Sport på TV 2 Sumo – uke 12

<<Forrige uke  

20. mars – 26. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 20. mars:
15.40 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Färjestad – HV71: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Linköping: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 2. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen, 2. semifinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Norse – BX3: Telenorligaen: CS:GO på TV 2 Sumo

Tirsdag 21. mars:
15.45 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Bjerringbro – GOG: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Skellefteå: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 22. mars
15.45 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Skjern – Tvis Holstebro: 888ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Stavanger Oilers – Sparta: Get-ligaen, 3. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen, 3. semifinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Färjestad: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Brynäs: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Aalborg – Kolding København: 888ligaen på TV 2 Sumo

Torsdag 23. mars
15.50 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25: Manglerud Star – Kongsvinger: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
18.25: Comet – Nidaros: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
18.55 Skellefteå – Frölunda: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Växjö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Fredag 24. mars
15.50 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 4. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen, 4 semifinale på TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL-sluttspill
18.55 TBA: SHL-sluttspill

Lørdag 25. mars
08.55 NM i cheerleading på TV 2 Sumo
13.20 Snowboard Cross: Swiss ski på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.15 Växjö – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.20 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.55 Frölunda – Skellefteå: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Søndag 26. mars
08.55 NM i cheerleading på TV 2 Sumo
12.20 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.50 Snowbord Cross, lag: Swiss Ski på TV 2 Sumo
15.45 TBA: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2
15.55 TBA: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3
18.00 TBA: Get-ligaen, 5. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, 5. semifinale på TV 2 Sumo
18.00 Eclipse – Celestial: Telenorligaen: LoL på TV 2 Sumo
20.00 Gatekeepers – Lions: Telenorligaen: Overwatch på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 11

<<Forrige uke  

13. mars – 19. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 13. mars:
18.55 Djurgården – Färjestad: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.00 Temp vs. Nordic Warthogs: Telenorligaen: CS:GO på TV 2 Sumo
20.00 Chelsea – Manchester United: FA-cupen, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 14. mars:
18.50 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo

 

Onsdag 15. mars
18.55 Färjestad – Djurgården: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Luleå: SHL-sluttspill på TV2  Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Mors Thy – Skjern: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 16. mars
18.30 Kongsvinger – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
19.00 TBA: Get-ligaen
19.00 TBA: Get-ligaen

 

Fredag 17. mars
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL



Lørdag 18. mars
13.00 West Bromwich – Arsenal: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.10 Aberdeen – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 TBA: SHL-sluttspill
15.30 Stoke – Chelsea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.50 TBA: Get-ligaen
17.50 TBA: Get-ligaen
17.55 TBA: SHL-sluttspill
18.00 Bournemouth – Swansea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Everton – Hull: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 West Ham – Leicester: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Sunderland – Burnley: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Crystal Palace – Watford: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3

 

Søndag 19. mars
13.00 Middlesbrough – Manchester United: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Dundee – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.05 Tottenham – Southampton: Premier League 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 TBA: SHL
15.55 TBA: SHL
17.00 Manglerud Star – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Nidaros: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.20 Manchester City – Liverpool: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Eclipse – Epiphany Bolt: Telenorligaen: LoL på TV 2 Sumo
20.00 BX3 – Pentafoil: Telenorligaen: Overwatch på TV 2 Sumo
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 10

<<Forrige uke  

6. mars – 12. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 6. mars:
15.00 Paris – Nice, 2. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.45 Japan – Norge: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.00 BX3 vs. Demise: Telenorligaen CS:GO på TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Chelsea: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.25 U23 Norge – U23 USA: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 7. mars:
15.00 Paris – Nice, 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 U19 Norge – U19 Danmark: Privatlandskamp, La Manga
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

 

Onsdag 8. mars
15.00-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 4. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
TBA Norge – TBA: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Snowboard, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Ski, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stavanger Oiler – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.30 GOG – Kolding København: Dansk håndball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 9. mars
13.30-20.30 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 5. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.00 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Ski, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.45 Ski, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

Fredag 10. mars
13.30-20.00 Sumo X Live: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris-Nice, 6. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.00 Semifinaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
18.15 Snowboard, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo



Lørdag 11. mars
12.45 Middlesbrough – Manchester City: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
15.30-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
16.00 Everton – West Bromwich: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
14.45 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Arsenal – Lincoln: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – West Ham: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Hull – Swansea: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Snowboard, Big Air, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.30 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
21.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo

 

 
Søndag 5. mars
TBA Paris – Nice, 8. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.30 Celtic – Ranger: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Tottenham – Millwall: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Liverpool – Burnley: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Manglerud Star: Kvalik til Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 7

<<Forrige uke                                                                 Neste uke>>

13. februar – 19. februar

 

Denne uken har vi en god dose ishockeykamper fra Get-ligaen og SHL på menyen, samt et utvalg danske håndballkamper, før det til helgen smeller i FA-cupen igjen. Helgens høydepunkt er nok gjensynet med et klassisk oppgjør mellom Blackburn og Manchester United!


Mandag 13. februar:
10.00 Femundløpet på TV 2 og TV 2 Sumo
20.00 Norse vs. Temp.no: Telenorligaen CS:GO på TV 2 Sumo
20.15 Bournemouth – Manchester City: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 14. februar:
18.30 Sønderjyske – Skjern: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Manglerud Star – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Luleå: SHL på TV 2 Sumo

 

Onsdag 15. februar
18.30 GOG – Aalborg: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 KIF Kolding København – TTH Holstebro: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

 

Torsdag 16. februar
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.55 Skellefteå – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Leksand: SHL på TV 2 Sumo
20.30 Midtjylland – Silkeborg: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Fredag 17. februar
18.55 Färjestad – Rögle: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Karlskrona – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo



Lørdag 18. februar
13.20 Burnley – Lincoln: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Huddersfield – Manchester: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Millwall – Leicester: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Middlesbrough – Oxford: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Luleå – Frölunda: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Skellefteå – Djurgården: SHL på TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.20 Wolverhampton – Chelsea: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Linköping – Karlskrona: SHL på TV 2 Sumo

 

Søndag 19. februar
13.55 Kilmarnock – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 Fulham – Tottenham: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.10 Dundee FC – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.00 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.05 Blackburn – Manchester United: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.45 Sutton – Arsenal: FA-cup, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo


devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 5

<<Forrige uke                                                      Neste uke>>

30. januar – 5. februar

Chelsea står denne uken overfor to nøkkelkamper i Premier League. Med storkamp mot Liverpool på tirsdag og London-derby mot Arsenal lørdag må serielederne virkelig brette opp ermene og vise hva som bor i laget.

Onsdag sender vi midtukekampen mellom West Ham og Manchester City – en kamp Pep Guardiola & Co. aller helst bør vinne for å henge med i teten.

 

Mandag 30. januar:
20.10 Trekning 5. runde i FA-cupen på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 31. januar:
18.50 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Skellefteå: SHL på TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Färjestad: SHL på TV 2 Sumo
19.00 Deadline Day på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00 Liverpool – Chelsea: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00 Arsenal – Watford: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 23.00 Sunderland – Tottenham: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 23.30 Middlesbrough – West Bromwich: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium
OPPTAK 00.50 Bournemouth – Crystal Palace: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 00.50 Burnley – Leicester: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 01.20 Swansea – Southampton: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium

Onsdag 1. februar
18.30 Odense – FC Midtjylland: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 West Ham – Manchester City: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Hearts – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.50 Målshow: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00  Manchester United – Hull: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00  Stoke – Everton: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

 

Torsdag 2. februar
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Kongsvinger – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Rögle: SHL på TV Sumo
20.30 København – Silkeborg-Voel KFUM: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sumo

Fredag 3. februar
18.55 Skellefteå – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 4. februar
12.45 Chelsea – Arsenal: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.10 Motherwell – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.10 København – Silkeborg-Voel KFUM: Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 HV71 – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.30 Hull – Liverpool: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Målshow: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Djurgården – Rögle: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Leksand – Örebro: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Lørenskog – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.10 Aalborg – Skjern: Santander Cup på TV 2 Sportskanalen
18.00 Tottenham – Middlesbrough: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 Brynäs – Luleå: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Malmö – Skellefteå: SHL på TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Everton – Bournemouth: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 West Bromwich – Stoke: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK : 20.05 Southampton – West Ham: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 20.05 Crystal Palace – Sunderland: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 21.00 Watford – Burnley: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
Søndag 5. februar
13.25 St. Johnstone – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 Manchester City – Swansea: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Finale: Santander Cuo på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.30 Leicester – Manchester United: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Stjernen – Frisk Asker : Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium 

 

devicer