Sport på Sumo – uke 52

21. desember – 27. desember:

 << Forrige uke                                                         Neste uke>>

Nå er det endelig jul igjen, og ingenting gir oss julestemning som Boxing Day. Vi viser selvsagt alle kampene fra Premier League denne tradisjonsrike dagen, men allerede på mandag åpner vi juleuken med toppoppgjøret mellom Arsenal og Manchester City.

Hvis du trenger et avbrekk fra juleselskaper allerede første juledag, kan du kose deg med en herlig perlerad av NBA-kamper. Vi viser hele tre oppgjør på rad fra kl. 18 til over midnatt.

GOD JUL FRA OSS I TV 2 SUMO!

arsenal

 

Les mer om Premier League i julen her!

 

Mandag 21. desember:
20.15 Arsenal – Manchester City: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 22. desember:
19.00 Mamlö – Frölunda: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 23. desember:
Ingen kamper denne dagen.
Torsdag 24. desember:
Ingen kamper denne dagen.

 

Fredag 25. desember:
18.00 New Orleans – Miami: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Chicago – Oklahoma City: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
23.00 Cleveland – Golden State: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
Lørdag 26. desember:
12.30 Premier League Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 Stoke – Manchester United: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Skellefteå – Djurgården: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Rögle – Örebro: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Liverpool – Leicester: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Tottenham – Norwich: Premier League, 18. runde på TV2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Manchester City – Sunderland: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.00 Aston Villa – West Ham: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Chelsea – Watford: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Bournemouth – Crystal Palace: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Swansea – West Bromwich: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Hull – Burnley: Championship på TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Everton: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.10 Wolverhampton – Reading: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – MODO: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 HV71 – Malmö: SHL på  C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.30 Karlskrona – Frölunda: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.35 Southampton – Arsenal: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

 

Søndag 27. desember:
14.55 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Premier League Boxing Day Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.25 Nottingham Forest – Leeds: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
00.00 LA Lakers – Memphis: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo


device_lgikon

Sport på Sumo – uke 46

9. november – 15. november:

 << Forrige uke                                                                            Neste uke>>

ufc_rousey

Det er ventet 70.000 tilskuere til det historiske oppgjøret mellom UFC-verdensmester Ronda Rousey og tidligere verdensmester i boksing, Holly Holm – begge ubeseiret i MMA-sammenheng. Ikke bare er dette et gigantoppgjør uten sidestykke – det er tidenes største MMA-event, og det med kvinnelige utøvere i hovedrollene. Større enn dette blir det ikke. Se UFC 193 på TV 2 Sumo natt til søndag!

Videre blir dette en uke preget av norsk og svensk ishockey. Hele 20 hockeykamper fra Get-ligaen og SHL står på tapetet fra tirsdag til søndag. Lørdag blir det gjensyn med gamle helter når David Beckham inviterer til veldedighetskamp for UNICEF! Zinedine Zidane blir å se som kaptein for laget ledet av Carlo Ancelotti, mens David Beckham er kaptein for Alex Ferguson. Kampen ledes av dommerlegenden Pierluigi Collina. Dette blir kjekt!

 

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 9. november:
20.35 FC United of Manchester – Chesterfield: 1. runde i FA-cupen på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 10. november:
18.50 VIK Västerås HK – BIK Karlskoga: HockeyAllsvenskan på C More Live 3
18.55 Kongsvinger – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 11. november:

Torsdag 12. november:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – MODO: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Luleå: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Leksands IF – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo

Fredag 13. november:
18.50 Frölunda – Djurgården: SHL på C More Live 3  og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo

Lørdag 14. november:
10.30 Wales Rally GB: Rally WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.25 Rochdale – Wigan: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 David Beckham Match: Great Britain/Ireland – Rest of the World: Fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield United – Southend: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.50 Luleå – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Skelleftå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.55 Stavanger Oilers – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Karlskrona – Rögle: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Växjo – Linköping: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
04.00 UFC 193: Rousey vs. Holm: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 15. november:
08.00 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.30 Curling: Norgescup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.55 Kvalifisering til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.45 Premier League Saturday Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 WRC Rally Wales SS19 Brenig – Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00, 15.00, 19.00 og 21.00 Barclays ATP World Tour Finals: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.10 Hartlepool – Leyton Orient: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

15.25 Portsmouth – AFC Wimbledon: League Two på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 AIK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
21.30 Memphis Timberwolves – Minnesota Grizzlies: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 44

26. oktober – 1. november:

 << Forrige uke                                                                 Neste uke >>

Det er bare å glede seg til en uke med engelsk fotball hver eneste dag! Tirsdag og onsdag ser du tre oppgjør fra den 4. runden i Capital One Cup, der både Manchester United, Arsenal og Liverpool skal i aksjon. Vi viser hele seks kamper fra Championship fra mandag til lørdag. Helgen sparkes i gang med gigantoppgjøret mellom Chelsea og Liverpool, før det på søndag er klart for siste runde i OBOS-ligaen! Alle kampene i den siste runden spilles kl. 13, og du kan selvsagt følge hele dramaet på TV 2 Sumo. Tippeligaen har kommet til nest siste runde, og søndag kl. 18.00 ser du alle kampene samtidig her. For en fabelaktig fotballhelg vi har i vente!

chelsea_liverpool

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 26. oktober:
11.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.25 U21 Chelsea – U21 Manchester City: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.45 AIK – IFK Göteborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Åtvidabergs FF – Örebro: Allvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Gefle: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 VIK Västerås HK – IF Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 og 20.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
20.40 Cardiff – Bristol City: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 27. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.55 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – HV71: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Luleå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.45 Sheffield Wednesday – Arsenal: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 28. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Skelleftå – Rögle BK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Örebro HK – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.45 Liverpool – AFC Bournemouth: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Manchester United – Middlesbrough: Capital One Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 29. oktober:
08.00 og 12.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Växjo – Färjestad: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – MODO: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Karlskrona HK – Luleå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Leeds – Blackburn: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 30. oktober:
07.00 og 08.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.00 EPT Malta Main Event: Poker på tv2.no og TV 2 Sumo
13.00 og 15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.00, 16.00, 18.00 og 20.00 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.50 Rögle BK – Örebro HK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 IF Malmö Redhawks: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Brentford – QPR: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 31. oktober:
08.00 og 11.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
12.50 TBA: Allsvenskan på C More Extreme og TV 2 Sumo
13.00 Chelsea – Liverpool: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Birmingham – Wolverhampton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 Celtic – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
14.00 EPT Malta Main Event: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 og 20.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
14.30 og 16.30 Swiss Indoors Basel 500: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Brynäs: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Crystal Palace – Manchester United: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Luleå – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Karlskrona: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Sheffield Wednesday – Nottingham Forest: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 Stavanger Oilers – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Växjö – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.30 Skelleftå – IF Malmö Redhawks: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro HK – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.55 Preston – Bolton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK Manchester City – Norwich: Premier League, 11. runde
OPPTAK Newcastle – Stoke: Premier League, 11. runde
OPPTAK Swansea – Arsenal: Premier League, 11. runde
OPPTAK Watford – West Ham: Premier League, 11. runde
OPPTAK West Bromwich – Leicester: Premier League, 11. runde

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 1. november:
11.30 og 14.30 WTA TEB BNP Paribas Championship: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Brann – Hødd: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Bryne – Bærum: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Fredrikstad – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hønefoss – Åsane: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Jerv – Follo: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Levanger – Sogndal: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sandnes Ulf – Ranheim: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Strømmen – Kristiansund: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.45 Everton – Sunderland: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Valencia Open 250: SHL på C More Extreme og TV 2 Sumo
16.50 Southampton – Bournemouth: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Lillestrøm – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Mjøndalen – Aalesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Molde – Viking: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Rosenborg – Haugesund: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandefjord – Strømsgodset: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Stabæk – Start: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Tromsø – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
18.00 Vålerenga – Odd: Tippeligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
20.55 Boston Celtics – San Antonio Spurs: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

21. september – 27. september:

 << Forrige uke    Neste uke>>

Vi har et proppfullt sportsprogram denne uken, med godbiter både fra fotballverdenen og på hockey-isen. GET-ligaen er i gang for fullt og det samme er SHL og HockeyAllsvenskan. Frem til fredag kan du følge Sykkel-VM, tirsdag og onsdag kan du se flere store oppgjør fra 3. runde av Capital One Cup, og til helgen er det på nytt klart for fulle runder i Premier League, Tippeligaen og OBOS-ligaen. Det er bare å benke seg foran skjermen med andre ord.

tottenham_arsenal

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 21. september:
17.20 Tempo, menn, U23: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Ranheim – Brann: OBOS-ligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.45 Örebro – Elfsborg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Västerås – AIK: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Hødd – Sogndal: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Derby – Burnley: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 U21 Reading – U21 Southampton: U21 Premier League på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 22. september:
18.50 Pantern – Leksands: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19:20 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sumo
20.40 Aston Villa – Birmingham: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21:15 Tempo, kvinner, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 23. september:
17.45 Strømsgodset – Molde: Tippeligaen på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.50 Tempo, menn, elite: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 IFK Norrköping – Djurgården: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Hammarby – Gefle: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Halmstad: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Falkenbergs FF: Allsvenskan på cmore.no
20.40 Tottenham – Arsenal: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Walsall – Chelsea: Capital One Cup, 3. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 24. september:
17.55 Stavanger Oilers – Lillehammer: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger Knights – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Lørenskog – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Storhamar – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Åtvidaberg: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Frölunda: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Brynäs: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Växjö: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Örebro: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.40 Huddersfield – Nottingham Forest: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 25. september:
05,00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
09.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
11.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Start: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18:35 Landevei, U23, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Luleå – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.40 Fulham – QPR: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 26. september:
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Manchester City: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 MK Dons – Derby: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
15.15 Lillestrøm – Mjøndalen: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 Halmstad – Malmö: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Växjö – Malmö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Manchester United – Sunderland: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Brentford – Sheffield Wednesday: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.55 Stjernen – Stavanger Oilers: GET-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.45 Strømsgodset – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Chelsea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Luleå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Rögle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – HV71: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18:50 Landevei, elite, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
TBA Leicester – Arsenal: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Liverpool – Aston Villa: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Southampton – Swansea: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Bournemouth: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA West Ham – Norwich: Premier League, 7. runde på TV 2 Sumo (Opptak)
TBA FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 27. september:
04.00 UFC: Fightnight Japan: Kampsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
05.00 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
06.30 WTA Toray Pan Pacific Open Tokyo: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.35 DTM: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo
12.45 FDM Jyllandsringen – Yokohama DM-Finalen: AutoMester-serien på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Middlesbrough – Leeds: Championship, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14:30 Landevei, elite, menn: VM landeveissykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – AIK: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Falkenberg – Häcken: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.15 Odd – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Bærum – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Follo – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Jerv – Kristiansund: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.55 Levanger – Åsane: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
16.20 Watford – Crystal Palace: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Kongsvinger Knights: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Gefle – IFK Norrköping: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
17.45 Rosenborg – Viking: Tippeligaen, 25. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.50 Sandefjord – Haugesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Aalesund: Tippeligaen, 25. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Hødd – Ranheim: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Hønefoss: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Leksands – Vita Hästen: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Molde: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på TV 2 Sumo – uke 38

14. september – 20. september:

 << Forrige uke

Vi kan friste med live-sport i bøtter og spann denne uken. Mandagen kan du se to kamper fra OBOS-ligaen, tre fra Allsvenskan, samt Premier League-oppgjøret mellom West Ham og Newcastle. Utover uken kan vi friste med kamper fra GET-ligaen, Svenska Hockeyligan, Champions Hockey League, Speedway Elitserien og Sykkel-VM i Bergen. Til helgen kan du få med deg blant annet 24. runde i Tippeligaen, 24. runde i OBOS-ligaen, 6. runde i Premier League, samt kamper fra 8. runde i Championship, League One, Allsvenskan og Skotsk Premiership.

Arsenal's Alex Oxlade-Chamberlain (left) and Chelsea's Nemanja Matic battle for the ball during the FA Community Shield at Wembley Stadium, London.

Les alt om Premier League her!

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 14. september:
18.45 Brann – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 23. runde på C More Fotball
18.45 Gefle – Djurgården: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Halmstad: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.50 GIF Sundsvall – Åtvidaberg: Allsvenskan på og TV 2 Sumo
18.55 Sogndal – Nest-Sotra: OBOS-ligaen, 23. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Newcastle: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 15. september:
19.00 Lillehammer – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Tingsryds AIF – AIK: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 Speedway Elitserien 2015, finale 1: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo

Onsdag 16. september:
18.30 Sykkel-VM Bergen 2017: Kickoff: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Karlskrona HK – Färjestad: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 Speedway Elitserien 2015, finale 2: Motorsport på C More Extreme og TV 2 Sumo

Torsdag 17. september:
17.55 Stavanger Oilers – Sparta Sarpsborg: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Manglerud Star: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger – Frisk Asker: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Vålerenga – Lørenskog: GET-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Rögle BK: Ishockey, SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Skellefteå – HV71: Ishockey, SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – MODO: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – IF Malmö Redhawks: Ishockey, SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Fredag 18. september:
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.30 Viking – Strømsgodset: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Halmstad – Falkenberg: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.40 Ipswich – Birmingham: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 19. september:
13.00 Chelsea – Arsenal: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Nottingham Forest – Middlesbrough: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.15 Start – Lillestrøm: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.30 AIK – Häcken: Allsvenskan på C More Live og TV 2 Sumo
15.30 Aston Villa – West Bromwich: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Rögle BK – Linköping: Ishockey, SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 MODO – Karlskrona: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Skellefteå: Ishockey, CHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.55 Wolverhampton – Brighton: Championship, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.30 Stabæk – Tromsø: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
18.00 Manchester City – West Ham: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Luleå – Frölunda: Ishockey, CHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.40 HV71 – Växjö: Ishockey, SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Brynäs: Ishockey, SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
TBA Bournemouth – Sunderland: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Newcastle – Watford: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Stoke – Leicester: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)
TBA Swansea – Everton: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo (Opptak)

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 20. september:
12.55 Bradford – Sheffield United: League One på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.45 Tottenham – Crystal Palace: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.30 Djurgården – Malmö: Allsvenskan på C More Live 3 og TV 2 Sumo
14.50 Gefle – Helsingborg: Allsvenskan på C More Live 4 og TV 2 Sumo
14.50 Åtvidaberg – Kalmar: Allsvenskan på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.10 Hearts – Aberdeen: Skotsk Premiership på C More Live og TV 2 Sumo
15.15 Aalesund – Odd: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
16.30 Southampton – Manchester United: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.50 Liverpool – Norwich: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.55 Kristiansund – Follo: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Nest-Sotra – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Strømmen – Jerv: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Åsane – Bærum: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
16.55 Sparta Sarpsborg – Kongsvinger: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Stavanger: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Stjernen: GET-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lørenskog – Storhamar: GET-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Lagtempo, kvinner: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Molde – Rosenborg: Tippeligaen, 24. runde på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.55 Haugesund – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 24. runde på C More Live og TV 2 Sumo
17.55 Bodø/Glimt – Sandefjord: Tippeligaen, 24. runde på C More Live 2 og TV 2 Sumo
17.55 Fredrikstad – Bryne: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
17.55 Hønefoss – Levanger: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Sumo
18:00 Frisk Asker – Vålerenga: GET-ligaen på TV 2 Sumo
19.20 Lagtempo, menn: VM landeveissykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Mjøndalen – Vålerenga: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

device_lgikon