Sport på Sumo – uke 18

2. mai – 8. mai

<<Forrige uke                                                                   Neste uke>>

 

Mandag 2. mai:
12.30 EPT Monte Carlo: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.10 Walsall – Fleetwood Town: League One på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.25 Brighton – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.40 Burnley – QPR: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Gefle – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 Djurgården – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 AIK – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.50 Bodø/Glimt – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.40 Dundee FC – Dundee United: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
20.15 Chelsea – Tottenham: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 3. mai:
12.30 EPT Monte Carlo: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 TBA: Cupen, 3. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Onsdag 4. mai:
12.30 EPT Monte Carlo: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 TBA: Cupen, 3. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

Torsdag 5. mai:
12.30 EPT Monte Carlo: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 TBA: Cupen, 3. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Fredag 6. mai:
14.00 EPT Monte Carlo: Poker på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.40 Inveress – Dundee United: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo

 

Lørdag 7. mai:
13.00 Norwich – Manchester United: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.30 Holmenkollstafetten på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 Middlesbroug – Brighton: Championship på TV 2 Sumo
13.30 Charlton – Burnley: Championship på TV 2 Sumo
15.20 Viking – Tromsø: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Elfsborg – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Östersund – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
17.30 Strømsgodset – Lillestrøm: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Leicester – Everton: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
19.55 Brann – Start: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 REPRISE Aston Villa – Newcastle: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.30 REPRISE West Ham – Swansea: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 3
21.30 REPRISE Bournemouth – West Bromwich: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium
22.30 REPRISE Crystal Palace – Stoke: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium 2

 

Søndag 8. mai:
12.00 Wings for Life 2016 på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.30 TBA: Champiosnhip på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 Celtic – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
13.45 Tottenham – Southampton: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Helsingborg – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Jönköping – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.20 Odd – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.20 Ull/Kisa – Fredrikstad: OBOS-ligaen , 6. runde på TV 2 Sport Premium
16.30 Manchester City – Arsenal: Premier League, 37. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.55 Häcken – AIK: Allsvensan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Rosenborg – Stabæk: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Vålerenga – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Aalesund – Sogndal: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Bryne – Jerv: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Kongsvinger – KFUM Oslo: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Kristiansund BK – Ranheim: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Levanger – Raufoss: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Sandnes Ulf – Åsane: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Strømmen – Hødd: OBOS-ligaen på TV 2 Sumo
19.55 Haugesund – Molde: Tippeligaen, 9. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.30 TBA: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

devicer

Se en god film denne helgen!

filmer

Som Sport Premium-kunde gir vi deg nå fri tilgang til C More Film og Serier helt fram til søndag!

Det vil si at du kan se storfilmer som «The Hateful Eight», «Creed» og «Interstellar» hele helgen! Om det heller frister med et seriemaraton, kan vi by på hele sesonger med seriegull som «Seinfeld», «Solsidan», «Peaky Blinders» og «House».

Dykk ned i vår rikholdige filmmeny her!

Se serier fra C More her!

Tilgangen er allerede aktivert, så det er bare å begynne å se!

 

Fri tilgang gjelder fra torsdag 28. september til og med søndag 2. oktober. Kampanjen medfører ingen endringer i abonnementet ditt, du beholder samme pris og vilkår som tidligere.

Sportssommeren på TV 2 Sumo

Sommeren 2016 er tidenes sportssommer på TV 2. I løpet av sommermånedene sender vi fotball-EM, Tour de France, OL i Rio, Arctic Race m.m. I tillegg ruller Tippeligaen og OBOS-ligaen videre. Det vil også bli sendt treningskamper fra oppkjøringen til Premier League-klubbene!

10. juni – 10. juli: Fotball-EMKane-EM

Slik blir fotball-EM på TV 2 og NRK – les mer på tv2.no!

EM på TV 2 Sumo – les mer!

2. juli – 24. juli: Tour de FranceTdF-kristoff

5. august – 21. august: Sommer-OL i Riobolt-2

11. august – 14. august: Arctic Race arctic_sommer

Tippeliga og OBOS-ligatippeligaen

Treningskamper
rooney_sommer

Sport på Sumo – uke 17

25. april – 1. mai

<<Forrige uke                                                                     Neste uke>>

swansea_liverpool

 

Mandag 25. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.50 Haugesund – Stabæk: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.45 AIK – Elsfborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Kalmar – Helsingborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.15 Tottenham – West Bromwich: Premier League

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 26. april:
18.00 Eidsvoll – Strømsgodset: Cupen, 2. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.15 Norrköping – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
19.30 Frölunda – Skellefteå: SHL, 6. finale på C More Hockey og TV 2 Sumo
Onsdag 27. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Byåsen – Rosenborg: Cupen, 2. runde på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Hønefoss – Vålerenga: Cupen, 2. runde på TV 2 Sumo
18.00 FK Tønsberg – Odd: Cupen, 2. runde på TV 2 Sumo
18.00 Vard Haugesund – Viking: Cupen, 2. runde på TV 2 Sumo
18.20 Jönköping – Falkenberg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.20 Östersund – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
18.15 IFK Götebrog – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo

Torsdag 28. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Førde – Sogndal: Cupen, 2. runde på TV 2 Sumo
18.00 Skellefteå – Frölunda: SHL, 7. finale på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 GIF Sundsvall – Kalmar: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Häcken – Gefle: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.50 Elfsborg – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Helsingborg – AIK: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo

Fredag 29. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.45 Tour og Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sumo
20.40 Birmingham – Middlesbrough: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 30. april:
13.30 Hearts – Celtic: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
13.30 Bolton – Hull: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.10 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.00 Lillestrøm – Vålerenga: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.20 Fredrikstad – Sandefjord: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.50 Newcastle – Crystal Palace: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 TBA: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.30 Molde – Aalesund: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.00 Arsenal – Norwich: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
REPRISE 20.30 Everton – Bournemouth: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 2
REPRISE 20.30 Stoke – Sunderland: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 3
REPRISE 21.30 West Bromwich – West Ham: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium
REPRISE 22.30 Watford – Aston Villa: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 1. mai:

12.05 Tour of Yorkshire: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.25 Swansea – Liverpool: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.20 Manchester United – Leicester: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.30 Falkenberg – Elfsborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.20 Viking – Haugesund: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.30 Hødd – Sandnes Ulf: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
16.55 Malmö – Häcken: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.20 Southampton – Manchester City: Premier League, 36. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.20 Hammarby – GIF Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Sogndal – Rosenborg: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Start – Strømsgodset: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Tromsø – Brann: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 Jerv – Strømmen: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
18.00 KFUM Oslo – Kristiansund: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
18.00 Mjøndalen – Levanger: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ranheim – Kongsvinger: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
18.00 Raufoss – Ull/Kisa: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
18.00 Åsane – Bryne: OBOS-ligaen, 5. runde på TV 2 Sumo
19.55 Stabæk – Odd: Tippeligaen, 8. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.30 TBA: NBA Conference Semi Finals på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

devicer

Sport på Sumo – uke 16

18. april – 24. april

<<Forrige uke                                                                           Neste uke>>

To Tippeligarunder, Premier League med hengekamper i midtuken og full runde til helgen, finaleserien i sluttspillet i Get-ligaen skal avgjøres, to sykkelklassikere på TV 2, Norway Chess fra Stavanger og mye mye mer.

carlsen1

Mandag 18. april:
17.00 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 4. finale på TV 2 Sportskanalen og TV2  Sumo
18.45 Elfsborg – Malmö: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
18.50 Fredrikstad – Kristiansund: OBOS-ligaen, 3. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Sundsvall – Örebro: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
20.15 Stoke – Tottenham: Premier League, 34. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 19. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.45 Djurgården – Hammarby: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
19.30 Skellefteå – Frölunda: SHL, 3. finale på C More Hockey og TV 2 Sumo
20.35 Newcastle – Manchester City: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Onsdag 20. april:
14.20 La Fléche Wallone: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen, 5. finale EVT. på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Stabæk – Strømsgodset: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.30 Viking – Brann: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.50 Bodø/Glimt – Haugesund: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Sogndal – Odd: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
20.15 Liverpool – Everton: Premier League, 27. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.35 West Ham – Watford: Premier League, 30. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.50 Manchester United – Crystal Palace: Premier League, 30. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

 

 

Torsdag 21. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Frölunda – Skellefteå: SHL, 4. finale på C More Hockey og TV 2 Sumo
19.00 Start – Sarpsborg 08: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Molde – Vålerenga: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
18.50 Tromsø – Rosenborg: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
18.50 Lillestrøm – Aalesund: Tippeligaen, 6. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
20.35 Arsenal – West Bromwich: Premier League, 30. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 
Fredag 22. april:
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stavanger Oilers: Get-ligaen, 6. finale EVT. på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.00 Bryne – Mjøndalen: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
18.50 Falkenberg – Norrköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
20.40 Preston – Burnley: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 St. Johnstone – Aberdeen: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

 

Lørdag 23. april:
06.30 UCI MTB Downhill kvinner/menn – Cairns/AUS: Sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Manchester City – Stoke: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.25 Derby – Sheffield Wednesday: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.25 Danmark – Norge: Ishockey, privatlandskamp på TV 2 Sportskanalen
15.20 Strømsgodset – Bodø/Glimt: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.50 Liverpool – Newcastle: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Hammarby – Jönköping: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
15.50 Gefle – Östersund: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
15.50 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Charlton – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
17.30 Brann – Sogndal: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.55 Portugalete – RM Castilla: Liga Segunda B II på TV 2 Sumo
18.05 Everton – Manchester United: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.15 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.55 PSG – Lille: Fransk ligacupfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

REPRISE 20.30 Aston Villa – Southampton: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 3
REPRISE 20.30 Bournemouth – Chelsea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.55 PSG – Lille: Fransk ligacupfinale på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

 

Søndag 24. april:
10.00 UCI MTB XCountry kvinner – Cairns/AUS: sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.00 UCI MTB XCountry menn – Cairns/AUS: sykkel på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 NTCC: Åpningsløpet Jyllandsringen: motorsport på TV 2 Sumo
13.25 Inverness – Kilmarnock: Skotsk Premiership på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
14.00 Rally Argentina: SS16 El Condor – Copina: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.05 Liége-Bastogne-Liége: Sykkel på TV 2 og TV 2 Sumo
14.30 Malmö – Djurgården: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
14.50 Häcken – Sundsvall: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 8 og TV 2 Sumo
14.55 Sunderland – Arsenal: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.00 Skellefteå – Frölunda: SHL, 5. finale EVT. på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.20 Sarpsborg 08 – Molde: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
15.20 Sandnes Ulf – Fredrikstad: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
15.30 Norway Chess Stavanger: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.50 Crystal Palace – Watford: FA-cup, semifinale på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.55 Örebro – IFK Göteborg: Allsvenskan på TV 2 Sport Premium 7 og TV 2 Sumo
17.00 Rally Argentina: SS18 El Condor Power Stage: WRC på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
17.05 Leicester – Swansea: Premier League, 35. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.30 FotballXtra på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
17.30 Rosenborg – Viking: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 4 og TV 2 Sumo
17.50 Aalesund – Tromsø: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 5 og TV 2 Sumo
17.50 Odd – Lillestrøm: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Sport Premium 6 og TV 2 Sumo
18.00 KFUM Oslo – Ranheim: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.00 Kongsvinger – Jerv: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.00 Kristiansund BK – Raufoss: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.00 Levanger – Hødd: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.00 Strømmen – Åsane: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.00 Ull/Kisa – Sandefjord: OBOS-ligaen, 4. runde på TV 2 Sumo
18.55 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen, 7. finale EVT. på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
19.55 Vålerenga – Start: Tippeligaen, 7. runde på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo
21.30 Houston Rockets – Golden State Warriors: NBA, sluttspill på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
22.00 Fotballkveld på TV 2 Zebra og TV 2 Sumo

 

 

devicer