Sport på Sumo – uke 28

11. juli –  17. juli

<<Forrige uke                                                              Neste uke>>

 

Tour de France ruller inn i en særdeles viktig fase, Davis Cup byr på noe av det beste innen tennis, og vi har en god prosjon internasjonale treningskamper på menyen denne uken. I tilleg ser du en full runde i Tippeligaen, kamper fra Allsvenskan og Strømsgodsets første kamp i Europa League.

 

tdf_blogg

 

 

 

 

 

 

 


Mandag 11. juli:

18.50 Ranheim – Sandefjord: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
Se sport på TV 2 Sumo!

 

Tirsdag 12. juli:
13.30 Tour de France, 10. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Onsdag 13. juli:
13.30 Tour de France, 11. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 PSG – West Bromwich: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 FC Basel – Zenith St. Petersburg: Treningskamp på TV 2 Sumo
19.55 St. Etienne – PSV Eindhoven: Treningskamp på TV 2 Sumo
20.25 Monaco – Sporting Lisboa: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 14. juli:
13.30 Tour de France, 12. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 Inter Milan – CSKA Moskva: Treningskamp på TV 2 Sumo
18.55 Sønderjyske – Strømsgodset: Europa League-kvalik på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 15. juli:
13.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Sogndal: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Lørdag 16. juli:
13.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.55 Everton – Jablonec: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.25 Feyenoord Rotterham – RSC Anderlecht: Treningskamp på TV 2 Sumo
15.00 AS Monaco – FC Basel: Treningskamp på TV 2 Sumo
15.20 Haugesund – Viking: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Norrköping – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Prmeium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Sundsvall – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
16.55 PSV Eindhoven – FC Sion: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Aalesund – Rosenborg: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.55 Sporting Lisboa – Zentih St. Petersburg: Tremningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Søndag 17. juli:
12.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.45 Elfsborg – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.20 Strømsgodset – Tromsø: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
16.55 Roma – Terek Grozny: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.20 Örebro – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Stabæk – Brann: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Molde – Start: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.50 Bodø/Glimt – Odd: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
19.55 Sarpsborg 08 – Lillestrøm: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *