Sport på TV 2 Sumo – uke 31

1. august – 7. august

<<Forrige uke

Denne uken kickstarter med Vålerenga – Molde i Tippeligaen på mandag. I løpet av årets Norway Cup skal TV 2 Sporten vise om lag 55 kamper direkte. Du ser samtlige kamper på tv2sumo.no

Det er endelig klart for sommerens Olympiske Leker i Rio. Åpningsseremonien går av stabelen natt til lørdag neste uke og sendes selvsagt på TV 2. Men allerede fra onsdag kan du se OL-fotball på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no.

OL-sendeskjema er meget omfattende og detaljert. Du finner derfor det i et eget sendeskjema på tv2.no: http://www.tv2.no/rio2016/sendeskjema#

athletics-hurdling-menn

 

 

 

 

 


Mandag 1. august:

Fotball, Norway Cup, jenter 14 år: Bømlo IL – Brage Trondenes FK  kl. 08.40 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 08.45)

Fotball, Norway Cup, gutter 14 år: Florø SK – Elverum Fotball 1 kl. 09.40 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 09.45)

Fotball, Norway Cup, jenter 16 år: Storm BK – Tromsø IL kl. 10.40 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 10.45)

Fotball, Norway Cup, gutter 16 år: Bjarg IL – Berg IL kl. 11.45 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 12.00)

Fotball, Norway Cup, gutter 17 år: Torridal IL – Hovding IL kl. 13.05 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 13.15)

Fotball, Norway Cup, jenter 17 år: Charlottenlund SK – Ganddal IL kl. 14.20 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 14.25)

Fotball, Norway Cup, gutter 16 år: Porsanger IL – Steinkjer FK 1 kl. 15.35 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 15.40)

Fotball, Norway Cup, jenter 19 år: Otta IL/Sel – Hallingdal FK kl. 16.45 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 16.50)

Norway Cup 2016 kl. 18.00 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, Tippeligaen: Vålerenga – Molde kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 19.00)

Fotball, Allsvenskan: Örebro – Malmö kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 7 og tv2sumo.no (kampstart 19.07)

Fotball, Allsvenskan: Kalmar – Djurgården kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 8 og tv2sumo.no (kampstart 19.00)

Fotball, Norway Cup, gutter 19 år: SK Herd – Åsane Fotball kl. 19.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 20.00)

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 2. august:

Fotball, Norway Cup, gutter 16 år: Inderøy IL – Norild IL kl. 08.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 09.00)

Fotball, Norway Cup, jenter 16 år: Sykkylven FK – Innstrandens IL kl. 10.00 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 10.05)

Fotball, Norway Cup, gutter 17 år: Verdal IL – Eid IL 1 kl. 11.05 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 11.10)

Fotball, Norway Cup, jenter 14 år: Brumunddal Fotball 1 – Hornindal IL kl. 12.20 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 12.30)

Fotball, Norway Cup, gutter 14 år: Olderskog IL – Sotra SK 2 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 13.30)

Fotball, Norway Cup, jenter 17 år: Raufoss Fotball – Finnsnes IL kl. 14.20 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 14.25)

Fotball, Norway Cup, gutter 16 år: KIL Hemne Fotball 2 – Honningsvåg T&IF kl. 15.35 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 15.40)

Fotball, Norway Cup, gutter 19 år: Stålkameratene IL – Oppdal IL kl. 16.45 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 16.50)

Fotball, treningskamp: Köln – FC Bologna kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Norway Cup 2016 kl. 18.00 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, OBOS-ligaen: Hødd – Kristiansund kl. 18.50 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 19.00)

Fotball, Norway Cup, jenter 19 år: Nordhordland BK – Trondheims-Ørn SK kl. 19.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 20.00)

 

Onsdag 3. august:

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE fra kl. 08.55

Fotball, Norway Cup: Kjendiskampen 2016 kl. 11.50 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 12.00)

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE fra kl. 13.10 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, Rio-OL, kvinner: Sverige – Sør-Afrika kl. 17.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Norway Cup 2016 kl. 19.30 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, Rio-OL, kvinner: Canada – Australia kl. 19.50 på tv2sumo.no (kampstart 20.00)

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE kl. 19.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 20.00)

Fotball, Rio-OL, kvinner: Brasil – Kina kl. 20.50 på tv2sumo.no (kampstart 21.00)

Fotball, Rio-OL, kvinner: Zimbabwe – Tyskland kl. 22.50 på tv2sumo.no (kampstart 23.00)

Fotball, Rio-OL, kvinner: USA – New Zealand kl. 23.50 på tv2sumo.no (kampstart 00.00)

Fotball, Rio-OL, kvinner: Frankrike – Colombia kl. 02.50 på tv2sumo.no (kampstart 03.00)

 

Torsdag 4. august:

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE fra kl. 08.55

Fotball, Rio-OL, menn: Irak – Danmark kl. 17.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, treningskamp: Bayer Leverkusen – Fiorentina kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Norway Cup 2016 kl. 19.30 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, Rio-OL, menn: Honduras – Algerie kl. 19.50 på tv2sumo.no (kampstart 20.00)

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE kl. 19.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 20.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Brasil – Sør-Afrika kl. 20.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 21.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Mexico – Tyskland kl. 21.50 på tv2sumo.no (kampstart 21.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Portugal – Argentina kl. 22.50 på tv2sumo.no (kampstart 23.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Sverige – Colombia kl. 22.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 23.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Fiji – Sør-Korea kl. 00.50 på tv2sumo.no (kampstart 01.00)

Fotball, Rio-OL, menn: Nigeria – Japan kl. 02.50 på tv2sumo.no (kampstart 03.00)

 

Fredag 5. august:

Fotball, Norway Cup: Sluttspill LIVE fra kl. 08.55

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 13 år (7er) kl. 12.20 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 12.30)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 14 år (7er) kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 13.30)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 16 år (7er) kl. 14.40 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 14.45)

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 19 år (7er) kl. 16.10 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 16.15)

Fotball, treningskamp, Ullevaal: Inter – Tottenham kl. 16.55 på TV 2 Sport Premium og tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Norway Cup 2016 kl. 17.30 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 13 år (9er) kl. 17.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Tippeligaen: Tromsø – Aalesund kl. 18.20 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 13 år (9er) kl. 19.10 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 19.15)

Fotball, Allsvenskan: Helsingborg – Gefle kl. 19.20 på TV 2 Sport Premium 7 og tv2sumo.no (kampstart 19.30)

Fotball, treningskamp: Viking – Arsenal kl. 20.25 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 20.30)

Velkommen til Rio 2016 kl. 21.40 på TV 2 og tv2sumo.no

 

Lørdag 6. august:

Detaljert sendeskjema for OL – se her: http://www.tv2.no/rio2016/sendeskjema

Rio 2016: Åpningsseremoni kl. 01.00 på TV 2 og tv2sumo.no

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 14 år (11er) kl. 07.55 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 08.00)

Fotball, Norway Cup: Finale gutter 17 år (11er) kl. 09.00 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 09.05)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 14 år (11er) kl. 10.25 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 10.30)

Fotball, Norway Cup: Finale jenter 16 år (11er) kl. 11.25 på TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no (kampstart 11.35)

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 17 år (11er) kl. 12.45 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 12.50)

Fotball, skotsk Premiership: Rangers – Hamilton kl. 13.25 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 13.30)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 16 år (11er) kl. 14.55 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 15.00)

Fotball, Tippeligaen: Molde – Bodø/Glimt kl. 15.25 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 15.30)

Fotball, Norway Cup: Finale, gutter 19 år (11er) kl. 16.10 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 16.15)

Fotball, Norway Cup: Finale, jenter 19 år (11er) kl. 17.35 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 17.40)

Fotball, Tippeligaen: Lillestrøm – Rosenborg kl. 17.30 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Allsvenskan: Östersunds – GIF Sundsvall kl.  15.50 på TV 2 Sport Premium 7 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Fotball, Allsvenskan: Falkenbergs FF – Jönköpings Södra kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 8 og tv2sumo.no (kampstart 16.00)

 

Søndag 7. august:

Detaljert sendeskjema for OL – se her: http://www.tv2.no/rio2016/sendeskjema

Fotball, Allsvenskan: Malmö – AIK kl. 12.40 på TV 2 Sport Premium 7 og tv2sumo.no (kampstart 13.00)

Fotball, skotsk Premiership: St. Johnstone – Aberdeen kl. 13.10 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 13.15)

Fotball, skotsk Premiership: Hearts – Celtic kl. 15.10 på TV 2 Sport Premium 5 og tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Fotball, Tippeligaen: Stabæk – Haugesund kl. 15.20 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 15.30)

Fotball, OBOS-ligaen: Levanger – Fredrikstad kl. 15.20 på TV 2 Sport Premium 6 og tv2sumo.no (kampstart 15.30)

Fotball, Allsvenskan: Hammarby – Kalmar kl. 15.20 på TV 2 Sport Premium 7 og tv2sumo.no (kampstart 15.30)

Fotball, Allsvenskan: Elfsborg – Häcken kl. 15.20 på TV 2 Sport Premium 8 og tv2sumo.no (kampstart 15.30)

Fotball, Tippeligaen: Brann – Strømsgodset kl. 17.30 på TV 2 Sport Premium 4 og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Tippeligaen: Sarpsborg 08 – Vålerenga kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium 5 og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Tippeligaen: Start – Odd kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium 6 og tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: KFUM Oslo – Bryne kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: Kongsvinger – Hødd kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: Kristiansund – Strømmen kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: Mjøndalen – Ullensaker/Kisa kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: Ranheim – Jerv kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, OBOS-ligaen: Raufoss – Åsane kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Tippeligaen: Sogndal – Viking kl. 19.55 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no (kampstart 20.00)

Fotballkveld kl. 22.00 på TV 2 Zebra og tv2sumo.no
devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 30

25. juli –  31. juli

<<Forrige uke                                                                              Neste uke>>

Utover uken sender vi et knippe oppkjøringskamper fra diverse storlag rundt om i Europa, inkludert Manchester Uniteds oppgjør mot Galatasaray lørdag. Til helgen er det også full rulle i Tippeligaen og OBOS-ligaen, der blant annet formlaget Brann skal forsøke å overliste Tippeliga-toer Odd på Skagerak Arena. Ved ukeslutt går også startskuddet for fotballfesten Norway Cup, hvor vi søndag serverer seks direktesendte kamper fra verdens største fotballturnering. God fornøyelse!

 


Mandag 25. juli:
13.15 Manchester City – Manchester United: AVLYST pga. dårlige baneforhold
18.50 Elfsborg – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 26. juli:
TBA U21 Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
20.40 Everton – MK Dons: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Onsdag 27. juli:
18.25 Hoffenheim – Besiktas: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 28. juli:
19.00 Rally Finland: SS1 Harju 1: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Fredag 29. juli:
19.00 Sarpsborg 08 – Start: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
19.30 Rally Finland: SS12 Harju 2: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Lørdag 30. juli:
15.20 Fredrikstad – Mjøndalen: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Östersund – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.50 Gefle – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.50 GIF Sundsvall – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.55 Watford – QPR: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.55 Besiktas – SD Eibar: Treningskamp på TV 2 Sumo
19.25 Manchester United – Galatasaray: Treningskamp på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
21.00 Åpningsshow: Norway Cup på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

Søndag 31. juli:
09.30 – 18.00 Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
09.45 Junkeren IK – Eikelandsfjorden: G19, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
11.00 Langfjorden FK – Kragerø IF: J14, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.00 Rally Finland: SS24 Oittila – Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Bardufoss og Omegn IF – Gol IL: G14, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.00 Lillestrøm Sportsklubb – Tynset: J19, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.45 Jönköping – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.20 Aalesund – Lillestrøm: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.25 Flekkefjord FK 2 – Fauske/Sprint FK: G16, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.45 Helgerød/Gøif – Bryne FK: J16, Norway Cup på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.00 Häcken – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.20 AIK – Falkenberg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Odd – Brann: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Bodø/Glimt – Tromsø: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Haugesund – Sogndal: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Bryne – Ranheim: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
18.00 Jerv – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
18.00 Sandefjord – Kongsvinger: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
18.00 Strømmen – Levanger: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ull/Kisa – Raufoss: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
18.00 Åsane – KFUM Oslo: OBOS-ligaen, 18. runde på TV 2 Sumo
19.55 Strømsgodset – Stabæk: Tippeligaen, 18. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Sport på TV 2 Sumo – uke 29

18. juli –  24. juli

<<Forrige uke

 

Vi går inn i den siste uken av Tour de France, der sommerens vakreste eventyr rundes av på Champs-Élysées søndag. Videre har vi et herlig knippe internasjonale treningskamper, i tillegg til at Manchester United skal i ilden mot Borussia Dortmund i International Champions Cup fredag kveld! Til helgen er det full runde i Tippeligaen, og det er bare å glede seg til en deilig uke med fotball og sykkel på menyen.

edvald_tour16


Mandag 18. juli:

13.30 Tour de France, 16. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
18.50 Jönköping – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.25 Sporting Lisboa – PSV Eindhoven: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 19. juli:
16.55 Monaco – Zenith St. Petersburg: Treningskamp på TV 2 Sumo
17.55 West Ham – 1. FC Slovacko: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.25 Wolfsburg – FC Basel: Treningskamp på TV 2 Sumo
20.40 Leicester – Oxford United: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Onsdag 20. juli:
13.30 Tour de France, 17. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 West Ham – Rubin Kasan: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Chelsea – WAC: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Torsdag 21. juli:
13.30 Tour de France, 18. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
18.55 Odd – Pas Gianna: Europa League-kvalik på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Fredag 22. juli:
12.30 Tour de France, 19. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.55 Manchester United – Borussia Dortmund: International Champions Cup på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.00 Brann – Aalesund: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Lørdag 23. juli:
12.30 Tour de France, 20. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.20 Rosenborg – Haugesund: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Falkenberg – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
15.50 Malmö – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Norrköping – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.55 Everton – Barnsley: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Speedway, individuell SM: Motorsport på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
16.55 West Ham – Karlsruher: Treningskamp på TV 2 Sumo
17.30 Molde – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
Søndag 24. juli:
14.00 Tour de France, 21. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.40 Hammarby – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.30 Start – Vålerenga: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.00 IFK Göteborg – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.20 Helsingborg – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.50 Odd – Viking: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Sogndal – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Stabæk: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
19.55 Lillestrøm – Strømsgodset: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Sport på Sumo – uke 28

11. juli –  17. juli

<<Forrige uke                                                              Neste uke>>

 

Tour de France ruller inn i en særdeles viktig fase, Davis Cup byr på noe av det beste innen tennis, og vi har en god prosjon internasjonale treningskamper på menyen denne uken. I tilleg ser du en full runde i Tippeligaen, kamper fra Allsvenskan og Strømsgodsets første kamp i Europa League.

 

tdf_blogg

 

 

 

 

 

 

 


Mandag 11. juli:

18.50 Ranheim – Sandefjord: OBOS-ligaen, 17. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
Se sport på TV 2 Sumo!

 

Tirsdag 12. juli:
13.30 Tour de France, 10. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo

Onsdag 13. juli:
13.30 Tour de France, 11. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 PSG – West Bromwich: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.55 FC Basel – Zenith St. Petersburg: Treningskamp på TV 2 Sumo
19.55 St. Etienne – PSV Eindhoven: Treningskamp på TV 2 Sumo
20.25 Monaco – Sporting Lisboa: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 14. juli:
13.30 Tour de France, 12. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
17.55 Inter Milan – CSKA Moskva: Treningskamp på TV 2 Sumo
18.55 Sønderjyske – Strømsgodset: Europa League-kvalik på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Fredag 15. juli:
13.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
19.00 Vålerenga – Sogndal: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

Lørdag 16. juli:
13.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
13.55 Everton – Jablonec: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.25 Feyenoord Rotterham – RSC Anderlecht: Treningskamp på TV 2 Sumo
15.00 AS Monaco – FC Basel: Treningskamp på TV 2 Sumo
15.20 Haugesund – Viking: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Norrköping – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Prmeium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Sundsvall – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
16.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
16.55 PSV Eindhoven – FC Sion: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.30 Aalesund – Rosenborg: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.55 Sporting Lisboa – Zentih St. Petersburg: Tremningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Søndag 17. juli:
12.30 Tour de France, 13. etappe: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.45 Elfsborg – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.00 Davis Cup: Tennis på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.20 Strømsgodset – Tromsø: Tippeligaen, 17. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
16.55 Roma – Terek Grozny: Treningskamp på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.20 Örebro – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Stabæk – Brann: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Molde – Start: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.50 Bodø/Glimt – Odd: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
19.55 Sarpsborg 08 – Lillestrøm: Tippeligaen, 16. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer