Sport på TV 2 Sumo – uke 11

<<Forrige uke  

13. mars – 19. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 13. mars:
18.55 Djurgården – Färjestad: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.00 Temp vs. Nordic Warthogs: Telenorligaen: CS:GO på TV 2 Sumo
20.00 Chelsea – Manchester United: FA-cupen, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 14. mars:
18.50 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo

 

Onsdag 15. mars
18.55 Färjestad – Djurgården: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Luleå: SHL-sluttspill på TV2  Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Mors Thy – Skjern: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 16. mars
18.30 Kongsvinger – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
19.00 TBA: Get-ligaen
19.00 TBA: Get-ligaen

 

Fredag 17. mars
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL



Lørdag 18. mars
13.00 West Bromwich – Arsenal: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.10 Aberdeen – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 TBA: SHL-sluttspill
15.30 Stoke – Chelsea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.50 TBA: Get-ligaen
17.50 TBA: Get-ligaen
17.55 TBA: SHL-sluttspill
18.00 Bournemouth – Swansea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Everton – Hull: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 West Ham – Leicester: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Sunderland – Burnley: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Crystal Palace – Watford: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3

 

Søndag 19. mars
13.00 Middlesbrough – Manchester United: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Dundee – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.05 Tottenham – Southampton: Premier League 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 TBA: SHL
15.55 TBA: SHL
17.00 Manglerud Star – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Nidaros: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.20 Manchester City – Liverpool: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Eclipse – Epiphany Bolt: Telenorligaen: LoL på TV 2 Sumo
20.00 BX3 – Pentafoil: Telenorligaen: Overwatch på TV 2 Sumo
devicer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *