Sport på TV 2 Sumo – uke 40

<<Forrige uke                                                        Neste uke>>

3. oktober – 9. oktober

Denne uken kan vi by på masse deilig ishockey, Champions League for kvinner, og en herlig sykkelsøndag med både VM og Paris – Tours!

 

vif_

 


Mandag 3. oktober:

18.50 Ull/Kisa – Kristiansund: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Tirsdag 4. oktober:
18.50 Vålerenga – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Onsdag 5. oktober:
18.00 Avaldsnes – Lyon: Champions League, kvinner på TV 2 Sportskanalen og TV 2
Sumo

Torsdag 6. oktober:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Brynäs – Luleå: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.30 Linköping – Leksand: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Djurgården – Skellefteå: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Växjö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo


Fredag 7. oktober:
18.45 Vita Hästen – MODO: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Karlskrona – Rögle: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Malmö – Örebro: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo

 

Lørdag 8. oktober:
15.30 HV71 – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.30 Färjestad – Frolunda: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
16.00 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.55 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Örebro – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Karlskrona: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 TBA: Rugby på TV 2 Sumo
19.10 Skellefteå – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo

 

Søndag 9. oktober:
09.20 Team Time Trial, Women Elite: Sykkel-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 Team Time Trial, Men Elite: Sykkel-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
15.25 Paris – Tours: Sykkel på TV 2 Sportskanalen, TV 2 og TV 2 Sumo
15.55 MODO – Västervik: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo

devicer

Nye filmer fra C More

film_snoopy film_joy

Nye titler på TV 2 Sumo i november:

03.11 Me and Earl and the Dying Girl
04.11 Snoopy og Charlie Brown: Knøttenefilmen
05.11 Beck – Siste dagen
07.11 Elsk meg i morgen (Elling)
07.11 Labrador
07.11 Brødrene Dal og Vikingsverdets Forbannelse
08.11 Rachel Getting Married
08.11 Dracula Untold
11.11 Mr. Right
11.11 Sauls sønn
12.11 Foxcatcher
17.11 Joy
17.11 Never Let Me Go
18.11 The Interview
18.11 The Boxtrolls
20.11 Etterskjelv
24.11 Northpole: Open for Christmas
22.11 As Above, So Below
24.11 En underbar jävla jul
25.11 Visions

film_foxcatcher film_etterskjelv

Nye titler på TV 2 Sumo i desember:

1.12 Hollow Man
1.12 My Girl
1.12 A Merry Christmas Miracle
1.12 The Great Train Robbery
2.12 The Dressmaker
2.12 12 Gifts of Christmas
2.12 Christmas under Wraps
2.12 A Prince for Christmas
2.12 The Revenant
2.12 Christmas under Wraps
2.12 A Prince for Christmas
5.12 Hackers
5.12 A Home of Our Own
5.12 Hoodlum
5.12 Memories of Me
6.12 Cat Run 2
8.12 Tusk
11.12 Whiplash
12.12 Nicholas Nickleby
12.12 Bill & Ted’s Bogus Journey
12.12 Dead Man Walking
12.12 Return to me
15.12 Stand By Me
15.12 The Missing
15.12 The Apartment
15.12 Code of Silence
15.12 It’s a Mad, Mad, Mad, Mad World
15.12 Lone Wolf Mcquade
15.12 The Return of the Pink Panther
15.12 A Shot in the Dark
15.12 West Side Story
16.12 Unbroken
16.12 The Simpsons Movie
19.12 Alvin og Gjengen i farta
20.12 Louder Than Bombs
23.12 Paddington
26.12 Kate & Leopold
26.12 The Shipping News
28.12 Black Hawk Down
29.12 American Sniper
30.12 Jupiter Ascending
31.12 Inherent Vice

film_me_earlfilm_beck_sistadagen

Flere titler blir lagt til fortløpende. Vi tar forbehold om endringer i sendeskjema.

Her kan du se hvilke serier som kommer på TV 2 Sumo i høst!

For å se filmer fra C More trenger du tilgang til abonnementet C More + Underholdning eller Total

Sport på TV 2 Sumo – uke 39

<<Forrige uke                                                       Neste uke>>

26. september – 2. oktober

Denne uken er tettpakket med herlige oppgjør fra TippeligaenGet-ligaen og OBOS-ligaen. Til helgen sparkes også den 7. runden i Premier League i gang, hvor serieleder Manchester City søndag tar turen sørover til hovedstaden for å måle krefter med Tottenham.  Det er på TV 2 Sumo det skjer – her er det sport så langt øye kan se!

Mandag 26. september:
18.50 Sundsvall – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Falkenberg – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 IFK Göteborg – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.50: Stabæk – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.30: Burnley – Watford: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 27. september:
18.30 Storhamar – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Sandefjord – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Växjö – Leksand: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo

Onsdag 28. september:
18.45 Västerås – Mora: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.55 Djurgården – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo

Torsdag 29. september:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Färjestad – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Luleå – Leksand: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.30 Örebro – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.45 AIK – MODO: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo 


Fredag 30. september:
18.50 Helsingborg – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Bodø/Glimt – Strømsgodset: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.55 Vita Hästen – Björklöven: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

Lørdag 1. oktober:
13.30 Swansea – Liverpool: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.50 GIF Sundsvall – Jonköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.30 Stabæk – Lillestrøm: Tippeligaen, 26. runde på Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.30 TBA: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 HV71 – Skellefteå: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.30 Brynäs – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Färjestad: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
15.50 Östersund – Falkenberg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Häcken – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Stavanger Oilers – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Lørenskog – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Sogndal – Brann: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.30 Leksand – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo 

Søndag 2. oktober:
13.00 Manchester United – Stoke: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.15 Tottenham – Manchester City: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Jerv – Bryne: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
15.00 Levanger – KFUM Oslo: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
15.00 Raufoss – Kongsvinger: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
15.00 Åsane – Strømmen: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
15.20 Mjøndalen – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.20 Haugesund – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Burnley – Arsenal: Premier League, 7. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Rosenborg – Vålerenga: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Aalesund – Odd: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.00 Tromsø – Molde: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Fredrikstad – Ranheim: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandefjord – Hødd: OBOS-ligaen, 27. runde på TV 2 Sumo
20.00 Viking – Start: Tippeligaen, 26. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 38

<<Forrige uke                                                Neste uke>>

19. september – 25. september

Fotball, ishockey, NM i rulleskiskyting og håndball er overskriftene denne uken. Lørdag blir en fantastisk fotballdag med oppgjørene Manchester United – Leicester, Liverpool – Hull og London-derbyet mellom Arsenal og Chelsea!

ars_chels

 

 

Mandag 19. september:
18.50 Fredrikstad – Strømmen: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.45 Häcken – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
19.00 Oskarshamn – MODO: HockeyAllsvenskan på C More Hockey og TV 2 Sumo

 

Tirsdag 20. september:
18.50 Vålerenga – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 AIK – Björklöven: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo

 


Onsdag 21. september:
17.50 Bodø/Glimt – Sarpsborg 08: Cupen, kvartfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.25 Malmö – Karlskrona: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.25 Linköping  – HV71: SHL på C Moe Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Östersund – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Falkenberg: TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 Gelfe – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
20.25 Randers – Nykøbing: Primus Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 22. september:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Lørenskog – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Leksand – Djurgården: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Rögle – Växjö: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.45 Malmö – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7
18.50 Hammarby – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
19.50 Strømsgodset – Vålerenga: Cupen, kvartfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 TBA: Skotsk Premiership: TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo

 



Fredag 23. september:
18.45 Björklöven – Södertälje: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.55 Brynäs – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.55 Luleå – Skellefteå: SHL på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

 

Lørdag 24. september:
10.30 Rulleskiskyting på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.30 Manchester United – Leicester: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.20 Sarpsborg 08 – Viking: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.30 Liverpool – Hull: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 Karlskrona – Leksand: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.55 Djurgården – Malmö: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo

15.50 Jönköping – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.00 Manglerud Star – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.30 Molde – Rosenborg: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Arsenal – Chelsea: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Middlesbrough – Tottenham: Premier League, 6. runde på TV2  Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Swansea – Manchester City: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 3
18.25 Skellefteå – Luleå: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.25 Örebro – Rögle: SHL på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – HV71: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.30 Frölunda – Brynäs: SHL på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 20.05 Bournemouth – Everton: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 2
OPPTAK 20.05 Stoke – West Bromwich: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 22.00 Sunderland – Crystal Palace: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium 3

 

Søndag 25. september:
08.45 Rulleskiskyting på TV 2 Sumo
10.45 Rulleskiskyting på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.55 Aberdeen – Glasgow Rangers: Skotsk Premiership på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Elfsborg – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.00 Strømmen – Ull/Kisa: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
15.20 Lillestrøm – Sogndal: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.20 Kristiansund BK – Mjøndalen: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.55 Linköping – Färjestad: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
16.15 West Ham – Southampton: Premier League, 6. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Stjernen – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Sparta Sarpsborg – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Malmö – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Strømsgodset – Odd: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Start – Haugesund: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Vålerenga – Aalesund: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Bryne – Åsane: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
18.00 Hødd – Jerv: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
18.00 Kongsvinger – Levanger: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ranheim – KFUM Oslo: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandnes Ulf – Raufoss: OBOS-ligaen, 26. runde på TV 2 Sumo
18.55 Nykøbing – København: Primo Tours Ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.55 Brann – Tromsø: Tippeligaen, 25. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.30 NTCC: Jyllandsringen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo


devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 37

<<Forrige uke                                                     Neste uke>>

12. september – 18. september

Vi har mye, deilig sport på menyen denne uken. Mandag sparkes i gang med Premier League-oppgjøret mellom Sunderland og Everton, i tillegg til OBOS-ligaen og tre kamper fra Allsvenskan. Videre har Get-ligaen endelig kommet i gang med kamper både tirsdag, torsdag, lørdag og søndag, og du kan selvsagt også se det beste fra svensk hockey i SHL og utvalgte kamper fra HockeyAllsvenskan.

Fredag er det monsterkampen mellom Chelsea og Liverpool som sparker i gang en smekkfull fotballhelg, så her er det bare å benke seg foran skjermene.

 

chelsea_liverpool1

 

 

 

 

 


Mandag 12. september:

18.50 Hødd – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Hammarby – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
19.00 Malmö – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.15 Sunderland – Everton: Premier League, 4. runde på TV 2 Sport Premium

 

Tirsdag 13. september:
18.55 Frisk Asker – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo


Onsdag 14. september:
18.45 Västerås – MODO: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo

 

Torsdag 15. september:
18.00 HockeyXtra på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Stavanger Oilers – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Stjernen – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.55 AIK – Västervik: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo



Fredag 16. september:
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
18.45 Björklöven – Tingryds: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 Haugesund – Vålerenga: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra
18.50 Jönköping – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.15 Chelsea – Liverpool: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Lørdag 17. september:
14.30 Malmö – Frölunda: SHL på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.55 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.15 Hull – Arsenal: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.20 Tromsø – Lillestrøm: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Kalmar – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.55 Färjestad – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.55 Luleå – Linköping: SHL på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.30 Viking – Molde: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.55 Lørenskog – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Södertälje – AIK: HockeyAllsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.00 Everton – Middlesbrough: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
OPPTAK 18.15 Manchester City – Bournemouth: Premier League, 5. runde på TV2  Sport Premium 2
OPPTAK 18.15 Leicester – Burnley: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium 3
OPPTAK 20.05 West Bromwich – West Ham: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium 2

 

Søndag 18. september:
12.15 Watford – Manchester United: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
12.55 Dundee FC – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
14.00 Davis Cup: Tennis på C More Tennis og TV 2 Sumo
14.50 Elfsborg – Falkenberg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
14.50 AIK – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.00 KFUM Oslo – Kongsvinger: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.00 Levanger – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.00 Åsane – Hødd: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
15.05 Crystal Palace – Stoke: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.15 OPPTAK Southampton – Swansea: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium 2
15.20 Sogndal – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.20 Jerv – Sandefjord: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
15.55 Inverness – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.00 Frisk Asker – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Sparta Sarpsborg – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.20 Tottenham – Sunderland: Premier League, 5. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Bodø/Glimt – Brann: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Odd – Stabæk: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
17.55 Aalesund – Stabæk: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.00 Mjøndalen – Ranheim: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Raufoss – Kristiansund BK: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ull/Kisa – Bryne: OBOS-ligaen, 25. runde på TV 2 Sumo
19.45 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.00 Rosenborg – Start: Tippeligaen, 24. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo


devicer