Sport på TV 2 Sumo – uke 22

<< Forrige uke

29. mai –  4. juni

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!

 

Mandag 29. mai:
18.30 AIK – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Tirsdag 30. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 31. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 1. juni:
18.45 Norrköping – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Fredag 2. juni:
18.50 Elfsborg – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Lørdag 3. juni:
15.50 Kalmar – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Östersund – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.55 Jönköping – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Søndag 4. juni:
12.35 Critérium du Daphiné, 1. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50 Eskilstuna – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.15 Norrköping – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 19

<<Forrige uke                                                                                         Neste uke >>

8. mai – 14. mai

Det er innspurt i Premier League, og vi starter uken med mandagskamp og hengekamp på onsdag, før vi får servert nest siste runde til helgen. Tabelltoer Tottenham tar i mot Manchester United til tidenes siste kamp på White Hart Lane på søndag. Den kan også fort bli avgjørende for om Chelsea kan feire seriemesterskapet fra sofakroken.

Det skal spilles semifinaler i den danske 888ligaen og et godt knippe kamper fra Allsvenskan, Holmenkollstafetten skal løpes og det skal konkurreres i sprangridning. Søndag smeller det med Overwatch-finaler i Telenorligaen!

Mandag 8. mai:
18.45 Elfsborg – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50 Norrköping – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Chelsea – Middlesbrough: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium

Tirsdag 9. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 10. mai:
20.30 Aalborg – Bjerringbo Silkeborg: 888ligaen, semifinale herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.35 Southampton – Arsenal: Premier League, 26. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Torsdag 11. mai:
20.30 Skjern – Ribe-Esbjerg: 888ligaen, semifinale herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 12. mai:
17.00 Sprangridning: FEI Nations Cup, Drammen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Athletic Eskilstuna – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.30 West Bromwich – Chelsea: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Aberdeen – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
OPPTAK 22.45 Everton – Watford: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2

Lørdag 13. mai:
13.00 Manchester City – Leicester: Premier League, 37. runde og TV 2 Sumo
13.10 Rangers – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.30 Holmenkollstafetten på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3
15.50 AIK – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Kalmar – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Stoke – Arsenal: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 14. mai:
12.30 Crystal Palace – Hull: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Halmstad – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.15 West Ham – Liverpool: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.10 Ribe-Esbjerg – Skjern: 888ligaen, semifinaler herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Malmö – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.20 Tottenham – Manchester United: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
TBA Overwatch-finale: Telenorligaen på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 18

<<Forrige uke                                                     Neste uke>>

1. mai – 7. mai

 

Mandag 1. mai:
11.55 Eschborn-Frankfurt: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Malmö – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.00 Djurgården – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Watford – Liverpool: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 2. mai:
18.20 Häcken – Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.20 Elfsborg – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 3. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Torsdag 4. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Fredag 5. mai:
18.50 Häcken – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Tottenham: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 6. mai:
13.00 Manchester City – Crystal Palace: Premier League, 36. runde og TV 2 Sumo
13.10 Inverness – Hamilton: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.30 TBA: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3
15.50 Halmstad – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.00 Swansea – Everton: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 TBA: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 7. mai:
11.30 Wings For Life Run: Løp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.10 Partick Thistle – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 Liverpool – Southampton: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Östersund – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
14.50 IFK Göteborg – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.30 Arsenal – Manchester United: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Örebro – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Jönköping – Eskilstuna: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 17

<<Forrige uke                                                 Neste uke>>

24. april – 30. april

Neste uke byr vi på hengekamper i Premier League med direktesendte kamper både tirsdag, onsdag og torsdag. I tillegg er det full rulle med ny runde lørdag, søndag og mandag. Midtukens storkamp er Manchester-derbyet mellom City og United som spilles torsdag. Serieleder Chelsea skal i aksjon i to meget viktige kamper henholdsvis hjemme mot Southampton tirsdag og borte mot Everton søndag. Neste helgs storkamp er derbyet i Nord-London mellom Tottenham og Arsenal.

Foruten en meget innholdsrik Premier League-uke byr vi på Allsvenskan, avgjørelsen i SM-finalen i ishockey, håndball fra Danmark og sykkel gjennom hele helgen med blant annet Tour of Yorkshire i tillegg til tre ritt fra Danmark.

 

Mandag 24. april:
18.50 Sirius – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sumo
19.00 Malmö – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.10 HV71 – Brynäs: SHL, 5. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 25. april:
20.15 Chelsea – Southampton: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 26. april:
18.45 Göteborg – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50 Sundsvall – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.15 Crystal Palace – Tottenham: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 22.45 Middlesbrough – Sunderland: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 23.00 Arsenal – Leicester: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 3

Torsdag 27. april:
18.45 Kalmar – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.45 Brynäs – HV71: SHL, 6. finale på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50 AIK – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.15 Manchester City – Manchester United: Premier League, 26. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 28. april:
12.00 GP Himmerland Rundt: Sykkel på TV 2 Sumo
13.30 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Norge – Slovakia: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Ross County – Inverness: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Lørdag 29. april:
12.55 Rangers – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 HV71 – Brynäs: SHL, 7. finale på TV 2 Sumo (kan være avgjort)
15.00 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 Sunderland – Bournemouth: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3
15.50 Hammarby – Eskilstuna: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.50 Norge – Slovakia: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Crystal Palace – Burnley: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Southampton – Hull: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 18.15 Stoke – West Ham: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 West Browich – Leicester: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 30. april:
12.00 RENT LIV Løbet – Skive: Sykkel på TV 2 Sumo
12.30 Manchester United – Swansea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.05 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 AIK – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Prmeium 2 og TV 2 Sumo
15.00 Everton – Chelsea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.05 Tottenham – Arsenal: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 16

<<Forrige uke                                               Neste uke>>

17. april – 23. april

Ukens store høydepunkter er utvilsomt semifinalene i FA-cupen mellom Chelsea og Tottenham og Arsenal og Manchester City, men vi kan også by på både Manchester United og Liverpool i Premier League,en solid dose Allsvenskan-kamper, La Flèche Wallonne og finalene i SHL.

 

Mandag 17. april:
14.30 AIK – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3
17.00 Norrköping – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 IFK Göteborg – Eskilstuna: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Middlesbrough – Arsenal: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 18. april:
19.13 TBA: SHL, 2. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

 

Onsdag 19. april:
14.00 La Flèche Wallonne: Sykkel på på TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Kolding – GOG: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 20. april:
18.20 Elfsborg – Örebro: Allsvenskan på  TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.13 TBA: SHL, 3. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

 

Fredag 21. april:
Ingen sendinger denne dagen.

 

Lørdag 22. april:
15.13 TBA: SHL, 4. finale på TV 2 Sumo
15.30 West Ham – Everton: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium og TV2  Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Jönköping – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.05 Chelsea – Tottenham: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – Middlesbrough: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Hull – Watford: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Swansea – Stoke: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2

 

Søndag 23. april:
12.05 NTCC Jyllandsringen: Motorsport på TV 2 Sumo
14.00 Liège-Bastogne-Liège: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Häcken – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.30-04.00 PartyPoker MILLIONS: Poker på TV 2 Sumo
14.45 Burnley – Manchester United: Premier League, 34, runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50 Hammarby – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 Arsenal – Manchester City: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.15 Liverpool – Crystal Palace: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.15 Östersund – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Eskilstuna – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

devicer