Sport på Sumo – uke 27

4. juli –  10. juli

<<Forrige uke                                                             Neste uke>>

Vi har en deilig sportsuke i vente: Sykkeleventyret Tour de France ruller videre, Tippeligaen og OBOS-ligaen er tilbake for fullt og Wimbledon-turneringen skal avgjøres i slutten av uken. Her er denne ukens sport på TV 2 Sumo!

Mandag 4. juli:
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon med Casper Ruud: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Strømsgodset – Aalesund: Tippeligaen, 14. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 5. juli:
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 4. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Fredrikstad – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Onsdag 6. juli:
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 5. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
20.00 Portugal – Wales: Fotball-EM, semifinale på TV 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 7. juli:
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 6. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.55 IFK Mariehamn – Odd: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Tyskland – Frankrike: Fotball-EM, semifinale på TV 2 og TV 2 Sumo

Fredag 8. juli:
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 7. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Start – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 15. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Lørdag 9. juli:
12.00 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
13.30 Tour de France – 8. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 UFC Mountain Bike, Lenzerheide: Sykkel på TV 2 Sumo
15.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.20 Viking – Strømsgodset: Tippeligaen, 15. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
15.50 Gefle – Falkenbergs FF: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra: Tippeligaen, 15. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.50 Brann – Vålerenga: Tippeligaen 15. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Rosenborg – Sarpsborg: Tippeligaen 15. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Haugesund: Tippeligaen 15. runde på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
19.55 Sogndal – Molde: Tippeligaen 15. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld: Tippeligaen 15. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Søndag 10. juli:
11.00 UFC Mountain Bike, Lenzerheide: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.30 Tour de France – 9. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.30 Wimbledon: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.00 UFC Mountain Bike, Lenzerheide: Sykkel på TV 2 Sumo
14.50 Göteborg – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Östersund – Jönköpings Södra: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Wimbledon: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.20 Raufoss – Fredrikstad: OBOS-ligaen 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.15 Helsingborg – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.20 Kalmar – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.50 Lillestrøm – Stabæk: Tippeligaen, 15. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Odd – Aalesund: Tippeligaen, 15. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
17.55 KFUM Oslo – Hødd: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo
17.55 Kongsvinger – Åsane: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo
17.55 Kristiansund – Bryne: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo
17.55 Levanger – Ull/Kisa: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo
17.55 Mjøndalen – Jerv: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Strømmen: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Sumo

devicer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *