Sport på TV 2 Sumo – uke 33

<< Forrige uke

14. august  –  20. august

 

 

Mandag 14. august:
18.45 Elfsborg – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Tirsdag 15. august:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 16. august:
16.50 Zuccarello All Star Game: Kjendiskampen: Ishockey på TV 2 Spotskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Zuccarello All Star Game: Ishockey på TV 2 Spotskanalen og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 17. august:
19.00 SS1 Saarbrücken: WRC Rally Tyskland på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 18. august:
16.30 Ladies Tour of Norway, 1. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
18.50 Jönköping – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Lørdag 19. august:
12.00 SS12 Römerstrasse: WCR Rally Tyskland på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.45 Swansea – Manchester United: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Liverpool – Crystal Palace: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Eskilstuna – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.30 Ladies Tour of Norway, 2. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.25 La Vuelta, 1. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stoke – Arsenal: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – Watford: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Southampton – West Ham: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Burnley – West Bromwich: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Leicester – Brighton: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium 3

Søndag 20. august:
12.00 GP Danmark, Jyllandsringen: NTCC på TV 2 Sumo
12.00 SS21 St. Wendeler Land 2: WRC Rally Tyskland på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 Ladies Tour of Norway, 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.45 Huddersfield – Newcastle: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50 Djurgården – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50 Östersund – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.00 La Vuelta, 2. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.30 Tottenham – Chelsea: Premier League, 2. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.15 IFK Göteborg – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 31

<< Forrige uke                                                                                               Neste uke >>

31. juli –  6. august

 

 

Mandag 31. juli:
08.55 Hamna IL – Sandviken IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.15 Brattvåg IL – Snøgg Fotball: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.25 Nordlys IL – Sandnessjøen: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.30 Flerkulturelt IL Trondheim – Clausenengen FK: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.55 Vollen Ungdomslag – Lom IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.55 Hammerfest IF/Stein – Sunndal IL 2: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.10 Eikelandsfjorden IL – Stange SK: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Melhus IL – Fotballkompis (Bækkelagets SK 2): Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.50 Nesodden IF – Stridsklev IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

18.45 Eskilstuna – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Tirsdag 1. august:
09.20 Elverum Fotball 1 – Øyer-Tretten IF: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.25 Søgne FA 1 – Dombås IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.35 Follese FK – Åkra IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.30 Steinkjer FK – Smøla IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.35 Gruben IL – Drøbak-Frogn IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.55 Varhaug – Skarp IF: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.10 Neset IL – Vikersund IF: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Svelvik IF – Austrheim IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.50 Ufstind IL – Geilo IL: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

17.55 Huddersfield – VFB Stuttgart: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.25 Altona 93 – West Ham: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.40 Burton Albion – Leicester: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 2. august:
08.50 Sluttspill G16: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
09.55 Sluttspill G14: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.50 Sluttspill G14: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.45 Kjendiskampen: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.10 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.15 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.20 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.25 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.50 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

15.55 Wolfburg – Newcastle: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Southampton – Augsburg: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Manchester United – Sampdoria: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 3. august:
08.55 Sluttspill J14: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
09.55 Sluttspill G14: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.55 Sluttspill G19: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.20 Sluttspill J16: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.40 Sluttspill G16: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.50 Sluttspill G17: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.15 Sluttspill J19: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.50 Sluttspill: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

17.55 Semi 1: Fotball-EM for kvinner på TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Semi 2: Fotball-EM for kvinner på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Fredag 4. august:
08.50 Finale J13, 7er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.05 Finale G14, 7er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.20 Finale G16, 7er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.40 Finale J19, 7er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.05 Finale Unified: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.10 Finale Unified: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.25 Finale J13, 9er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.35 Finale G13, 9er: Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

15.55 Manchester City – West Ham: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Huddersfield – AC Torino: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 5. august:
07.55 Finale J14: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
09.05 Finale G16: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
10.50 Finale J16: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
12.05 Finale J19: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
13.30 Finale G14: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
14.35 Finale G16: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
15.50 Finale G19: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
17.15 Finale J17: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo
18.40 Finale G17: Norway Cup på TV 2 og TV 2 Sumo

15.50 Halmstad – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.55 Crystal Palace – Schalke 04: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Burnley – Hannover 96: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.40 Red Bull Leipzig – Stoke: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.55 Örebro – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.55 Werder Bremen – Valencia: Treningskamp på TV 2 Sumo
18.10 Liverpool – Athletic Bilbao: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.25 Malaga – Lazio: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Søndag 6. august:
12.00 Copenhagen Historic Grand Prix – Bellahøj Park, København: NTCC på TV 2 Sumo
14.50 Hammarby – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – IFK Göterborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.55 Everton – Sevilla: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Brighton – Athletic Madrid: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.15 Sirius – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra
18.25 Bournemouth – Napoli: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 28

<< Forrige uke                                                                                                   Neste uke >>

10. juli –  16. juli

Denne uken starter toppklubbene oppkjøringen til kommende sesong. Du kan se blant annet Manchester United, Liverpool og Arsenal pusse formen inn mot Premier League 2017/2018.

Ellers kan du følge dramatikken i Tour de France videre etter en kort hvilepause på mandag. Torsdag starter også X Games i Minneapolis, hvor vi sender de fleste eventene gjennom hele helgen. Uken avsluttes som vanlig med Davy og resten av FotballXtra-studioet.

Mandag 10. juli:
18.50 Djurgården – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.55 Göteborg – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Xamax Neuchatel – Stoke på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 11. juli:
12.30 Tour de France, 10. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
19.55 Lausanne – Valencia: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 12. juli:
12.30 Tour de France, 11. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
19.55 Young Boys – Stoke: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Tranmere – Liverpool: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 13. juli:
11.30 Tour de France, 12. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.00 Sydney – Arsenal: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Valencia – Sporting Lisboa: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
00.00-00.30 BMX Vert, finale: X Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
03.00-06.00 Skateboard Vert og Flat-Track Racing finale: X Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 14. juli:
14.00 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 Fortuna Dusseldorf – Brighton: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.25 Malaga – Sheffield United: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
19.45 BMX Dirt kvalik, Skateboard Big Air kvalik og Skateboard Street kvalik: X Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.25 Wigan – Liverpool: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
01.30-02.30 Skatebord Street finale: X Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
03.00-06.45 BMX Big Air finale, MOTO X Freestyle finale og BMX Street finale: X Games på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 15. juli:
10.55 Western Sydney Wanderers – Arsenal: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
12.30 Tour de France, 14. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.50 Sundsvall – Halmstad: Allsvenskan op TV 2 Sumo
15.50 Athletic Eskilstuna – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.25 St. Gallen – Southampton: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.25 Monaco – Stoke: Treningskamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Bournemouth – Estoril: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.00-00.00 BMX Park finale, MOTO X Step Up finale, Skateboard Big Air finale: X Games
på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.55 Marseille – Fenerbache: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
01.00-05.00 Skateboard Park finale, Skateboard Street finale, MOTO X Best Whip finale, MOTO X Best Trick finale
03.55 LA Galaxy – Manchester United: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Søndag 16. juli:
12.30 Tour de France, 15. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.50 Örebro – Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.55 Monaco – PSV Eindhoven: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.15 AIK – Nörrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Östersund – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.00-00.00 BMX Dirt finale, Skateboard Park finale, Dave Mirra´s BMX Park Best Trick, MOTO X Quarterpipe High Air finale

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 27

<< Forrige uke                                                                                                   Neste uke >>

3. juli –  9. juli

Neste uke handler det for det meste om Tour de France. I år kan du for første gang se samtlige etapper fra start. Med andre ord – du får nesten hvert eneste tråkk fra Tour de France 2017 – og alt er reklamefritt på TV 2 Sumo.

 

Foruten sykkel fra Frankrike får du svensk fotball, treningskamp mellom Ajax og Werder Bremen og NM-finalen i amerikansk fotball fra Bislett i Oslo. Neste uke avsluttes som vanlig med en ny runde i Eliteserien og OBOS-ligaen der vårt studio i FotballXtra følger kampene med lupe.

 


Mandag 3. juli:

11.30 Tour de France, 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
18.45 Häcken – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Tirsdag 4. juli:
11.30 Tour de France, 4. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Onsdag 5. juli:
12.30 Tour de France, 5. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 6. juli:
11.30 Tour de France, 6. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Fredag 7. juli:
11.30 Tour de France, 7. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Lørdag 8. juli:
11.30 Tour de France, 8. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
16.00 Ajax – Werder Bremen: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Hammarby – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
16.00 Sirius – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.00 Häcken – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.30 NM-finale i amerikansk fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Søndag 9. juli:
11.00 Tour de France, 9. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.45 Norrköping – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Östersund – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Kalmar – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 26

<< Forrige uke                                                            Neste uke>>

26. juni –  2. juli

Det er ingen tvil om ukens store høydepunkt – sommerens store sykkeleventyr Tour de France. Selve rittet starter med 1. etappe lørdag, men allerede torsdag kan du se lagpresentasjonen direkte.

Torsdag er det klart for semifinale i FIFA Confederations Cup, og til helgen kan du også se Rally Polen, Allsvenskan og rulleski i Olaf Skoglunds minneløp. Uken avsluttes med FotballXtra.


Mandag 26. juni:

Ingen sendinger denne dagen.

Tirsdag 27. juni:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 28. juni:
Ingen sendinger denne dagen.

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 29. juni:
18.15 Tour de France: Lagpresentasjon på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Semifinale 2: Confederations Cup på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Fredag 30. juni:
19.00 Rally Polen: SS1 Mikolajk: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 1. juli:
08.00 Rally Polen: SS Baranowo stage 1: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.40 Olaf Skoglunds Minneløp: Rulleski på TV 2 Sumo
14.00 Rally Polen: SS Baranowo stage 2: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Tour de France, 1. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.50 Sundsvall – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.55 Halmstad – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Søndag 2. juli:
09.00 Rally Polen: SS21 Paprotki 1: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.30 Tour de France, 2. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.00 Rally Polen: SS23 Paprotki 2 Powerstage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.55 Bronsefinale: Confederations Cup på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
14.50 Jönköping Södra – Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.15 Örebro – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 AIK – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer