Sport på TV 2 Sumo – uke 4

<< Forrige uke   22. januar – 28. januar   Neste uke >>

Hei, og velkommen til uke 4! Som dere kanskje ser så har vi endret litt på utseende av bloggen vår for å gjøre den litt mer innbydende og forståelig – håper dere liker den 😎 Men nok om det! Allerede mandag kan vi tilby kampen mellom Swansea og Liverpool. “Laget som slo Manchester City” skal nå møte et lag i motsatt ende av tabellen, men uansett hva du forventer kan alt skje i Premier League 💃

Til helgen tar den engelske ligaen pause, men frykt ikke, vi har alpint fra Lenzerheide, Get-ligaen og Tata Steel med Magnus Carlsen! I tillegg starter Rally-VM på lørdag, denne gangen i Monte Carlo, Monaco 🏁 Så ta en titt på det ferske sendeskjemaet under og gled deg til uken som kommer 🙏

Mandag 22. januar:

20.30

Swansea – Liverpool, Premier League på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo


Tirsdag 23. januar:

13.25
Runde 9, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.50
Stavanger Oilers – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
Linköping – Örebro, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Malmö – HV71, Get-ligaen på TV 2 Sumo


Onsdag 24. januar:

13.30
Runde 10, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Torsdag 25. januar:

17.50
Lillehammer – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.30
Sparta – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Frisk Asker – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Manglerud Star – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Stjernen – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50
Brynäs – Linköping, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
Luleå – Färjestad, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
Karlskrona – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo


Fredag 26. januar:

10.00
Alpint, kombi: Super-G (Kvinner), vintersport på TV 2 Sumo
13.00
Alpint, kombi: Slalåm (Kvinner), vintersport på TV 2 Sumo
13.25
Runde 11, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen


Lørdag 27. januar:

10.00
Alpint: Storslalåm, 1. omgang (KV), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.00
Alpint: Storslalåm, 2. omgang (KV), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
SS12, Monte Carlo, Rally-VM på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.25
Runde 12, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
15.05
Skellefteå – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo
Rögle – Karlskrona, SHL på TV 2 Sumo
Linköping – Luleå, SHL på TV 2 Sumo
16.00
Kongsvinger – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Stavanger – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Lørenskog – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50
Växjö – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
Färjestad – Örebro, SHL på TV 2 Sumo
HV71 – Brynäs, SHL på TV 2 Sumo


Søndag 28. januar:

09.00
SS15, Monte Carlo, Rally-VM på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
09.15
Alpint: Slalåm, 1. omgang (KV), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
12.00
SS17 Power Stage, Monte Carlo, Rally-VM på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
12.10
Alpint: Slalåm, 2. omgang (KV), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.00
Runde 13, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.30
Hoogerheide, Women, elite, sykkelcross på TV 2 Sumo
13.50
Färjestad – Luleå, SHL på TV 2 Sumo
15.00
Hoogerheide, Men, elite, sykkelcross på TV 2 Sumo
15.05
Mora – Malmö, SHL på TV 2 Sumo
17.00
Storhamar – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
Vålerenga – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo

devicer

Høydepunkter på MUTV


🔥 HER ER DENNE UKENS UTVALGTE HØYDEPUNKTER PÅ MUTV 🔥  

 

ONSDAG:

16.00: El Beatle – dokumentar fra 2016, som feiret at det var 50 år siden George Bests sensasjonelle europacupopptreden mot Benfica i Lisboa

17.00: When The Floodlights Fade – Diego Forlan, en kulthelt blant United-fansen

19.30: All The Goals – Ronaldo
20.30: All The Goals – Cantona
21.00: All The Goals – Beckham
23.15: All The Goals – Zlatan

 

TORSDAG:

17.00: The United Archives – Nottingham v United 98/99. Ole G. Solskjær kom fra benken, og hva skjedde? Hint: OGS20 x 4

19.00: United Ink – Dokumentar med fans fra hele verden. Gjennom tatoveringer viser de sin lidenskap for Manchester United

19.30: Foundation 2017 – En gjennomgang av det fantastiske arbeidet som ble utført a Manchester United Foundation i året som gikk

21.30: Inspiration: The Danny Wallace Story – Den hurtige og tekniske vingens fotballkarriere fikk en brå slutt da han ble diagnostisert med Multipel Sklerose (MS)

 

FREDAG:

14.30, 17.00, 19.00 & 23.30: Pressekonferanse med Mourinho – del 1. United-manageren møter pressen foran lørdagens FA-cupmøte med Huddersfield

19.30: Reserves Live! – Direktesendt U23-oppgjør mot Chelsea

22.15: Top Ten Comebacks – Ti av Uniteds beste comebacks

 

LØRDAG:

10.00: Reserves Replayed – Full dekning av fredagens U23-kamp mot Chelsea

13.00 & 15.30: Mourinhos pressekonferanse – del 1 & 2. United-manageren foran kveldens FA-cupmøte med Huddersfield

16.30: Live: Match Day Live – Det bygges opp til kveldens FA-cupoppgjør mot Huddersfield på John Smith’s Stadium
19.15: Live: Half-Time Show – Paddy Crerand, med gjester, gir sitt syn på førsteomgangen

20.20: Live: Match Day Live – Reaksjoner og intervjuer etter kampen

21.00: Match Day Review – Flere reaksjoner, og intervjuer med manager og spillere

 

SØNDAG:

13.00 & 18.30: FA Cup: Huddersfield 17/18 – Full dekning av lørdagens FA-cupkamp

14.30: Match Day Review – Reaksjoner etter kampen, og intervjuer med manager og spillere

15.00: All The Goals – Louis Saha

17.00: Cantona: Reflections Of An Artist – Spesialdokumentar i forbindelse med at det i 2017 var 20 år siden Eric Cantona forlot United

18.00: Reserve Highlights – Høydepunkter fra fredagens U23-oppgjør mot Chelsea

20.30: Take A Bow David Beckham – Eksklusiv dokumentar med tilbakeblikk på viktige øyeblikk i superstjernens karriere

 

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 3

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

15. januar – 21. januar

Når veiene her i området ikke egner seg for tohjulinger på denne tiden av året tar vi turen til Australia som nok en gang arrangerer Tour Down Under, det største og høyest rangerte sykkelrittet utenfor Europa 🚲 Sendingene går nokså sent, så her er det noe å glede seg til for alle nattmennesker 😴🌙

Allerede mandag denne uken kan du se Manchester United jakte nye poeng mot bunnslitende Stoke ⚽ Bortelaget har kvittet seg med manager Mark Hughes, noe som alltid kan spille positivt inn på et lag i motgang. Det er nok mange United-supportere som biter litt ekstra i neglene før en slik kamp, selv mot et lag under nedrykksstreken.

Vi tilbyr også Tata Steel Chess, Get-ligaen og snowboard i den tredje uken av 2018, så heng med! 👊

Mandag 15. januar:
13.25 Runde 3, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
20.30 Manchester United – Stoke, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Tirsdag 16. januar:
03.00 Tour Down Under, 1. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.25 Runde 4, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Onsdag 17. januar:
03.30 Tour Down Under, 2. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.55 Runde 5, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.50 Sparta – Stavanger Oilers, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 18. januar:
03.30 Tour Down Under, 3. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.00 Sparta – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.20 Manglerud Star – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.30 Lørenskog – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Kongsvinger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Färjestad, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Växjö – Luleå, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50 Djurgården – Brynäs, SHL på TV 2 Sumo

Fredag 19. januar:
03.30 Tour Down Under, 4. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.25 Runde 6, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.40 Snowboard: Slopestyle (M/KV), vintersport på TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Malmö, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Lørdag 20. januar:
01.40 Tour Down Under, 5. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
12.45 Brighton – Chelsea, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
13.25 Runde 7, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.40 Snowboard: Halfpipe (M/KV), vintersport på TV 2 Sumo
15.05 Brynäs – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Färjestad – Skellefteå, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Växjö – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
15.30 Burnley – Manchester United, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
16.00 Stavanger – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50 Frölunda – Luleå, SHL på TV 2 Sumo
17.50 Karlskrona – Mora, SHL på TV 2 Sumo
17.50 Örebro – Rögle, SHL på TV 2 Sumo
18.00 Manchester City – Newcastle, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Søndag 21. januar:
04.00 Tour Down Under, 6. etappe, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.25 Runde 8, Tata Steel Chess på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
13.30 Nommay: Kvinner, elite, UCI sykkelcross på TV 2 Sumo
15.00 Nommay: Menn, elite, UCI sykkelcross på TV 2 Sumo
15.30 Minsk: Banesykkel, UCI banesykling på TV 2 Sumo
17.00 Storhamar – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Vålerenga – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Southampton – Tottenham, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 2

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

8. januar – 14. januar

Den andre uken dette året byr på en høyst spennende fotballkamp! Liverpool får nemlig besøk av ligaleder Manchester City, og mannskapet til Jürgen Klopp har neppe glemt kampen på Etihad Stadium i september i fjor, hvor resultattavlen ikke stoppet før det sto hele 5-0 til det daværende hjemmelaget 🙈

Skal Liverpool klare å revansjere det sure tapet? 🔥

Mandag 8. januar:
Ingen livesport denne dagen

Tirsdag 9. januar:
18.30 Sparta – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stavanger, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Kongsvinger – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Onsdag 10. januar:
20.15 Storhamar – Larvik, Eliteserien for kvinner, håndball på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 11. januar:
18.00 Stavanger – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.20 Lillehammer – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
18.30 Stjernen – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 HV71 – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50 Linköping – Mora, SHL på TV 2 Sumo

Fredag 12. januar:
10.00 Alpint Kombi: Utfor (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.30 Alpint Kombi: Slalåm (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
18.50 Skellefteå – Örebro, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2

Lørdag 13. januar:
12.00 Alpint: Utfor (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
15.05 Färjestad – Karlskrona, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Djurgården – HV71, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Brynäs – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo
15.30 Chelsea – Leicester, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
15.55 Stavanger – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Kongsvinger – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.50 Mora – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
17.50 Örebro – Skellefteå, SHL på TV 2 Sumo
18.00 Tottenham – Everton, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Søndag 14. januar:
09.45 Alpint: Slalåm, 1. omgang (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
09.45 People’s Choise Classic, Tour Down Under, sykkel på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
12.45-14.30 Alpint: Slalåm, 2. omgang (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
14.00 Bournemouth – Arsenal, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
16.30 Liverpool – Manchester City, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
16.55 Vålerenga – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Manglerud Star, Get-ligaen på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 1

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

1. januar – 7. januar

Godt år, og velkommen til 2018 🙌✨

Vi har et storslått år foran oss med flere høydepunkter for alle som er sulten på nervepirrende, spennende og dramatiske sportsøyeblikk – håper dere følger oss gjennom ALT 😀

Det er duket for årets første storkamp i Premier League når gigantene Arsenal og Chelsea møtes til London-derby på Emirates på onsdag. Med sju poeng opp til Chelsea på 3. plass, er kun tre poeng godt nok for manager Arsène Wenger og Arsenal. Alt ligger til rette for et forrykende derby i London ⚽

Mandag 1. januar:
10.30 Langrenn: 10 km jakt (Kvinner), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
12.25 Langrenn: 15 km jakt (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.00 Brighton – Bournemouth, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.30 Burnley – Liverpool, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
15.50 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
18.00 Everton – Manchester United, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Tirsdag 2. januar:
18.50 Färjestad – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo
18.50 Rögle – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Skellefteå, SHL på TV 2 Sumo
20.15 Swansea – Tottenham, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.35 Premier League: Målshow på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium

Onsdag 3. januar:
20.00 Arsenal – Chelsea, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.15 Larvik – Vipers, Eliteserien for kvinner, håndball på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 4. januar:
17.55 Stavanger – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Frankrike – Norge, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2
18.25 Vålerenga – Lillehammer, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger – Stjernen, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Frisk Asker – Sparta, Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Frölunda – Växjö, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 2
18.50 Färjestad – Rögle, SHL på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium 3
18.50 Örebro – Djurgården, SHL på TV 2 Sumo
20.30 Tottenham – West Ham, Premier League på TV 2 Sumo og TV 2 Sport Premium
20.40 Danmark – Egypt, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Fredag 5. januar:
Ingen livesport denne dagen

Lørdag 6. januar:
10.00 Alpint: Storslalåm 1. omg (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.00 Alpint: Storslalåm 2. omg (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
15.05 Djurgården – Frölunda, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Rögle – Växjö, SHL på TV 2 Sumo
15.05 Mora – Brynäs, SHL på TV 2 Sumo
16.30 Norge – Danmark, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2
17.50 Skellefteå – Linköping, SHL på TV 2 Sumo
17.50 Karlskrona – Malmö, SHL på TV 2 Sumo
19.10 Frankrike – Egypt, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen

Søndag 7. januar:
10.00 Alpint: Slalåm 1. omg (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
13.00 Alpint: Slalåm 2. omg (Menn), vintersport på TV 2 Sumo og TV 2
14.25 Norge – Egypt, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2
15.05 HV71 – Färjestad, SHL på TV 2 Sumo
16.55 Frankrike – Danmark, Golden League på TV 2 Sumo og TV 2 Sportskanalen
16.55 Stjernen – Vålerenga, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Lørenskog, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Frisk Asker, Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Sparta – Storhamar, Get-ligaen på TV 2 Sumo

devicer