Sport på TV 2 Sumo – uke 44

<<Forrige uke                                      Neste uke>>

31. oktober – 6. november


Det er klart for siste runde i Tippeligaen, og det er fortsatt en porsjon med spenning igjen. I tillegg spilles kvalikkamper om opprykk fra OBOS-ligaen, et godt knippe danske håndballkamper, og en full runde i Premier League.

brann_siste


Mandag 31. oktober:
18.45 Jönköping – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 IFK Göteborg – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.00 CS:GO: Demise vs. Lions: Telenorligaen på TV 2 Sumo
20.30 Stoke – Swansea: Premier League, 10. runde på TV2  Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 1. november:
19.30 Nykøbing – Randers: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sumo

Onsdag 2. november:
18.30 Silkeborg – Tvis Holstebro: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 København – FC Midtjylland: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 3. november:
18.15 Odense – Viborg: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
Fredag 4. november:
20.40 Patrick Thistle – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo

Lørdag 5. november:
12.55 Jerv – Mjøndalen: Kvalik til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.15 Manchester City – Middlesbrough: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.55 Sandnes Ulf – Kongsvinger: Kvalik til Tippeligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Chelsea – Everton: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 OPPTAK Bournemouth – Sunderland: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.05 OPPTAK Burnley – Crystal Palace: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2
18.15 OPPTAK West Ham – Stoke: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3

Søndag 6. november:
12.15 Arsenal – Tottenham: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
12.00 Ross County – Glasgow Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
14.50 Malmö – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
14.50 AIK – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
14.50 Norrköping – Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Sundsvall – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
14.50 Elfsborg – Örebro: Allsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.05 Liverpool – Watford: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.15 OPPTAK Hull – Southampton: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium 2
15.50 Swansea – Manchester United: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.00: UCI Banesykling – verdenscup, Glasgow på TV 2 Sumo
17.00 FotballXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.20 Leicester – West Bromwich: Premier League, 11. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Brann – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Haugesund – Strømsgodset: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.00 Lillestrøm – Molde: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Rosenborg – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 og TV 2 Sumo
18.00 Sogndal – Aalesund: Tippeligaen, 30. runde på  TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.00 Stabæk – Start: Tippeligaen, 30. runde på  TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.00 Tromsø – Odd: Tippeligaen, 30. runde på  TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Viking – Vålerenga: Tippeligaen, 30. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra, TV2  Sportskanalen og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 43

<<Forrige uke                                      Neste uke>>

24. oktober – 30. oktober


Vi går inn i en uke fullstappet av deilig sport på TV 2 Sumo, og nevner i fleng: Premier League, siste runde i OBOS-ligaen, Tippeligaen, poker-EM, Telenorligaen, Get-ligaen, SHL, Allsvenskan, dansk håndball, Rally WRC m.m.

 

chelsea


Mandag 24. oktober:
13.30 IPT High Roller FT: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 IFK Göteborg – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Rögle – Skellefteå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.00 CS:GO: Norse vs. BX3: Telenorligaen på TV 2 Sumo
Tirsdag 25. oktober:
12.00 EPT Main Event, dag 2: Poker på TV 2 Sumo
18.30 Aalborg – GOG: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sumo
18.55 Storhamar – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Växjö – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Frölunda – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.55 Färjestad – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Örebro: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Onsdag 26. oktober:
12.00 EPT Main Event, dag 2: Poker på TV 2 Sumo
18.55 Östersund – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Kalmar – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.55 Falkenberg – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Elfsborg – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8
20.30 Team Esbjerg – København: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Sønderjyske – Bjerringbro Silkeborg: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Ross County – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo

Torsdag 27. oktober:
12.00 EPT Main Event, dag 4: Poker på TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Malmö – Växjö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Skelleftea – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.30 Karlskrona – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Jönköping – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 GIF Sundsvall – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Fredag 28. oktober:
12.00 EPT Main Event, dag 5: Poker på TV 2 Sumo

 

Lørdag 29. oktober:
12.55 Aberdeen – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 go TV 2 Sumo
13.00 Sunderland – Arsenal: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Manchester United – Burnley: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Skellefteå: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.30 HV71 – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Leksand: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.10 Skjern – Bjerringbo Silkeborg: Landspokalturneringen, Santander Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.50 Stavanger Oilers – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Crystal Palace – Liverpool: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 OPPTAK Tottenham – Leicester: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 2
18.15 OPPTAK West Bromwich – Manchester City: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium 3
18.25 Malmö – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – Örebro: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.05 OPPTAK Middlesbrugh – Bournemouth: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.05 OPPTAK Watford – Hull: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3

Søndag 30. oktober
09.00 WRC Rally Wales: SS18 Brenig 1: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.00 WRC Rally Wales: SS22 Brenig 2 Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

13.00 Bryne – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 KFUM Oslo – Raufoss: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Kongsvinger – Ull/Kisa: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Kristiansund BK – Sandefjord: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Levanger – Mjøndalen: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Ranheim – Åsane: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sandnes Ulf – Hødd: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.00 Strømmen – Jerv: OBOS-ligaen, 30. runde på TV 2 Sumo
13.45 Everton – West Ham: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Hammarby – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Kalmar – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.55 Leksand – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
16.30 Southampton – Chelsea: Premier League, 10. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer -Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.00 Aalesund – Haugesund: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Bodø/Glimt – Viking: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Molde – Stabæk: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Odd – Sogndal: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Sarpsborg 08 – Tromsø: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Start – Brann: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Strømsgodset – Rosenborg: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Vålerenga – Lillestrøm: Tippeligaen, 29. runde på  TV 2 Sumo
18.00 Overwatch: Telenorligaen på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.00 League of Legends: Telenorligaen på TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra, TV2  Sportskanalen og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 42

<<Forrige uke                                                Neste uke>>

17. oktober – 23. oktober

Denne uken pangåpner med gigaduellen mellom Liverpool og Manchester United på mandag kl. 21.00. Vi starter nedtellingen til kamp allerede kl. 09.00 samme dag – så her er det bare til å innta godstolen og nyte 12 timer med prima oppladningsstoff!
Resten av uken byr vi på spennende oppgjør i topp og bunn av Tippeligaen og OBOS-ligaen, intense kamper i Get-ligaen og SHL og en ny, deilig PL-runde til helgen. 


Mandag 17. oktober:
09.00 12 timer oppladning til Liverpool – Man. United på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.45 Hammarby – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Göteborg – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.50 Kongsvinger – Mjøndalen: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.00 Liverpool – Man. United: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 18. oktober:
11.20 TdF: Løypepresentasjon på TV 2 Sumo
18.30 Silkeborg – Midtjylland: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Örebro – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Rögle: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.55 HV71 – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Onsdag 19. oktober:
18.30 Sönderjyske – Tvis Holstebro: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Linköping – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Färjestad – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.30 Team Esbjerg – Viborg: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 20. oktober:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Skelleftea – Örebro: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.30 Karlskrona – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Luleå: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Leksand: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Fredag 21. oktober:
18.50 Viking – Aalesund: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.55 Växjö – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Lørdag 22. oktober:
11.00 Nordeuropeisk mesterskap, apparatfinaler: Turn på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Bournemouth – Tottenham: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.20 Stabæk – Sarpsborg: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.30 Arsenal – Middlesbrough: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Örebro – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.30 Skellefteå – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.30 Leksand – Rögle: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Östersund FK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.10 HC Midtjylland – Ålborg: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Brann – Molde: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Liverpool – West Bromwich: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.15 OPPTAK Burnley – Everton: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2
18.15 OPPTAK Leicester – Crystal Palace: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3
18.25 Linköping – Djurgården: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Färjestad – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
20.05 OPPTAL Hull – Stoke: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.05 OPPTAK West Ham – Sunderland: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium 3
21.00 OPPTAK Swansea – Watford: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium

Søndag 23. oktober
11.00 Nordeuropeisk mesterskap, apparatfinale: Turn på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.55 St. Johnstone – Dundee FC: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
13.00 Fredrikstad – Kongsvinger: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Hødd – Strømmen: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Jerv – Kristiansund BK: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Mjøndalen – KFUM Oslo: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Raufoss – Levanger: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Sandefjord – Bryne: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Ull/Kisa – Ranheim: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.00 Åsane – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 29. runde på TV 2 Sumo
13.45 Manchester City – Southampton: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Örebro – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.30  EPT: €25K High Roller FT: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.50 Norrköping – Falkenberg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.20 Tromsø – Vålerenga: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Luleå – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
16.30 Chelsea – Manchester United: Premier League, 9. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Hammarby – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Häcken – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Rosenborg – Odd: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Lillestrøm – Start: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Haugesund – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Overwatch: Lions vs. aNimus: Telenorligaen på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.55 Sogndal – Strømsgodset: Tippeligaen 28. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.00 League of Legends: Eclipse vs. Celestial: Telenorligaen på TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 41

<<Forrige uke

10. oktober – 16. oktober

Vi har en deilig uke i vente, med sendinger fra sykkel-VM i Qatar hver eneste dag, U21 EM-kvalik, Avaldsnes sitt returoppgjør mot Lyon i Champions League for kvinner, Rally WRC og en liten haug med ishockeykamper fra Get-ligaen og SHL – før helgen startes med Premier League-oppgjøret mellom Chelsea og Leicester på lørdag kl. 13.00.

 

boasson-hagen-black-and-white

 

Mandag 10. oktober:
08.20 Women Junior Individual Time Trial: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
10.30 Men Under 23 Individual Time Trial: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 11. oktober:
07.20 Men Junior Individual Trial: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.05 Women Elite Individual Time Trial: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Kasakhstan – Norge: U21 EM-kvalik på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 Vita Hästen – Karlskoga: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Vålerenga – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 12. oktober:
12.30 Men Elite Individual Time Trial: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Tvis Holstebro – Rabders: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Björklöven – Timrå: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Växjö – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.45 Lyon – Avaldsnes: Champions League, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 13. oktober:
10.40 Men Under 23 Road Race: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Rally Katalonia: SS1 Barcelona: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Stavanger Oilers – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 HV71 – Örebro: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.30 Linköping – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Luleå: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Rögle: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo

 

 
Fredag 14. oktober:
07.20 Women Junior Road Race: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.05 Men Junior Road Race: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Strømsgodset – Viking: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Inverness – Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo

 

Lørdag 15. oktober:
11.30 Women Elite Road Race: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Chelsea – Leicester: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.55 Sparta Sarpsborg – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
15.20 Aalesund – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.30 West Bromwich – Tottenham: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Djurgården – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.30 Växjö – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.30 Frölunda – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.30 Rögle – HV71: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
16.00 Storhamar – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Lørenskog – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Aalborg – GOG: 888ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Sarpsborg 08 – Rosenborg: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Crystal Palace – West Ham: Premier League, 8. runde på TV2  Sport Premium og TV 2 Sumo
18.25 Luleå – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.25 Karlskrona – Skellefteå: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

OPPTAK 18.15 Arsenal – Swansea: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Manchester City – Everton: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 Bournemouth – Hull: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Stoke – Sunderland: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium 3

 

Søndag 16. oktober:
09.00 Men Elite Road Race: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.00 Rally Katalonia: SS19 Duesaigües 2: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.45 Middlesbrough – Watford: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Norrköping – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Örebro – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
14.50 AIK – Östersunds: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
14.50 Kristiansund – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.00 KFUM Oslo – Jerv: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.00 Levanger – Åsane: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.00 Strømmen – Sandefjord: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
15.20 Start – Tromsø: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
16.30 Southampton – Burnley: Premier League, 8. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Elfsborg – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.20 Jönköpings Södra – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Brann – Lillestrøm: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Odd – Haugesund: Tippeligaen, 27. runde på TV2  Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Molde – Sogndal: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Bryne – Hødd: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ranheim – Raufoss: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandnes Ulf – Ull/Kisa: OBOS-ligaen, 28. runde på TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.55 Vålerenga – Stabæk: Tippeligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Og vinnerne er…

topp_device_salat

I august og september har alle som har kjøpt tilgang på våre underholdningsprodukter (abonnementene C More + Underholdning og Underholdning) vært med i trekningen av Apple TV gen 4. Vinnerne er nå trukket! Per Kristian Sætre og Elin Larsen vil begge motta en Apple TV i posten!

Vi har også hatt trekning av en reise til England blant alle som har kjøpt Sport Premium eller Total-abonnement. Kennet Nilsen er den heldige vinneren og vil kunne se sitt favorittlag i aksjon på fotballøya!