Sport på Sumo – uke 44

26. oktober – 1. november:

 << Forrige uke                                                                 Neste uke >>

Det er bare å glede seg til en uke med engelsk fotball hver eneste dag! Tirsdag og onsdag ser du tre oppgjør fra den 4. runden i Capital One Cup, der både Manchester United, Arsenal og Liverpool skal i aksjon. Vi viser hele seks kamper fra Championship fra mandag til lørdag. Helgen sparkes i gang med gigantoppgjøret mellom Chelsea og Liverpool, før det på søndag er klart for siste runde i OBOS-ligaen! Alle kampene i den siste runden spilles kl. 13, og du kan selvsagt følge hele dramaet på TV 2 Sumo. Tippeligaen har kommet til nest siste runde, og søndag kl. 18.00 ser du alle kampene samtidig her. For en fabelaktig fotballhelg vi har i vente!

chelsea_liverpool

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 26. oktober:
11.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.25 U21 Chelsea – U21 Manchester City: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.45 AIK – IFK Göteborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Åtvidabergs FF – Örebro: Allvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Gefle: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 VIK Västerås HK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 og 20.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
20.40 Cardiff – Bristol City: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 27. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – HV71: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Luleå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.45 Sheffield Wednesday – Arsenal: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 28. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Rögle BK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.45 Liverpool – AFC Bournemouth: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Manchester United – Middlesbrough: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 29. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Växjo – Färjestad: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – MODO: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Luleå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Leeds – Blackburn: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 30. oktober:
07.00 og 08.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
13.00 og 15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Örebro HK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Brentford – QPR: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 31. oktober:
08.00 og 11.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo
13.00 Chelsea – Liverpool: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Birmingham – Wolverhampton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 Celtic – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
14.00 EPT Malta Main Event: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 og 20.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 og 16.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Crystal Palace – Manchester United: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Karlskrona: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield Wednesday – Nottingham Forest: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 Stavanger Oilers – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Växjö – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Skelleftå – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro HK – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 Preston – Bolton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK Manchester City – Norwich: Premier League, 11. runde
OPPTAK Newcastle – Stoke: Premier League, 11. runde
OPPTAK Swansea – Arsenal: Premier League, 11. runde
OPPTAK Watford – West Ham: Premier League, 11. runde
OPPTAK West Bromwich – Leicester: Premier League, 11. runde

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 1. november:
11.30 og 14.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Brann – Hødd: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Bryne – Bærum: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Fredrikstad – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hønefoss – Åsane: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Jerv – Follo: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Levanger – Sogndal: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sandnes Ulf – Ranheim: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Strømmen – Kristiansund: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.45 Everton – Sunderland: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
16.50 Southampton – Bournemouth: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Lillestrøm – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Mjøndalen – Aalesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Molde – Viking: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Rosenborg – Haugesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandefjord – Strømsgodset: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Stabæk – Start: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Tromsø – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Vålerenga – Odd: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
20.55 Boston Celtics – San Antonio Spurs: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 43

19. oktober – 25. oktober:

 << Forrige uke   Neste uke >>

Sett av tid i kalenderen på søndag! Da blir vi nemlig servert et av sesongens store høydepunkter: Toppkampen mellom Manchester United og Manchester City. Trenger vi si mer? Det blir mandagskamp fra Bergen når Brann får besøk av Bærum i den 28. runden av OBOS-ligaen. Get-ligaen varter opp med to runder denne uken, og til helgen har vi mye snacks å by på fra både Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Lørdag kan du også for en gangs skyld se UFC i beste sendetid, så da er det bare å benke seg for Fight Night Dublin fra kl. 22.00!

united_city3

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 19. oktober:
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Brann – Bærum: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.30 Elfsborg – Norrköping: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Häcken – GIF Sundsvall: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – Örebro: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.15 Swansea – Stoke: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 20. oktober:
11.30 Tour de France 2016 – presentasjon på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Storhamar – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Linköping: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 HC Vita Hästen – VIK Västerås HK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Onsdag 21. oktober:
10.00 og 11.30 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Sogndal – Kristiansund: OBOS-ligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.55 Karlskrona – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Torsdag 22. oktober:
12.00, 13.30 og 17.30 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00, 17.00, 18.30 og 20.30 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
18.00 RallyRACC – Rally de España: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på tv2.no og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.45 Brynäs – Skelleftå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Luleå – Rögle: SHL på C More Live  og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Växjö: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo

Fredag 23. oktober:
13.00, 15.00, 17.00 og 19.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 og 16.00 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.30 og 19.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Start – Mjøndalen: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Rotherham – Sheffield Wednesday: Championship på TV 2 Sport Premium

Lørdag 24. oktober:
12.00 WTA Kremlin Cup Moskva: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.25 Blackburn – Burnley: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 og 16.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Sarpsborg 08 – Tromsø: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 West Ham – Chelsea: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Rögle BK – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Skelleftå – MODO: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Falkenbergs FF – Djurgården: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.55 Charlton – Brentford: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Lørenskog – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Haugesund – Vålerenga: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Arsenal – Everton: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Brynäs: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Linköping: SHL på C More Live  og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Karlskrona HK: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 IF Malmö Redhawks – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Aston Villa – Swansea: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.30 OPPTAK Leicester – Crystal Palace: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 3
21.30 OPPTAK Stoke – Watford: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium
22.00 Fight Night Dublin: Priorier vs. Duffy: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
22.30 OPPTAK Norwich – West Bromwich

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 25. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 SS23 – Rally de España: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Bærum – Jerv: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Follo – Levanger: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hødd – Strømmen: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Kristiansund – Hønefoss: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Nest-Sotra – Brann: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Ranheim – Bryne: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sogndal – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Åsane – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sunderland – Newcastle: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 Erste Bank Open Wien 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 Manchester United  – Manchester City: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Malmö: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Helsingborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.00 Bournemouth – Tottenham: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.15 Aalesund – Molde: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.00 Liverpool – Southampton: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Norrköping – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.20 Häcken – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
17.55 Strømsgodset – Rosenborg: Tippeligaen, 28. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Bodø/Glimt – Lillestrøm: Tippeligaen, 28. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Odd – Sandefjord: Tippeligaen, 28. runde på C More Live og TV 2 Sumo
19.55 Viking – Stabæk: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 42

12. oktober – 18. oktober:

 << Forrige uke    Neste uke >>

Vi er klare for nok en innholdsrik sportsuke på TV 2 Sumo! Med mange godbiter på isen fra både Get-ligaen og SHL gjennom hele uken er det bare å spenne på seg skøytene og benke seg foran skjermen. Vi skal også følge med på Norges gruppe i kvalifiseringen til U21-EM, og Norges kamp mot Sveits ser du mandag fra kl. 18.25. Det er midtukerunde i OBOS-ligaen med blant annet oppgjøret mellom Brann og Jerv, før det igjen er fulle runder i både OBOS-ligaen og Tippeligaen til helgen. Det skjer mye i Premier League om dagen, og på lørdag bør du sette av tid til storkampene Tottenham mot Liverpool og Everton mot Manchester United. Dette blir en fin uke!

sturridge4

 

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 12. oktober:
07.30, 09.30, 12.00 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.25 Sveits U21 – Norge U21: EM-kvalik U21 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 HC Vita Hästen – IK Pantern: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Tirsdag 13. oktober:
07.30, 09.30, 12.00 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 England U21 – Kasakhstan U21: EM-kvalik U21 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.50 IF Malmö Redhawks – Luleå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.55 AIK – BIK Karlskoga: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Onsdag 14. oktober:
07.30, 09.30, 12.00 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Aalborg – SønderjyskE: Håndball Boxer Herreligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Brann – Jerv: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Skelleftå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Asplöven HC – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.55 Hødd – Hønefoss: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
18.55 Ranheim – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo

Torsdag 15. oktober:
07.30, 09.30, 12.00 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Linköping: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – Växjö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Djurgården: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.45 Norwich U21 – Tottenham U21: U21 Premier League

Fredag 16. oktober:
07.30, 09.30, 12.00 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Strømsgodset – Odd: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 IF Björklöven – Leksands IF: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
20.40 Bristol City – Nottingham Forest: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Ross County – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo

Lørdag 17. oktober:
10.30 og 14.00 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.55 Motherwell – Celtic: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Liverpool: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Sheffield Wednesday – Hull: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 DTM: Motorsport å C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Sandefjord – Start: Tippeligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Linköping – Luleå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Everton – Manchester United: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Kalmar: Allsvenskan på C More og TV 2 Sumo
15.50 HV71 – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Skelleftå – Färjestad: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.55 Leeds – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.00 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 Stabæk – Aalesund: Tippeligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Watford – Arsenal: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.25 Malmö Redhawks – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.25 Växjö – Rögle: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Chelsea – Arsenal: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Manchester City – Bournemouth: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
21.30 OPPTAK Southampton – Leicester: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
22.30 OPPTAK Crystal Palace – West Ham: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
22.30 OPPTAK West Bromwich – Sunderland: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 18. oktober:
10.30 Shanghai Rolex Masters 1000, 2013: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.30 UCI Cyclo-Cross World Cup: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.10 Derby – Wolverhampton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Halmstad – AIK: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.00 Jerv – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.00 Strømmen – Ranheim: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.00 Åsane – Kristiansund: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.10 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Molde – Mjøndalen: Tippeligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
16.15 Newcastle – Norwich: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Hønefoss – Sogndal: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lørenskog – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Storhamar – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Falkenbergs FF – Åtvidabergs FF: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.20 Hammarby – Helsingborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
17.45 Rosenborg – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.50 Lillestrøm – Haugesund: Tippeligaen, 27. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.50 Vålerenga – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 27. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Bryne – Follo: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
18.00 Fredrikstad – Hødd: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandnes Ulf – Levanger: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
18.00 Frölunda – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2Sumo
19.55 Tromsø – Viking: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 41

5. oktober – 11. oktober:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi fortsetter hockeyfesten på TV 2 Sumo med masse godbiter fra Get-ligaen og SHL, i tillegg til HockeyXtra. Det er landslagspause denne uken, men fortvil ikke! I tillegg til Norge – Kasakhstan i U21 EM-kvalifiseringen på torsdag kan du gjennom helgen kose deg med oppgjør fra OBOS-ligaen, League One og League Two. På søndag ser i tillegg du det tradisjonsrike sykkelrittet Paris – Tours, hvor det norske talentet Sondre Holst Enger (IAM) stiller på startstreken.

norge_u21_berisha

 

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 5. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.55 Elfsborg – Djurgården : Ishockey U21 Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Fredrikstad – Bærum: OBOS-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Tirsdag 6. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 15.00 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.30 Ski Classics på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 7. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 15.00 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Mora IK – Leksands IF: HockeyAllsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Torsdag 8. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30 og 12.30 China Open 500: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.00 WTA China Open: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
18.30 Norge – Kasakhstan: U21 EM-kvalifisering på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Linköping: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo (på TV 2 Sportskanalen fra kl. 20.40)

Fredag 9. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 og 12.30 WTA China Open: Tennis på C More Live  og TV 2 Sumo
08.30 og 10.00 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.30 China Open 500: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Växjö – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Lørdag 10. oktober:
05.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
07.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
08.30, 10.00 og 15.30 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.50 Linköping – Skelleftå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – HV71: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 KarlskronaHK – Malmö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.55 Bradford – Blackpool: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 MODO – Rögle: SHL på Cmore Live 4 og TV 2 Sumo
18.30 Färjestad – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Växjö: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 11. oktober:
06.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
10.00 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Exeter City – Stevenage: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00 Bærum – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Follo – Åsane: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Levanger – Bryne: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Nest-Sotra – Strømmen: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.25 Notts County – Plymouth Argyle: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.25 Paris-Tours: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

21. september – 27. september:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi har et proppfullt sportsprogram denne uken, med godbiter både fra fotballverdenen og på hockey-isen. GET-ligaen er i gang for fullt og det samme er SHL og HockeyAllsvenskan. Frem til fredag kan du følge Sykkel-VM, tirsdag og onsdag kan du se flere store oppgjør fra 3. runde av Capital One Cup, og til helgen er det på nytt klart for fulle runder i Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Det er bare å benke seg foran skjermen med andre ord.

tottenham_arsenal

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 21. september:
17.20 Tempo, menn, U23: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Ranheim – Brann: OBOS-ligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.45 Örebro – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Västerås – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Hødd – Sogndal: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Derby – Burnley: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 U21 Reading – U21 Southampton: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 22. september:
18.50 Pantern – Leksands: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:20 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sumo
20.40 Aston Villa – Birmingham: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21:15 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 23. september:
17.45 Strømsgodset – Molde: Tippeligaen på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.50 Tempo, menn, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 IFK Norrköping – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Hammarby – Gefle: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Falkenbergs FF: Allsvenskan på cmore.no
20.40 Tottenham – Arsenal: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Walsall – Chelsea: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 24. september:
17.55 Stavanger Oilers – Lillehammer: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger Knights – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Lørenskog – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Storhamar – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Åtvidaberg: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Växjö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.40 Huddersfield – Nottingham Forest: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 25. september:
05,00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
09.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
11.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Start: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18:35 Landevei, U23, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Luleå – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.40 Fulham – QPR: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 26. september:
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Manchester City: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 MK Dons – Derby: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Lillestrøm – Mjøndalen: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Halmstad – Malmö: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Växjö – Malmö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Manchester United – Sunderland: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Brentford – Sheffield Wednesday: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.55 Stjernen – Stavanger Oilers: GET-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Strømsgodset – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Chelsea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18:50 Landevei, elite, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA Leicester – Arsenal: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Liverpool – Aston Villa: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Southampton – Swansea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Bournemouth: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA West Ham – Norwich: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 27. september:
04.00 UFC: Fightnight Japan: Kampsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.35 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
12.45 FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Middlesbrough – Leeds: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14:30 Landevei, elite, menn: VM landeveissykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – AIK: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Falkenberg – Häcken: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.15 Odd – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Bærum – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Follo – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Jerv – Kristiansund: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Levanger – Åsane: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
16.20 Watford – Crystal Palace: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Kongsvinger Knights: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Gefle – IFK Norrköping: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.45 Rosenborg – Viking: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.50 Sandefjord – Haugesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Aalesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Hødd – Ranheim: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Hønefoss: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Leksands – Vita Hästen: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Molde: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon