Sport på TV 2 Sumo – uke 19

<<Forrige uke                                                                                         Neste uke >>

8. mai – 14. mai

Det er innspurt i Premier League, og vi starter uken med mandagskamp og hengekamp på onsdag, før vi får servert nest siste runde til helgen. Tabelltoer Tottenham tar i mot Manchester United til tidenes siste kamp på White Hart Lane på søndag. Den kan også fort bli avgjørende for om Chelsea kan feire seriemesterskapet fra sofakroken.

Det skal spilles semifinaler i den danske 888ligaen og et godt knippe kamper fra Allsvenskan, Holmenkollstafetten skal løpes og det skal konkurreres i sprangridning. Søndag smeller det med Overwatch-finaler i Telenorligaen!

Mandag 8. mai:
18.45 Elfsborg – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.50 Norrköping – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Chelsea – Middlesbrough: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium

Tirsdag 9. mai:
Ingen sendinger denne dagen.

Onsdag 10. mai:
20.30 Aalborg – Bjerringbo Silkeborg: 888ligaen, semifinale herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.35 Southampton – Arsenal: Premier League, 26. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Torsdag 11. mai:
20.30 Skjern – Ribe-Esbjerg: 888ligaen, semifinale herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 12. mai:
17.00 Sprangridning: FEI Nations Cup, Drammen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Athletic Eskilstuna – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.30 West Bromwich – Chelsea: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Aberdeen – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
OPPTAK 22.45 Everton – Watford: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2

Lørdag 13. mai:
13.00 Manchester City – Leicester: Premier League, 37. runde og TV 2 Sumo
13.10 Rangers – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.30 Holmenkollstafetten på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3
15.50 AIK – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sumo
15.50 Kalmar – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Stoke – Arsenal: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 TBA: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 14. mai:
12.30 Crystal Palace – Hull: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Halmstad – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.15 West Ham – Liverpool: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.10 Ribe-Esbjerg – Skjern: 888ligaen, semifinaler herrer på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Malmö – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.20 Sirius – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.20 Tottenham – Manchester United: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.35 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
TBA Overwatch-finale: Telenorligaen på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 12

<<Forrige uke  

20. mars – 26. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 20. mars:
15.40 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Färjestad – HV71: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Linköping: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 2. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen, 2. semifinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Norse – BX3: Telenorligaen: CS:GO på TV 2 Sumo

Tirsdag 21. mars:
15.45 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Bjerringbro – GOG: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Skellefteå: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 22. mars
15.45 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Skjern – Tvis Holstebro: 888ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Stavanger Oilers – Sparta: Get-ligaen, 3. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen, 3. semifinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Färjestad: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Brynäs: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Aalborg – Kolding København: 888ligaen på TV 2 Sumo

Torsdag 23. mars
15.50 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25: Manglerud Star – Kongsvinger: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
18.25: Comet – Nidaros: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
18.55 Skellefteå – Frölunda: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Växjö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Fredag 24. mars
15.50 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 4. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen, 4 semifinale på TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL-sluttspill
18.55 TBA: SHL-sluttspill

Lørdag 25. mars
08.55 NM i cheerleading på TV 2 Sumo
13.20 Snowboard Cross: Swiss ski på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.15 Växjö – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.20 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.55 Frölunda – Skellefteå: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Søndag 26. mars
08.55 NM i cheerleading på TV 2 Sumo
12.20 Volta a Catalunya på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.50 Snowbord Cross, lag: Swiss Ski på TV 2 Sumo
15.45 TBA: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2
15.55 TBA: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3
18.00 TBA: Get-ligaen, 5. semifinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen, 5. semifinale på TV 2 Sumo
18.00 Eclipse – Celestial: Telenorligaen: LoL på TV 2 Sumo
20.00 Gatekeepers – Lions: Telenorligaen: Overwatch på TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 11

<<Forrige uke  

13. mars – 19. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 13. mars:
18.55 Djurgården – Färjestad: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Malmö: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.00 Temp vs. Nordic Warthogs: Telenorligaen: CS:GO på TV 2 Sumo
20.00 Chelsea – Manchester United: FA-cupen, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 14. mars:
18.50 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, 6. kvartfinale på TV 2 Sumo

 

Onsdag 15. mars
18.55 Färjestad – Djurgården: SHL-sluttspill på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Luleå: SHL-sluttspill på TV2  Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.30 Mors Thy – Skjern: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 16. mars
18.30 Kongsvinger – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
19.00 TBA: Get-ligaen
19.00 TBA: Get-ligaen

 

Fredag 17. mars
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL



Lørdag 18. mars
13.00 West Bromwich – Arsenal: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.10 Aberdeen – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 TBA: SHL-sluttspill
15.30 Stoke – Chelsea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.50 TBA: Get-ligaen
17.50 TBA: Get-ligaen
17.55 TBA: SHL-sluttspill
18.00 Bournemouth – Swansea: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Everton – Hull: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 West Ham – Leicester: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Sunderland – Burnley: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Crystal Palace – Watford: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium 3

 

Søndag 19. mars
13.00 Middlesbrough – Manchester United: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Dundee – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.05 Tottenham – Southampton: Premier League 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 TBA: SHL
15.55 TBA: SHL
17.00 Manglerud Star – Comet Halden: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Nidaros: Get-liga-kvalik på TV 2 Sumo
17.20 Manchester City – Liverpool: Premier League, 29. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Eclipse – Epiphany Bolt: Telenorligaen: LoL på TV 2 Sumo
20.00 BX3 – Pentafoil: Telenorligaen: Overwatch på TV 2 Sumo
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 10

<<Forrige uke  

6. mars – 12. mars

Her kommer ukens sendeskjema på TV 2 Sumo!


Mandag 6. mars:
15.00 Paris – Nice, 2. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.45 Japan – Norge: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.00 BX3 vs. Demise: Telenorligaen CS:GO på TV 2 Sumo
20.15 West Ham – Chelsea: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.25 U23 Norge – U23 USA: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 7. mars:
15.00 Paris – Nice, 3. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 U19 Norge – U19 Danmark: Privatlandskamp, La Manga
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

 

Onsdag 8. mars
15.00-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 4. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
TBA Norge – TBA: Algarve Cup, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Snowboard, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Ski, slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
19.00 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stavanger Oiler – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
20.30 GOG – Kolding København: Dansk håndball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 9. mars
13.30-20.30 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris – Nice, 5. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.00 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Ski, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.45 Ski, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL
18.55 TBA: SHL

Fredag 10. mars
13.30-20.00 Sumo X Live: X Games-studio på TV 2 Sumo
15.00 Paris-Nice, 6. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Snowboard, Big Air, kvalifisering, menn: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, slopestyle, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
18.00 Semifinaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
18.15 Snowboard, slopestyle, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen, kvartfinale på TV 2 Sumo



Lørdag 11. mars
12.45 Middlesbrough – Manchester City: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo
15.30-21.00 Sumo Live X: X Games-studio på TV 2 Sumo
16.00 Everton – West Bromwich: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Snowboard, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 Sumo
14.45 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 TBA: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Arsenal – Lincoln: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Bournemouth – West Ham: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Hull – Swansea: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Snowboard, Big Air, finale, menn: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
19.30 Ski, Big Air, finale, kvinner: X Games Hafjell på TV 2 og TV 2 Sumo
21.00 Finaler, NM i boksing på TV 2 Sumo

 

 
Søndag 5. mars
TBA Paris – Nice, 8. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
12.30 Celtic – Ranger: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Tottenham – Millwall: FA-cup, kvartfinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Liverpool – Burnley: Premier League, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Kongsvinger – Manglerud Star: Kvalik til Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
18.00 TBA: Get-ligaen
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 6

<<Forrige uke                                                        Neste uke>>

6. februar – 12. februar

 


Denne uken byr vi på en ny runde i Premier League med blant annet storkampen Liverpool – Tottenham lørdag kveld. Onsdag kan du også se omkampen i FA-cupen mellom Leicester og Derby.

Fredag, lørdag og søndag kan du se Femundløpet, hvor hundespannene kjører igjennom åtte kommuner i det spektakulære landskapet i Sør-Trøndelag og Hedmark.

 

Mandag 6. februar:
20.00 Nordic Warthogs vs. demise.no: League of Legends fra Telenorligaen på TV 2 Sumo
20.00 Derby Reserves – Manchester United Reserves: Premier League 2 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 7. februar:
Ingen sendinger denne dagen.

 

Onsdag 8. februar
18.30 Skjern – Kolding København: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Aalborg – Bjerringbo: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.35 Leicester – Derby: FA-cupen, omkamp, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Torsdag 9. februar
15.55 U17 Norge – U17 Sverige: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Fredag 10. februar
10.00 Femundløpet på TV 2 og TV 2 Sumo
12.55 U19 Irland – U18 Norge: Privatlandskamp, fotball på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Femundløpet på TV 2 og TV 2 Sumo
20.15 Østerrike – Norge: Privatlandskamp, ishockey på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo



Lørdag 11. februar
09.00 Femundløpet på TV 2 og TV 2 Sumo
13.00 Arsenal – Hull: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Manchester United – Watford: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Liverpool – Tottenham: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Middlesbrough – Everton: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Stoke – Crystal Palace: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.10 West Ham – West Bromwich: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.15 Sunderland – Southampton: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium 2

 

Søndag 12. februar
10.00 Femundløpet på TV 2 og TV 2 Sumo
13.45 Burnley – Chelsea: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.30 Swansea – Leicester: Premier League, 25. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.05 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

devicer