Sport på TV 2 Sumo – uke 5

<<Forrige uke                                                      Neste uke>>

30. januar – 5. februar

Chelsea står denne uken overfor to nøkkelkamper i Premier League. Med storkamp mot Liverpool på tirsdag og London-derby mot Arsenal lørdag må serielederne virkelig brette opp ermene og vise hva som bor i laget.

Onsdag sender vi midtukekampen mellom West Ham og Manchester City – en kamp Pep Guardiola & Co. aller helst bør vinne for å henge med i teten.

 

Mandag 30. januar:
20.10 Trekning 5. runde i FA-cupen på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 31. januar:
18.50 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Skellefteå: SHL på TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Färjestad: SHL på TV 2 Sumo
19.00 Deadline Day på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00 Liverpool – Chelsea: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.50 Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00 Arsenal – Watford: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 23.00 Sunderland – Tottenham: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 23.30 Middlesbrough – West Bromwich: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium
OPPTAK 00.50 Bournemouth – Crystal Palace: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 00.50 Burnley – Leicester: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 01.20 Swansea – Southampton: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium

Onsdag 1. februar
18.30 Odense – FC Midtjylland: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 West Ham – Manchester City: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Hearts – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.50 Målshow: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00  Manchester United – Hull: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 23.00  Stoke – Everton: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

 

Torsdag 2. februar
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Kongsvinger – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Rögle: SHL på TV Sumo
20.30 København – Silkeborg-Voel KFUM: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sumo

Fredag 3. februar
18.55 Skellefteå – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 4. februar
12.45 Chelsea – Arsenal: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.10 Motherwell – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.10 København – Silkeborg-Voel KFUM: Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 HV71 – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.30 Hull – Liverpool: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Målshow: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Djurgården – Rögle: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Leksand – Örebro: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Lørenskog – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.10 Aalborg – Skjern: Santander Cup på TV 2 Sportskanalen
18.00 Tottenham – Middlesbrough: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 Brynäs – Luleå: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Malmö – Skellefteå: SHL på TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Everton – Bournemouth: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 West Bromwich – Stoke: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK : 20.05 Southampton – West Ham: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
OPPTAK 20.05 Crystal Palace – Sunderland: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
OPPTAK 21.00 Watford – Burnley: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
Søndag 5. februar
13.25 St. Johnstone – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.00 Manchester City – Swansea: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Finale: Santander Cuo på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.30 Leicester – Manchester United: Premier League, 24. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Stjernen – Frisk Asker : Get-ligaen på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium 

 

devicer

 

X Games 2017 på TV 2 Sumo

Også i år kan du se X Games på TV 2 Sumo!

xgames

 

 

Først ut er X Games Aspen 26.-29. januar, før X Games Hafjell avholdes 8.-11. mars.

Sendeskjemaet for X Games Aspen ser slik ut:

Torsdag 26. januar
19.30-23.30:

19.30 Special Olympics Unified Snowboard, finale
21.00 Ski Slopestyle, kvalifisering, menn
22.30 Snøscooter “SnoCross”, finaler
04.00-07.00:
04.00 Snowboard Big Air, finale, kvinner
04.45 Snowboard Superpipe, finale, menn

 

Fredag 27. januar
21.00-23.35:
21.00 Snowboard Slopestyle, kvalifisering, menn
22.30 BikeCross, finaler
02.30-07.30:
02.30 Ski Superpipe, kvalifisering, kvinner
04.30 Ski Superpipe, finale, menn
06.00 Snowboard Big Air

Se sendingene fra X Games her!

Lørdag 28. januar
19.00-00.00:
19.00 Ski Slopestyle, finale, menn
21.15 Snowboard Slopestyle, finale, kvinner
23.00 Snøscooter, freestyle, menn
02.15-05.00:
02.15 Ski Big Air, finaler, kvinner
03.00 Snowboard Superpipe, finale, kvinner
04.30 Ski Big Air, finale, menn

 

Søndag 29. januar
12.15-14.35:
12.15 Snowboard Slopestyle, finale, kvinner
14.00 Ski Big Air, finale, menn
18.00-23.00:
18.00 Ski Slopestyle, finale, kvinner
20.00 Snowboard Slopestyle, finale, menn
22.00 Snøscooter Best Trick, finale

 

 

Sport på TV 2 Sumo – uke 4

<<Forrige uke                                                       Neste uke>>

23. januar – 29. januar

Denne uken har vi en riktig så deilig livemeny til dere, hvor sluttspillet i håndball-VM, ishockey, FA-cup og X Games i Aspen er de store høydepunktene.

Håndballgutta har så langt levert spill av ypperste klasse i håndball-VM – og fredag skal Norge kjempe som løver mot Kroatia i semifinalen. Klarer vi nå en sensasjonell VM-finale i Paris på søndag?

Les mer om X Games 2017 på TV 2 Sumo her!

 

 

Mandag 23. januar:
Ingen livesendinger denne dagen.

Tirsdag 24. januar:
16.55 Norge – Ungarn: Håndball-VM, kvartfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Frankrike – Sverige: Håndball-VM, kvartfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Skellefteå – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Rögle – Djurgården: SHL på TV 2 Sumo
20.00 Spania – Kroatia/Egypt: Håndball-VM, kvartfinale på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo (kampstart 20.45)
20.35 Slovenia – Qatar: Håndball-VM, kvartfinale på TV 2 Sumo

Onsdag 25. januar
09.00 Therese Johaug-saken på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 26. januar
09.00 Therese Johaug-saken på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Lillehammer – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Manglerud Star – Sparta: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Kongsvinger – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Skellefteå: SHL på TV 2 Sumo
19.30 Unified Storslalåm Snowboard: X Games Aspen på TV 2 Sumo
20.00 Semifinale: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.30 Ski Slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Aspen på TV 2 Sumo
21.00 Ski Slopestyle, kvalifisering, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen
22.00 SnoCross Adaptive, finale: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.30 SnoCross, finaler: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 27. januar
04.00 Snowboard Big Air, finale, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
04.45 Snowboard Superpipe, finale, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Leksand: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
20.00 Norge – Spania/Kroatia: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Aberdeen – Dundee: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.45 Derby – Leicester: FA-Cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Snowboard Slopestyle: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.30 BikeCross, finale: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 28. januar
02.30 Ski Superpipe, kvalifisering, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
04.30 Ski Superpipe, finale, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
06.00 Snowboard Big Air, finale, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.50 Winter Open: Cheerleading på TV 2 Sumo
10.50 VM i Cyclo-cross, junior: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.50 VM i Cyclo-cross, kvinner U23: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.20 Liverpool – Wolverhampton: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Motherwell – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 VM i Cyclo-cross, kvinner elite: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Karlskrona: SHL på TV 2 Sumo
15.50 Tottenham – Wycombe: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Chelsea – Brentford: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Lincoln – Brighton: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Vålerenga – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Sparta – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Örebro – Djurgården: SHL på TV Sumo
18.20 Southampton – Arsenal: Premier League, 23. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 Luleå – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – Malmö: SHL på  TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Frölunda: SHL på TV 2 Sumo
19.00 Ski Slopestyle, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Bronsefinale: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.15 Snowboard Slopestyle, finale, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
23.00 Snøscooter freestyle, finale: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Søndag 29. januar
00.30 Ski Big Air, finale, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
03.00 Snowboard Superpipe, finale, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
04.30 Ski Big Air, finale, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.45 VM Cyclo-cross, menn U23: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.50 Winter Open: Cheerleading på TV 2 Sumo
12.50 Millwall – Watford: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.55 Celtic – Hearts: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.50 VM Cyclo-cross, menn, elite: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.55 Sutton – Leeds: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Man. United – Wigan: FA-cup, 4. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Storhamar – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Finale: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
18.00 Ski Slopestyle, finale, kvinner: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Snowboard Slopestyle, finale, menn: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.00 Snøscooter Best Trick: X Games Aspen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

 

 

devicer

 

Sport på TV 2 Sumo – uke 3

<<Forrige uke                                                       Neste uke>>

16. januar – 22. januar

Denne uken byr vi på en heidundranes livemeny!
Håndball-VM fortsetter med uforminsket styrke, det er saftige omkamper i FA-cupen og i Premier League skal det spilles toppkamp mellom Manchester City og Tottenham lørdags kveld.

På lørdag er det også duket for tidenes første utendørskamp i Get-ligaen når Stjernen tar imot Sparta til byderby i Winter Classic på Fredrikstad stadion. Dette er et oppgjør du ikke vil gå glipp av!


Mandag 16. januar:

17.40 Egypt – Bahrain: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Ungarn – Chile: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Slovenia – Makedonia: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Spania – Angola: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.40 Kroatia – Hviterussland: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.40 Danmark – Sverige: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.40 Polen – Russland: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Tirsdag 17. januar:
03.00 Santos Tour Down Under, 1. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 Norge – Brasil: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
17.30 Polen – Japan: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.40 Slovenia – Tunisia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Tyskland – Saudi-Arabia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Qatar – Argentina: Håndball-VM på TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Stavanger Oilers – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
20.30 Russland – Frankrike: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Angola – Island: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.55 Lincoln City – Ipswich: FA-cup, 3. runde, omkamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Onsdag 18. januar
03.00 Santos Tour Down Under, 2. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.50 Argentina – Egypt: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.55 Saudi-Arabia – Ungarn: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.35 Danmark – Bahrain: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.40 Hviterussland – Tyskland: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.35 Plymouth Argyle – Liverpool: FA-cup, 3. runde, omkamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.35 Makedonia – Spania: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Kroatia – Chile: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.40 Sverige – Qatar: Håndball-VM på TV 2 Sumo

Torsdag 19. januar
03.00 Santos Tour Down Under, 3. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.45 Russland – Brasil: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
13.55 Tunisia – Angola: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.15 Frankrike – Polen: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.35 Makedonia – Island: Håndball-VM på TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Lillehammer – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Manglerud Star – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Sparta Sarpsborg – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Skellefteå: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2
18.55 Brynäs – Örebro: SHL på TV 2 Sumo
20.00 Japan – Norge: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
20.40 Spania – Slovenia: Håndball-VM på TV 2 Sumo

Fredag 20. januar
04.00 Santos Tour Down Under, 4. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.20 Snowboard, Slopestyle, Laax: Swiss Ski på TV 2 Sumo
13.55 Chile – Saudi-Arabia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
13.55 Bahrain – Argentina: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Tyskland – Kroatia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Sverige – Egypt: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Karlskrona – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.40 Qatar – Danmark: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.40 Hviterussland – Qatar: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Lørdag 21. januar
01.40 Santos Tour Down Under, 5. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Liverpool – Swansea: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.40 Snowboard, halfpipe, Laax: Swiss Ski på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.55 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.30 Luleå – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.30 Stoke – Manchester United: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Djurgården – Leksand: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Skellefteå – Brynäs: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Lørenskog – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Sparta: Fredrikstad Winter Classic, Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.50 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Manchester City – Tottenham: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 Växjö – Karlskrona: SHL på TV 2 Sumo
18.30 HV71 – Örebro: SHL på TV 2 Sumo
20.30 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sumo

Søndag 22. januar
04.00 Santos Tour Down Under, 6. etappe: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.10-15.45 Recover Winter Classic Cup U14 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.30 Southampton – Leicester: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.05 Arsenal – Burnley: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sumo
16.55 Storhamar – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Chelsea – Hull: Premier League, 22. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.50 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.15 Åttedelsfinale: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

 

devicer

 

Sport på TV 2 Sumo – uke 2

<<Forrige uke                                                       Neste uke>>

9. januar – 15. januar

For en uke vi har i vente. Ikke bare har vi Pokerstars Championship fra Bahamas og et deilig knippe ishockeykamper, men Håndball-VM starter på onsdag! Vi viser absolutt alle kampene fra mesterskapet på TV 2 Sumo, og vi krysser alt vi har for de norske håndballguttene.

Søndag runder vi av uken med et av Premier League-sesongens aller største høydepunkter, nemlig gigantoppgjøret mellom Manchester United og Liverpool på Old Trafford.

 

united-liverpool

 


Mandag 9. januar:

20.35 Cambridge United – Leeds på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 10. januar:
18.00 $5k PokerStars Championship Main Event DAY 2: Poker på TV 2 Sumo
18.50 Lillehammer – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Onsdag 11. januar:
18.00 $5k PokerStars Championship Main Event DAY 3: Poker på TV 2 Sumo
20.30 Frankrike – Brasil: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Torsdag 12. januar:
13.50 Slovenia – Angola: Håndball-VM TV 2 Sportskanalen  og på TV 2 Sumo
17.35 Makedonia – Tunisia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.40 Russland – Japan: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 $5k PokerStars Championship Main Event DAY 4: Poker på TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Manglerud Star – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Sparta Sarpsborg – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Frisk Asker – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.25 Stjernen – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.55 Växjö – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Färjestad: SHL på TV 2 Sumo
20.00 Polen – Norge: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
20.35 Spania – Island: Håndball-VM på TV 2 Sumo

Fredag 13. januar:
10.00 Kombinasjon, utfor: Verdenscup alpint på TV 2 og TV 2 Sumo
13.00 Kombinasjon, slalåm: Verdenscup alpint på TV 2 og TV 2 Sumo
13.50 Qatar – Egypt: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.50 Hviterussland – Chile: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.35 Japan – Frankrike: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.35 Sverige – Bahrain: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.35 Tyskland – Ungarn: Håndball-VM på TV 2 Sumo
18.00 $5k PokerStars Championship Main Event DAY 5: Poker på TV 2 Sumo
18.55 Rögle – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.35 Kroatia – Saudi-Arabia: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.35 Danmark – Argentina: Håndball-VM på TV 2 Sumo

Lørdag 14. januar:
12.00 Utfor,menn: Verdenscup alpint på TV 2 og TV 2 Sumo
13.00 Tottenham – West Bromwich: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.35 Brasil – Polen: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
14.35 Island – Slovenia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
15.30 Swansea – Arsenal: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Brynäs – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Malmö – Luleå: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Skellefteå – Karlskrona: SHL på TV 2 Sumo
15.55 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.55 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Norge – Russland: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
17.35 Tunisia – Spania: Håndball-VM på TV 2 Sumo
17.55 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Leicester – Chelsea: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 $5k PokerStars Championship Main Event DAY 6 FT: Poker på TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Sunderland – Stoke: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 18.15 West Ham – Crystal Palace: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 2
18.30 HV71 – Rögle: SHL på TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Leksand: SHL på TV 2 Sumo
OPPTAK 20.05 Burnley – Southampton: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Hull – Bournemouth: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium 3
20.35 Egypt – Danmark: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.35 Angola – Makedonia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
20.35 Ungarn – Kroatia: Håndball-VM på TV  2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
OPPTAK 21.00 Watford – Middlesbrough: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium

Søndag 15. januar:
10.00 Slalåm, menn, 1. omgang: Verdenscup, alpint på TV 2 og TV 2 Sumo
12.00 Alpint med håndball og fotball på TV 2 og TV 2 Sumo
13.00 Slalåm, menn, 2. omgang: Verdenscup, alpint på TV 2 og TV 2 Sumo
13.45 Everton – Manchester City: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.35 Island – Tunisia: Håndball-VM på TV 2 Sumo
14.35 Chile – Tyskland: Håndball-VM på TV 2 Sumo
14.35 Argentina – Sverige: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.30 Manchester United – Liverpool: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Manglerud Star – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.55 Frisk Asker – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frankrike – Norge: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
17.35 Bahrain – Qatar: Håndball-VM på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England: Premier League, 21. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.35 Brasil – Japan: Håndball-VM på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.35 Saudi-Arabia – Hviterussland: Håndball-VM på TV 2 Sumo

devicer