Sport på Sumo – uke 46

9. november – 15. november:

 << Forrige uke                                                                            Neste uke>>

ufc_rousey

Det er ventet 70.000 tilskuere til det historiske oppgjøret mellom UFC-verdensmester Ronda Rousey og tidligere verdensmester i boksing, Holly Holm – begge ubeseiret i MMA-sammenheng. Ikke bare er dette et gigantoppgjør uten sidestykke – det er tidenes største MMA-event, og det med kvinnelige utøvere i hovedrollene. Større enn dette blir det ikke. Se UFC 193 på TV 2 Sumo natt til søndag!

Videre blir dette en uke preget av norsk og svensk ishockey. Hele 20 hockeykamper fra Get-ligaen og SHL står på tapetet fra tirsdag til søndag. Lørdag blir det gjensyn med gamle helter når David Beckham inviterer til veldedighetskamp for UNICEF! Zinedine Zidane blir å se som kaptein for laget ledet av Carlo Ancelotti, mens David Beckham er kaptein for Alex Ferguson. Kampen ledes av dommerlegenden Pierluigi Collina. Dette blir kjekt!

 

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 9. november:
20.35 FC United of Manchester – Chesterfield: 1. runde i FA-cupen på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 10. november:
18.50 VIK Västerås HK – BIK Karlskoga: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
18.55 Kongsvinger – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 11. november:

Torsdag 12. november:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – MODO: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Luleå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Leksands IF – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo

Fredag 13. november:
18.50 Frölunda – Djurgården: SHL på C More Live 3  og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo

Lørdag 14. november:
10.30 Wales Rally GB: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.25 Rochdale – Wigan: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 David Beckham Match: Great Britain/Ireland – Rest of the World: Fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield United – Southend: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.50 Luleå – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Skelleftå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.55 Stavanger Oilers – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Karlskrona – Rögle: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Växjo – Linköping: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
04.00 UFC 193: Rousey vs. Holm: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 15. november:
08.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.55 Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.45 Premier League Saturday Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 WRC Rally Wales SS19 Brenig – Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclays ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Hartlepool – Leyton Orient: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

15.25 Portsmouth – AFC Wimbledon: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 AIK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
21.30 Memphis Timberwolves – Minnesota Grizzlies: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 41

5. oktober – 11. oktober:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi fortsetter hockeyfesten på TV 2 Sumo med masse godbiter fra Get-ligaen og SHL, i tillegg til HockeyXtra. Det er landslagspause denne uken, men fortvil ikke! I tillegg til Norge – Kasakhstan i U21 EM-kvalifiseringen på torsdag kan du gjennom helgen kose deg med oppgjør fra OBOS-ligaen, League One og League Two. På søndag ser i tillegg du det tradisjonsrike sykkelrittet Paris – Tours, hvor det norske talentet Sondre Holst Enger (IAM) stiller på startstreken.

norge_u21_berisha

 

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 5. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.55 Elfsborg – Djurgården : Ishockey U21 Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Fredrikstad – Bærum: OBOS-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Tirsdag 6. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 15.00 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
17.30 Ski Classics på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 7. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30, 08.30, 10.30 og 15.00 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Mora IK – Leksands IF: HockeyAllsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Torsdag 8. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30 og 12.30 China Open 500: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.00 WTA China Open: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
18.30 Norge – Kasakhstan: U21 EM-kvalifisering på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Linköping: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – MODO: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo (på TV 2 Sportskanalen fra kl. 20.40)

Fredag 9. oktober:
04.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.00, 08.00 og 10.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 og 12.30 WTA China Open: Tennis på C More Live  og TV 2 Sumo
08.30 og 10.00 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
08.30 og 10.30 China Open 500: Tennis på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Växjö – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Lørdag 10. oktober:
05.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 og 13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
07.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Extreme og TV 2 Sumo
08.30, 10.00 og 15.30 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.50 Linköping – Skelleftå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – HV71: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 KarlskronaHK – Malmö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.55 Bradford – Blackpool: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 MODO – Rögle: SHL på Cmore Live 4 og TV 2 Sumo
18.30 Färjestad – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Växjö: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 11. oktober:
06.00 Rakuten Japan Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
10.00 WTA China Open: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Exeter City – Stevenage: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.30 China Open 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.00 Bærum – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Follo – Åsane: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Levanger – Bryne: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.00 Nest-Sotra – Strømmen: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
15.25 Notts County – Plymouth Argyle: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.25 Paris-Tours: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 38

14. september – 20. september:

 << Forrige uke

Vi kan friste med live-sport i bøtter og spann denne uken. Mandagen kan du se to kamper fra OBOS-ligaen, tre fra Allsvenskan, samt Premier League-oppgjøret mellom West Ham og Newcastle. Utover uken kan vi friste med kamper fra GET-ligaen, Svenska Hockeyligan, Champions Hockey League, Speedway Elitserien og Sykkel-VM i Bergen. Til helgen kan du få med deg blant annet 24. runde i Tippeligaen, 24. runde i OBOS-ligaen, 6. runde i Premier League, samt kamper fra 8. runde i Championship, League One, Allsvenskan og Skotsk Premiership.

Arsenal's Alex Oxlade-Chamberlain (left) and Chelsea's Nemanja Matic battle for the ball during the FA Community Shield at Wembley Stadium, London.

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 14. september:
18.45 Brann – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 23. runde på C More Fotball
18.45 Gefle – Djurgården: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Halmstad: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.50 GIF Sundsvall – Åtvidaberg: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.55 Sogndal – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 23. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Newcastle: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 15. september:
19.00 Lillehammer – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Tingsryds AIF – AIK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 Speedway Elitserien 2015, finale 1: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo

Onsdag 16. september:
18.30 Sykkel-VM Bergen 2017: Kickoff: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Karlskrona HK – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 Speedway Elitserien 2015, finale 2: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo

Torsdag 17. september:
17.55 Stavanger Oilers – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Vålerenga – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Rögle BK: Ishockey, SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Skellefteå – HV71: Ishockey, SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – MODO: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – IF Malmö Redhawks: Ishockey, SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Fredag 18. september:
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Viking – Strømsgodset: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Halmstad – Falkenberg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Ipswich – Birmingham: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 19. september:
13.00 Chelsea – Arsenal: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Nottingham Forest – Middlesbrough: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.15 Start – Lillestrøm: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 AIK – Häcken: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Aston Villa – West Bromwich: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Rögle BK – Linköping: Ishockey, SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 MODO – Karlskrona: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Skellefteå: Ishockey, CHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.55 Wolverhampton – Brighton: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.30 Stabæk – Tromsø: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Manchester City – West Ham: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Luleå – Frölunda: Ishockey, CHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.40 HV71 – Växjö: Ishockey, SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Brynäs: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
TBA Bournemouth – Sunderland: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Newcastle – Watford: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Leicester: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Swansea – Everton: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 20. september:
12.55 Bradford – Sheffield United: League One på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.45 Tottenham – Crystal Palace: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.30 Djurgården – Malmö: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Gefle – Helsingborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
14.50 Åtvidaberg – Kalmar: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.10 Hearts – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Live og TV 2 Sumo
15.15 Aalesund – Odd: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
16.30 Southampton – Manchester United: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.50 Liverpool – Norwich: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.55 Kristiansund – Follo: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Nest-Sotra – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Strømmen – Jerv: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Åsane – Bærum: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Sparta Sarpsborg – Kongsvinger: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Stavanger: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lørenskog – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Lagtempo, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Molde – Rosenborg: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Haugesund – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 24. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Bodø/Glimt – Sandefjord: Tippeligaen, 24. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Fredrikstad – Bryne: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
17.55 Hønefoss – Levanger: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
18:00 Frisk Asker – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
19.20 Lagtempo, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Mjøndalen – Vålerenga: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 36

31. august – 6. september: 

 << Forrige uke

Det er landslagspause i de fleste fotballligaene, men vi kan friste med både landeveissykling og terrengsykling i uken som kommer. Fra mandag og hele uken gjennom kan du følge blodslitet i Vuelta a España og fra tirsdag sender vi direkte fra VM i terrengsykling i Vallnord i Andorra. Vi sender også Sjakknatt fra St. Louis direkte fra mandag til torsdag, privatlandskamp mellom England U21 – USA U21 på torsdag og kamper fra League One og Two på lørdag og søndag.

Gee Atherton of Great Britain races during the men's downhill at the UCI mountain bike world cup at Mont-Sainte-Anne in Beaupre, Quebec, on Saturday, Aug. 1, 2015. This is the 25th consecutive year the Mountain Bike World Cup has been held at Mont-Sainte-Anne. (Sean Kilpatrick/The Canadian Press via AP)

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 31. august:
16:00 Vuelta a España: 10. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.30 Sjakknatt fra St. Louis: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Tirsdag 1. september:
TBA VM, terrengsykling: Sykkel på TV 2 Sumo
19.00 Speedway Elitserien 2015: Motorsport på C More Live og tv2sumo.no
19.00 Speedway Elitserien 2015: Motorsport på C More Extreme og tv2sumo.no
19.30 Sjakknatt fra St. Louis: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 2. september:
13:30 Vuelta a España: 11. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Sjakknatt fra St. Louis: Playoff: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 3. september:
16:00 Vuelta a España: 12. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 AIK – Almtuna IS: Ishockey, treningskamp på C More Hockey og tv2sumo.no
20.45 England U21 – USA U21: Privatlandskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
TBA Sjakknatt fra St. Louis: Ultimate Moves?

Fredag 4. september:
16:00 Vuelta a España: 13. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 5. september:
11.50 VM, terrengsykling: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Southend – Peterborough: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.20 VM, terrengsykling: Sykkel på TV 2 Sumo
15.55 Cambridge – Luton: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16:00 Vuelta a España: 14. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 6. september:
04.00 UFC Fightnight på C More Extreme og tv2sumo.no
12.25 VM, terrengsykling: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.10 Bristol Rovers – Oxford United: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.55 VM, terrengsykling: Sykkel på TV 2 Sumo
15.25 Burton Albion – Coventry: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16:00 Vuelta a España: 15. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 21

18. – 24. mai:

 << Forrige uke   Neste uke>>

En spennede uke på TV 2 Sumo. Det er ingen tvil om hvem som får løfte Premier League troféet, men det skal avgjøres hvem som får slå følge med Chelsea når det kjempes om de siste gjeve plassene i neste sesongs europacuper og hvem som må ta den tunge turen ned i Championship når Premier Leagues siste runde spilles på søndag. Denne uken spilles det også finaler i Grundigligaen for kvinner og menn, tidenes sterkeste startfelt tråkker i gang Tour of Norway i Årnes og vi viser kamper fra finalespillet i NBA hver eneste natt fra tirsdag. Du kan også se Rally de Portugal og playoff-finalen i League One. Så her er det bare å glede seg!

Football - Chelsea v Liverpool - Barclays Premier League - Stamford Bridge - 10/5/15 Chelsea's John Terry Reuters / Eddie Keogh Livepic EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details.

Reuters / Eddie Keogh

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 18. mai:
20.15 West Bromwich – Chelsea: Premier League, 37. runde

Tirsdag 19. mai:
03.00 Golden State Warriors – Houston Rockets: NBA, Conference Finals

Onsdag 20. mai:
16:00 Tour of Norway: 1. Etappe: Sykkel
18.00 Bodø – Elverum: 2. finale, Grundigligaen, menn
19.00 Larvik – Glassverket: 2. finale, Grundigligaen, kvinner
20.00 Arsenal – Sunderland: Premier League, 33. runde
02.30 Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers: NBA, Conference Finals

Torsdag 21. mai:
16:00 Tour of Norway: 2. Etappe: Sykkel
20.00 Vodafone Rally de Portugal: Rally
21.00 TBA: Altibox-ligaen, SCII
02.30 Golden State Warriors – Houston Rockets: NBA, Conference Finals

Fredag 22. mai:
16:00 Tour of Norway: 3. Etappe: Sykkel
19.00 Mjøndalen – Molde: Tippeligaen, 10. runde
21.00 TBA: Altibox-ligaen, League of legends
03.00 Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers: NBA, Conference Finals

Lørdag 23. mai:
15:30 Tour of Norway: 4. Etappe: Sykkel
16.00 Elitestevne Hamar: Friidrett
18.30 TBA: League 1, playoff, finale
21.40 TBA: Altibox-ligaen, CS:GO
02.30 Houston Rockets – Golden State Warriors: NBA, Conference Finals

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 24. mai:
09.00 Vodafone Rally de Portugal: Rally, SS14 Fafe 1
12.00 Vodafone Rally de Portugal: Rally, SS14 Fafe 2
13:00 Tour of Norway: 5. Etappe: Sykkel
16.00 Arsenal – West Bromwich: Premier League, 38. runde
16.00 Aston Villa – Burnley: Premier League, 38. runde
16.00 Chelsea – Sunderland: Premier League, 38. runde
16.00 Crystal Palace – Swansea: Premier League, 38. runde
16.00 Everton – Tottenham: Premier League, 38. runde
16.00 Hull – Manchester United: Premier League, 38. runde
16.00 Leicester – QPR: Premier League, 38. runde
16.00 Manchester City – Southampton: Premier League, 38. runde
16.00 Newcastle – West Ham: Premier League, 38. runde
16.00 Stoke – Liverpool: Premier League, 38. runde
18.30 Preston – Swindon: League 1, playoff, finale
03.00 Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks: NBA, Conference Finals

Klikk her for en komplett oversikt over alt som sendes på TV 2 Sumo og C More!

device_lgikon

For sesongen 2015 vises norsk fotball slik på TV og nett:
Tippeligaen: TV 2-kanalene viser to åpne kamper hver uke, disse kampene vises også på TV 2 Sumo. C More viser 6 av 8 kamper eksklusivt hver runde, og strømmetjenesten C More Play og C Sports viser alle 8 kampene fra Tippeligaen.

OBOS-ligaen: TV 2 Zebra viser en kamp hver uke, mens C More viser de resterende 7 kampene. Strømmetjenesten C More Play og C Sports viser alle 8 kampene fra OBOS-ligaen.

Les mer om hvordan du kan se Tippeligaen og OBOS-ligaen her!
Her kan du lese alt om sykkelsesongen på TV 2 Sumo!