tippeligaen og OBOS-ligaen, og kamper fra Premier League, Championship, Capital One Cup, NM i fotball for menn og Allsvenskan. Fra torsdag kan du se Boasson Hagen gå for sammenlagtseier i Arctic Race og fredag begynner Ladies Tour of Norway. Og i helgen får du enda mer fart i Sommerløpet på Ring Djursland i AutoMester-serien.

boasson

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 10. august:
18.45 AIK – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – GIF Sundsvall: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.55 Sogndal – Bryne: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.15 West Bromwich – Manchester City: Premier League, 1. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 11. august:
20.40 Yeovil – QPR: Capital One Cup, 1. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 12. august:
18.30 Brann – Åsane: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.55 Jerv – Hødd: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
18.55 Levanger – Bærum: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
18.55 Nest-Sotra – Kristiansund: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
18.55 Ranheim – Hønefoss: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
18.55 Sandnes Ulf – Follo: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
19.55 Viking – Molde: NM, menn, kvartfinaler på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Portsmouth – Derby: Capital One Cup, 1. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Kilmarnock – Celtic på C More Fotball: Skotsk Premier League på C More Fotball og TV 2 Sumo

Torsdag 13. august:
15:30 Arctic Race: 1. Etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.30 Sandefjord – Stabæk: NM, menn, kvartfinaler på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Fredrikstad – Sogndal: OBOS-ligaen, 19. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.55 Bryne – Strømmen: OBOS-ligaen, 19. runde på TV 2 Sumo
20.40 Doncaster – Leeds: Capital One Cup, 1. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 14. august:
15:30 Arctic Race: 2. Etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
18.30 Aalesund – Strømsgodset: Tippeligaen, 20. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.00 Aston Villa – Manchester United: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.40 Ladies Tour of Norway: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 15. august:
12:30 Arctic Race: 3. Etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.00 Southampton – Everton: Premier League, 2. runde påTV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Burnley – Birmingham: Championship, 2. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.15 Molde – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 20. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Tottenham – Stoke: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Gefle: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Sundsvall – Örebro: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.55 MK Dons – Preston North End: Championship, 2. runde på TV 2 Sport Premium 2
17.30 Viking – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 20. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.15 QPR – Cardiff: Championship, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.40 Ladies Tour of Norway: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA AutoMester-serien: Ring Djursland – Sommerløpet: Motorsport på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 16. august:
12.55 Wolverhampton – Hull: Championship, 2. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.30 Arctic Race: 4. Etappe: Sykkel på TV 2 og og TV 2 Sumo
13.45 Crystal Palace – Arsenal: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.45 Göteborg – Häcken: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 AIK – Kalmar: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.15 Start – Odd: Tippeligaen, 20. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
16.30 Manchester City – Chelsea: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Elfsborg – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.30 Rosenborg – Vålerenga: Tippeligaen, 20. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Mjøndalen – Haugesund: Tippeligaen, 20. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Tromsø – Sandefjord: Tippeligaen, 20. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Follo – Bærum: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
17.55 Hødd – Levanger: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
17.55 Hønefoss – Jerv: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
17.55 Nest-Sotra – Bryne: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
17.55 Strømmen – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
17.55 Åsane – Ranheim: OBOS-ligaen, 20. runde på TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Lillestrøm: Tippeligaen, 20. runde TV 2 Zebra
21.40 Ladies Tour of Norway: Sykkel TV 2 Sportskanalen
TBA AutoMester-serien: Ring Djursland – Sommerløpet: Motortsport på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 31

27. juli. – 2. august:

 << Forrige uke   Neste uke >> 

Verdens største fotballfest er i gang på Ekebergsletta! Vi er på plass på Norway Cup, der vi i alt sender hele 42 kamper i løpet av uken. Til helgen er det full runde i OBOS-ligaen og TippeligaenPå fredag sparker Viking og Haugesund i gang den 18.serierunden i det som ligger an til å bli et realt vestlandsoppgjør. Lørdag tar Stabæk og Vålerenga over stafettpinnen, og på søndag ser du hele 5 Tippeligakamper og 6 kamper fra OBOS-ligaen. På søndag får du også en forsmak på den kommende Premier League-sesongen, da fjorårets seriemester Chelsea skal måle krefter mot regjerende FA-cup-vinner Arsenal. 

Les alt om TV 2s Norway Cup-dekning her!
Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 27. juli:
09:50 – 18:30 Norway Cup: Mandag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10:00 Norild – Eidsvåg: Norway Cup på  TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11:05 Bossmo & Ytteren – Os: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12:15 Verdal IL 1 – Herd Hvit: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14:15 Utleira IL – Bremnes: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:40 Fløy – Ridabu IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17:00 Averøykameratene – Oppdal IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen  og TV 2 Sumo
18:30 Norway Cup 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

11:30, 13:30 & 15:30 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

18:30 Vålerenga – Lillestrøm: Tippeligaen, 17.runde på C More Fotball og TV 2 Sumo

Tirsdag 28. juli:
09:50 – 18:30 Norway Cup: Tirsdag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10:00 Kolvereid IL – Spjelkavik: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11:15 Os/Nansen FGR – Bardufoss: Norway Cup påTV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12:30 Rjukan IL – Tjøme: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14:15 Øyestad IL – Florø Fotball: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:20 Hallingdal FK – Alta IF: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16:40 Falkeid IL – Storelva: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18:30 Norway Cup 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

18:45 Follo – Brann: OBOS-ligaen på C More Fotball og TV 2 Sumo

Onsdag 29. juli:
09:50 – 18:00 Norway Cup: Onsdag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
09:50 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10:50 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11:50 Norway Cup: Kjendiskampen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13:40 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:10 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16:35 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18:30 Norway Cup 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

11:30, 13:30 & 15:30 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

Torsdag 30. juli:
02:55 Man Utd – Paris Saint-Germain: Int. Champions Cup på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
09:50 – 18:00 Norway Cup: Torsdag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
09:50 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11:05 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12:20 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14:10 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:10 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16:35 Norway Cup: Sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:30 Norway Cup 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

18:00 Neste Oil Rally Finland: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

11:30, 13:30 & 15:30 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

Fredag 31. juli:
11:30, 13:30 & 15:30 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

15:00 & 17:00 Suisse Open Gstaad 250: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo

20:00 & 22:00 Atlanta Tennis Championships på C More Tennis og TV 2 Sumo

12:20- 20:10 Norway Cup: Fredag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12:20 Norway Cup: Finale jenter 13 år (7er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13:25 Norway Cup: Finale gutter 14 år (7er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14:40 Norway Cup: Finale gutter 16 år (7er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16:05 Norway Cup: Finale jenter 19 år (7er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17:30 Norway Cup 2015 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

17:55 Norway Cup: Finale jenter 13 år (9er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:10 Norway Cup: Finale gutter 13 år (9er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

18:00 Neste Oil Rally Finland: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV2 Sumo
18:30 Viking – Haugesund: Tippeligaen, 18.runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Lørdag 1.august
09:50 – 18:00 Norway Cup: Lørdag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
08:50 Norway Cup: Finale jenter 14 år (11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10:10 Norway Cup: Finale gutter 19 år (11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12:25 Norway Cup: Finale gutter 14 år (11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13:35 Norway Cup: Finale jenter 16 år (11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:00 Norway Cup 2015 på TV 2 og TV 2 Sumo
15:25 Norway Cup: Finale jenter 19 år (11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16:55 Norway Cup: Finale gutter 19 år(11er) på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18:10 Norway Cup 2015: Oppsummering på TV 2 og TV 2 Sumo

11:30 & 14:30 Suisse Open Gstaad 250: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo

13:00 & 15:00 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo

13:40 Celtic – Ross County: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
17:30 Stabæk – Vålerenga: Tippeligaen, 18.runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

18:20 Motorsport: DTM på C More Extreme og TV 2 Sumo
22:00 & 02:00 Atlanta Tennis Championships på C More Tennis og TV 2 Sumo

Søndag 2. august:
04:00 UFC Fightnight: Rousey – Correia: UFC, C More Extreme og TV 2 Sumo
12:00 Neste Oil Rally Finland: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13:00 Suisse Open Gstaad 250: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13:05 AutoMester-serien: Bellahøj – København Historic Grand Prix på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15:00 Chelsea – Arsenal: Community Shield på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15:10 Motorsport: DTM på C More Extreme og TV 2 Sumo
15:15 Mjøndalen – Odd: Tippeligaen, 18.runde på C More Fotball
15:30 Bet-at-home Open German Championships Hamburg: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17:00 Fotballextra: på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17:00-2000 Norway Cup: Søndag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17:45 Lillestrøm – Sandefjord: Tippeligaen, 18.runde på C More Fotball
17:50 Aalesund – Start: Tippeligaen, 18.runde på C More Live og TV 2 Sumo
17:50 Tromsø – Strømsgodset: Tippeligaen, 18.runde på C More Live og TV 2 Sumo
17:55 Bryne – Kristiansund: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
17:55 Fredrikstad – Hønefoss: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
17:55 Hødd – Bærum: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
17:55 Jerv – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
17:55 Nest-Sotra – Follo: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
17:55 Strømmen – Åsane: OBOS-ligaen, 17.runde på TV 2 Sumo
20:00 Rosenborg – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 18.runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22:00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22:30 Atlanta Tennis Championships på C More Tennis og TV 2 Sumo
23:55 Fotballkveld på TV 2 og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 30

20. – 26. juli:

 << Forrige uke   Neste uke >>

Tre ukers blodslit nærmer seg slutten og på søndag avgjøres Tour de France på Champs-Élysées direkte på TV 2 og TV 2 Sumo. Liverpool og Manchester United spiller treningskamper i Australia, USA og Malaysia. Fredag er Tippeligaen tilbake når Start og Viking sparker igang den 17. serierunden og på lørdag kan du se stjernemøtet mellom Barcelona – Manchester United. Søndag er det endelig tid for fotballfest på Ekebergsletta, Norway Cup. Hele 42 kamper skal sendes direkte, og TV 2 Sporten stiller på Ekebergsletta med flere av de største profilene både på programleder-, ekspert- og kommentatorsiden. Du kan også se fem Tippeligakamper og seks kamper fra OBOS-ligaen direkte på TV 2 Sumo.l

NC

Les alt om TV 2s Norway Cup-dekning her!
Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 20. juli:
11.30 Adelaide – Liverpool: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13:30 Tour de France – 16. etappe: Sykkel  på TV 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 21. juli:
TDF-hviledag

Onsdag 22. juli:
05.00 San Jose Earthquakes – Manchester United: Treningskamp  på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13:30 Tour de France – 17. etappe: Sykkel  på TV 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 23. juli:
13:30 Tour de France – 18. etappe: Sykkel  på TV 2 og TV 2 Sumo

Fredag 24. juli:
12:30 Tour de France – 19. etappe: Sykkel  på TV 2 og TV 2 Sumo
14.45 Malaysian All-Stars – Liverpool: Treningskamp  på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Start – Viking: Tippeligaen, 17. runde  på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Lørdag 25. juli:
12:30 Tour de France – 20. etappe: Sykkel  på TV 2 og TV 2 Sumo
17.30 Haugesund – Stabæk: Tippeligaen, 17. runde  på C More Fotball og TV 2 Sumo
22.00 Barcelona – Manchester United: Int. Champions Cup  på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Søndag 26. juli:
09.50 – 18.30 Norway Cup: Søndag på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.00 Alvdal – Torvastad IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.25 Sogndal – Holmlia: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.30 Hisøy – Skogstrand IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Tjensvoll – Brattvåg: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Steigen SPK – Nord SK: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.15 Hønefoss BK – Odda FK: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

14:00 Tour de France – 21. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.00 Kristiansund – Hødd: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
15.15 Bodø/Glimt – Aalesund: Tippeligaen, 17. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Sarpsborg 08 – Mjøndalen: Tippeligaen, 17. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Odd – Tromsø: Tippeligaen, 17. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Strømsgodset – Molde: Tippeligaen, 17. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Bærum – Ranheim: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Sumo
17.55 Hønefoss – Strømmen: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Sumo
17.55 Levanger – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Bryne: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Sumo
17.55 Åsane – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Sumo
19.55 Sandefjord – Rosenborg: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikonHer kan du lese alt om sykkelsesongen på TV 2 Sumo!

Sport på TV 2 Sumo – uke 29

13. – 19. juli:

 << Forrige uke

Denne uken begynner rolig med hviledag i Tour de France på mandag, før Tourtoget dundrer videre mot Champs-Élysées på tirsdag. De engelske fotballagene som sjekker sommerformen mot Singapore Select XI i Barclays Asian Trophy er Everton, Stoke, Arsenal og du kan se treningskamper med  Liverpool, Manchester United og Bayern München. Lørdag kan du se Tippeliga-oppgjøret mellom Molde og Bodø/Glimt på TV 2 Sumo og C More Fotball og fra søndag kan du se Davies Cup på C More og TV 2 Sumo.

Manchester United's English striker Wayne Rooney (C) walks on the pitch with teammates after the English Premier League football match between Manchester United and Arsenal at Old Trafford in Manchester, northwest England, on May 17, 2015. AFP PHOTO / PAUL ELLIS RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or “live” services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications

AFP PHOTO / PAUL ELLIS 

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 13. juli:
TDF-hviledag

Tirdag 14. juli:
13:30 Tour de France – 10. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Onsdag 15. juli:
11.55 Everton – Stoke City: Barclays Asia Trophy på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13:30 Tour de France – 11. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.25 Arsenal – Singapore Select XI: Barclays Asia Trophy på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Torsdag 16. juli:
11:00 Tour de France – 12. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
21.15 KR Reykjavík – Rosenborg: Europa League, kvalifisering på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 17. juli:
10.40 Brisbane – Liverpool: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13:30 Tour de France – 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.30 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sumo og C More
04.55 Manchester United – Club America: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 18. juli:
11.55 Kamp om 3. plass: Barclays Asia Trophy på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13:30 Tour de France – 14. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sumo og C More
14.10 Bayern München – Valencia: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.25 Finale: Barclays Asia Trophy på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.50 Molde – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Sumo og C More Fotball

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 19. juli:
13:30 Tour de France – 15. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.30 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sumo og C More

device_lgikonHer kan du lese alt om sykkelsesongen på TV 2 Sumo!

Sport på TV 2 Sumo – uke 28

6. – 12. juli:

 << Forrige uke   Neste uke>>

Sommerens vakreste sykkeleventyr, Tour de France, er godt i gang og du kan se alle kampene fra Tippeligaen og OBOS-ligaen, samt Wimbledon-finalen på TV 2 Sumo. God sommer!

kristoff

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 6. juli:
12:30 Tour de France – 3. etappe: Sykkel
18.30 Brann – Kristiansund: OBOS-ligaen, 15. runde
18.50 Hønefoss – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 15. runde

Tirsdag 7. juli:
13:30 Tour de France – 4. etappe: Sykkel

Onsdag 8. juli:
13:30 Tour de France – 5. etappe: Sykkel

Torsdag 9. juli:
13:30 Tour de France – 6. etappe: Sykkel

Fredag 10. juli:
13:30 Tour de France – 7. etappe: Sykkel
18.30 Molde – Haugesund: Tippeligaen, 16. runde

Lørdag 11. juli:
13:30 Tour de France – 8. etappe: Sykkel
15.15 Viking – Aalesund: Tippeligaen, 16. runde
17.30 Vålerenga – Sandefjord: Tippeligaen, 16. runde

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 12. juli:
14:30 Tour de France – 9. etappe: Sykkel
15.00 Wimbledon: Finale, tennis
15.30 Stabæk – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 16. runde
17.30 Rosenborg – Odd: Tippeligaen, 16. runde
17.50 Mjøndalen – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 16. runde
17.50 Tromsø – Start: Tippeligaen, 16. runde
19.55 Lillestrøm – Strømsgodset: Tippeligaen, 16. runde

device_lgikonHer kan du lese alt om sykkelsesongen på TV 2 Sumo!