Sport på TV 2 Sumo – uke 9

<<Forrige uke                                                                 Neste uke>>

27. februar – 5. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 27. februar:
20.15 Leicester – Liverpool: Premier League, 26. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 28. februar:
18.50 Stavanger Oilers – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.00 Lørenskog – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.00 Storhamar – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Skellefteå – Färjestad: SHL på TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Brynäs: SHL på TV 2 Sumo
18.55 TIF Viking – Fakel Novy Urengo: Volleyball, Europacup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Hamilton – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
21.40 Trekning, sluttspill: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Onsdag 1. mars
18.55 Djurgården – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.25 Norge – Island: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.35 Manchester City – Huddersfield: FA-cupen, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Inverness – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Torsdag 2. mars
18.55 TBA: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo

 

Fredag 3. mars
17.25 U19 Norge – U19 Danmark: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.25 Spania – Norge: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo



Lørdag 4. mars
10.30 Ski slopestyle, FIS Freestyle på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.55 U23 Norge – U23 Japan: Privatlandskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Manchester United – Bournemouth: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Leicester – Hull: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo
15.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, kvartfinaler på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, kvartfinaler på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, kvartfinaler på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, kvartfinaler på TV 2 Sumo
18.00 Liverpool – Arsenal: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Stoke – Middlesbrough: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Watford – Southampton: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium 3
18.30 TBA: SHL på TV 2 Sumo
18.30 TBA: SHL på TV 2 Sumo
OPPTAK 20.15 Swansea – Burnley: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.15 West Bromwich – Crystal Palace: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium 2
Søndag 5. mars
14.00 Tottenham – Everton: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.55 Linköping – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.00 Sunderland – Manchester City: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
devicer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *