Sport på TV 2 Sumo – uke 22

<< Forrige uke

29. mai –  4. juni

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!

 

Mandag 29. mai:
18.30 AIK – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Tirsdag 30. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 31. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Få tilgang til TV 2 Sumo her!

Torsdag 1. juni:
18.45 Norrköping – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Fredag 2. juni:
18.50 Elfsborg – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Lørdag 3. juni:
15.50 Kalmar – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Östersund – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.55 Jönköping – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sumo

Søndag 4. juni:
12.35 Critérium du Daphiné, 1. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.50 Eskilstuna – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.15 Norrköping – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 17

<<Forrige uke                                                 Neste uke>>

24. april – 30. april

Neste uke byr vi på hengekamper i Premier League med direktesendte kamper både tirsdag, onsdag og torsdag. I tillegg er det full rulle med ny runde lørdag, søndag og mandag. Midtukens storkamp er Manchester-derbyet mellom City og United som spilles torsdag. Serieleder Chelsea skal i aksjon i to meget viktige kamper henholdsvis hjemme mot Southampton tirsdag og borte mot Everton søndag. Neste helgs storkamp er derbyet i Nord-London mellom Tottenham og Arsenal.

Foruten en meget innholdsrik Premier League-uke byr vi på Allsvenskan, avgjørelsen i SM-finalen i ishockey, håndball fra Danmark og sykkel gjennom hele helgen med blant annet Tour of Yorkshire i tillegg til tre ritt fra Danmark.

 

Mandag 24. april:
18.50 Sirius – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sumo
19.00 Malmö – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.10 HV71 – Brynäs: SHL, 5. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Tirsdag 25. april:
20.15 Chelsea – Southampton: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 26. april:
18.45 Göteborg – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50 Sundsvall – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.15 Crystal Palace – Tottenham: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 22.45 Middlesbrough – Sunderland: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 23.00 Arsenal – Leicester: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 3

Torsdag 27. april:
18.45 Kalmar – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.45 Brynäs – HV71: SHL, 6. finale på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.50 AIK – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sumo
20.15 Manchester City – Manchester United: Premier League, 26. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 28. april:
12.00 GP Himmerland Rundt: Sykkel på TV 2 Sumo
13.30 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Norge – Slovakia: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Ross County – Inverness: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Lørdag 29. april:
12.55 Rangers – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 HV71 – Brynäs: SHL, 7. finale på TV 2 Sumo (kan være avgjort)
15.00 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 Sunderland – Bournemouth: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3
15.50 Hammarby – Eskilstuna: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.50 Norge – Slovakia: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Crystal Palace – Burnley: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Southampton – Hull: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 18.15 Stoke – West Ham: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 West Browich – Leicester: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 30. april:
12.00 RENT LIV Løbet – Skive: Sykkel på TV 2 Sumo
12.30 Manchester United – Swansea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.05 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 AIK – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Prmeium 2 og TV 2 Sumo
15.00 Everton – Chelsea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.05 Tottenham – Arsenal: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 16

<<Forrige uke                                               Neste uke>>

17. april – 23. april

Ukens store høydepunkter er utvilsomt semifinalene i FA-cupen mellom Chelsea og Tottenham og Arsenal og Manchester City, men vi kan også by på både Manchester United og Liverpool i Premier League,en solid dose Allsvenskan-kamper, La Flèche Wallonne og finalene i SHL.

 

Mandag 17. april:
14.30 AIK – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3
17.00 Norrköping – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 IFK Göteborg – Eskilstuna: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Middlesbrough – Arsenal: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 18. april:
19.13 TBA: SHL, 2. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

 

Onsdag 19. april:
14.00 La Flèche Wallonne: Sykkel på på TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Kolding – GOG: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 20. april:
18.20 Elfsborg – Örebro: Allsvenskan på  TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.13 TBA: SHL, 3. finale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

 

Fredag 21. april:
Ingen sendinger denne dagen.

 

Lørdag 22. april:
15.13 TBA: SHL, 4. finale på TV 2 Sumo
15.30 West Ham – Everton: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium og TV2  Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Jönköping – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.05 Chelsea – Tottenham: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – Middlesbrough: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Hull – Watford: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Swansea – Stoke: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2

 

Søndag 23. april:
12.05 NTCC Jyllandsringen: Motorsport på TV 2 Sumo
14.00 Liège-Bastogne-Liège: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Häcken – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
14.30-04.00 PartyPoker MILLIONS: Poker på TV 2 Sumo
14.45 Burnley – Manchester United: Premier League, 34, runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50 Hammarby – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 Arsenal – Manchester City: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.15 Liverpool – Crystal Palace: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.15 Östersund – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.20 Eskilstuna – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 15

<<Forrige uke                                                         Neste uke>>

10. april – 16. april

 

Det er påskeuke, og vi har en hel del godbiter å by på. Uken sparkes i gang med Premier League-kamp mellom Crystal Palace og Arsenal, Frisk Asker og Stavanger Oilers møtes i den sjette finalen av Get-ligaen og onsdag til søndag følger vi VM i banesykling.

Påskeaften og første påskedag blir gode dager for Premier League, og vi kan blant annet glede oss til gigantoppgjøret mellom Manchester United og Chelsea.

 

 

 

 

 

 

Mandag 10. april:
18.45 Elfsborg – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.13 Frölunda – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Crystal Palace – Arsenal: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 11. april:
18.20 Malmö – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 6. finale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Onsdag 12. april:
12.50 UCI Track World Championship: Banesykling på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.55 Tsjekkia – Norge: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.13 Brynäs – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

 

Torsdag 13. april:
12.50 UCI Track World Championship: Banesykling på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.55 Tsjekkia – Norge: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Stavanger Oilers – Frisk Asker: Get-ligaen, 7. finale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Fredag 14. april:
12.50 UCI Track World Championship: Banesykling på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.13 Frölunda – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.40 Kilmarnock – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Lørdag 15. april:
12.50 UCI Track World Championship: Banesykling på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – Bournemouth: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Everton – Burnley: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.00 Southampton – Manchester City: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Søndag 16. april:
07.50 UCI Track World Championship: Banesykling på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.25 Ross County – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 West Bromwich – Liverpool: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Amstel Gold Race: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.50 Halmstad – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.50 Örebro – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.13 TBA: SHL, 1. finale på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.30 Manchester United – Chelsea: Premier League, 33. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Djurgården – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Sundsvall – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00 Aalborg – GOG: 888ligaen på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 14

<<Forrige uke                                                  Neste uke>>

3. april – 9. april

Denne uke byr på Premier League både i midtuken og helgen, FotballXtra onsdag og søndag, finaler i NM-sluttspillet i ishockey mandag, onsdag, fredag og søndag, privatlandskamper i ishockey mot Tyskland, poker-NM fra Dublin hver dag med Main Event fra tirsdag, Allsvenskan, SM-sluttspill, skotsk Premiership, Davis Cup i tennis fra Stavanger, NM-finaler i innebandy og sist men ikke minst vårklassikeren på sykkel Paris – Roubaix.

 


Mandag 3. april:
15.30 Irish Open, Finalebord: Poker på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.45 Djurgården – Sirius: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sumo
19.13 Malmö – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.00 Carbon6 – BX3: Telenorligaen, CS:GO på TV 2 Sumo

Tirsdag 4. april:
15.30 Texas Hold’em dag 1A: Poker-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.13 Brynäs – Frölunda: SHL på TV 2 Sumo
20.15 Manchester United – Everton: Premier League, 31. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 5. april:
15.30 Texas Hold’em dag 1B: Poker-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Stavanger Oilers – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.13 HV71 – Malmö: SHL på TV 2 Sumo

Torsdag 6. april:
15.30 Texas Hold’em dag 1: Poker-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Norge – Tyskland:Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Sumo
19.13 Frölunda – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Fredag 7. april:
15.30 Texas Hold’em dag 3: Poker-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Norge – Danmark: Davis Cup på TV 2 Sumo
18.50 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.13 Malmö – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Lørdag 8. april:
13.00 Tottenham – Watford: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 Norge – Danmark: Davis Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.13 Brynåas – Fråolunda: SHL på TV 2 Sumo
15.30 Stoke – Liverpool: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Texas Hold’em dag 4: Poker-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Eskilstuna – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
18.00 Bournemouth – Chelsea: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.10 Norge – Tyskland: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Manchester City – Hull: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 West Ham – Swansea: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Middlesbrough – Burnley: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 West Bromwich – Southampton: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium 3

Søndag 9. april:
10.30 Paris-Roubaix: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.00 Norge – Danmark: Davis Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.25 Aberdeen – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.45 Norge – Danmark: Davis Cup på TV 2 Sumo
13.50 Cupfinale, kvinner: Innebandy-NM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Sunderland – Manchester United: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
14.50 Östersund – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.13 HV71 – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Norge – Danmark: Davis Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.30 Everton – Leicester: Premier League, 32. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Cupfinale, menn: Innebandy-NM på TV 2 Sumo
17.00 Sirius – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.20 Häcken – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Jönköping – Halmstad: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.50 Stavanger Oilers – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer