Sport på TV 2 Sumo – uke 10

<<Forrige uke  

6. mars – 12. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 6. mars:
15.00 Paris – Nice, 2. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.45 Japan – Norge: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.00 BX3 vs. Demise: Telenorligaen CS:GO på TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Chelsea: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.25 U23 Norge – U23 USA: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 7. mars:
15.00 Paris – Nice, 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 U19 Norge – U19 Danmark: Privatlandskamp, La Manga
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

 

Onsdag 8. mars
15.00-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 4. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
TBA Norge – TBA: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Snowboard, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Ski, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stavanger Oiler – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.30 GOG – Kolding København: Dansk håndball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 9. mars
13.30-20.30 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 5. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.00 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Ski, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.45 Ski, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

Fredag 10. mars
13.30-20.00 Sumo X Live: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris-Nice, 6. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.00 Semifinaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
18.15 Snowboard, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo



Lørdag 11. mars
12.45 Middlesbrough – Manchester City: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
15.30-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
16.00 Everton – West Bromwich: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
14.45 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Arsenal – Lincoln: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – West Ham: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Hull – Swansea: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Snowboard, Big Air, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.30 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
21.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo

 

 
Søndag 5. mars
TBA Paris – Nice, 8. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.30 Celtic – Ranger: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Tottenham – Millwall: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Liverpool – Burnley: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Manglerud Star: Kvalik til Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
devicer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *