Sport på Sumo – uke 53

 

28. desember – 3. januar:

 << Forrige uke                                                                 Neste uke>>

Det er ekstremt mye som skjer også denne uken. Mandag er en superdag med full runde av Premier League (du ser ALLE på Sumo), i tillegg til alle kampene fra Get-ligaen og SHL! Ishockeyfesten fortsetter på onsdag, med ti nye kamper fra den norske og svenske ligaen. Tennis skal vi også få smake på, når verdenseliten skal i aksjon i Mubadala World Tennis Championship, og til helgen er det klart for nok en runde med verdens beste fotball i Premier League.

rooney4

Les mer om Premier League i julen her!

Mandag 28. desember:
13.40 Bolton – Blackburn: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.15 Watford – Tottenham: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.00 Reading – Brentford: Championship på TV 2 Sumo
15.50 West Bromwich – Newcastle: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Everton – Stoke: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.00 Crystal Palace – Swansea: Premier League, 19. runde på TV 2 Sumo
16.00 Norwich – Aston Villa: Premier League, 19. runde på TV 2 Sumo
18.10 Middlesbrough – Sheffield Wednesday: Championship på TV 2 Sumo
18.20 Manchester United – Chelsea: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.20 Arsenal – Bournemouth: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.20 West Ham – Southampton: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Storhamar – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Sparta Sarpsborg – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Skellefteå – Frölunda: C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Luleå – Växjö: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Örebro – MODO: SHL på More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Rögle: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Brynäs: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 29. desember:
20.00 Leicester – Manchester City: Premier League, 19. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.40 Leeds – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Onsdag 30. desember:
17.55 Stavanger Oilers – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV Sumo
18.30 Kongsvinger – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lillehammer – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Stjernen – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Manglerud Star – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Linköping – Örebro: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Rögle – HV71: SHL på C More Live pg TV 2 Sumo
18.50 Brynäs – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 MODO – Luleå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.40 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
20.00 Sunderland – Liverpool: Premier League, 19. runde på TV2  Sport Premium og TV 2 Sumo
Torsdag 31. desember:
13.00-18.10 Mubadala World Tennis Championship på C More Tennis og TV 2 Sumo

Fredag 1. januar:
11.30-18.10 Mubadala World Tennis Championship på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.55 Brighton – Wolverhampton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 QPR – Hull: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
Lørdag 2. januar:
13.25 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
13.00 West Ham – Liverpool: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00-18.10 Mubadala World Tennis Championship på C More Tennis og TV 2 Sumo
15.50 PL Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
15.55 Middlesbrough – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Arsenal – Newcastle: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 Watford – Manchester City: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV2  Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 REPRISE Manchester United – Swansera: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium 2
20.30 REPRISE Leicester – Bournemouth: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
21.30 REPRISE Sunderland – Aston Villa: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
22.30 REPRISE Norwich – Southampton: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
22.30 REPRISE West Bromwich – Stoke: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 3. januar:
13.25 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
13.45 Crystal Palace – Chelsea: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
16.50 Everton – Tottenham: Premier League, 20. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
21.30 Chicago – Toronto: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 52

21. desember – 27. desember:

 << Forrige uke                                                         Neste uke>>

Nå er det endelig jul igjen, og ingenting gir oss julestemning som Boxing Day. Vi viser selvsagt alle kampene fra Premier League denne tradisjonsrike dagen, men allerede på mandag åpner vi juleuken med toppoppgjøret mellom Arsenal og Manchester City.

Hvis du trenger et avbrekk fra juleselskaper allerede første juledag, kan du kose deg med en herlig perlerad av NBA-kamper. Vi viser hele tre oppgjør på rad fra kl. 18 til over midnatt.

GOD JUL FRA OSS I TV 2 SUMO!

arsenal

 

Les mer om Premier League i julen her!

 

Mandag 21. desember:
20.15 Arsenal – Manchester City: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 22. desember:
19.00 Mamlö – Frölunda: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo

Onsdag 23. desember:
Ingen kamper denne dagen.
Torsdag 24. desember:
Ingen kamper denne dagen.

 

Fredag 25. desember:
18.00 New Orleans – Miami: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Chicago – Oklahoma City: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
23.00 Cleveland – Golden State: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
Lørdag 26. desember:
12.30 Premier League Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
13.00 Stoke – Manchester United: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Skellefteå – Djurgården: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Rögle – Örebro: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Liverpool – Leicester: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Tottenham – Norwich: Premier League, 18. runde på TV2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.50 Manchester City – Sunderland: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
16.00 Aston Villa – West Ham: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Chelsea – Watford: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Bournemouth – Crystal Palace: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Swansea – West Bromwich: Premier League, 18. runde på TV 2 Sumo
16.00 Hull – Burnley: Championship på TV 2 Sumo
18.00 Newcastle – Everton: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.10 Wolverhampton – Reading: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
18.30 Växjö – MODO: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.30 HV71 – Malmö: SHL på  C More Live 4 og TV 2 Sumo
18.30 Karlskrona – Frölunda: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.35 Southampton – Arsenal: Premier League, 18. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

 

Søndag 27. desember:
14.55 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
15.55 Premier League Boxing Day Review på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.25 Nottingham Forest – Leeds: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
00.00 LA Lakers – Memphis: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo


device_lgikon

Premier League-julen på TV 2 Sumo

united_blogg

Ingenting gir oss julestemning som fulle runder i Premier League, og vi viser alle de 20 romjulskampene på TV 2 Sumo!

Det er svært jevnt i toppen av verdens beste liga for tiden, og desembers hardkjør er allerede godt i gang for lagene. Hvem takler det tette kampprogrammet best? Det vil julen vise. I løpet av desember sender vi hele 35 direktesendte kamper fra Premier League.

vardy_blogg

Kun fire poeng skiller de fem beste lagene, og det er litt av en elite vi har i toppen. Vi er ikke lenger overrasket over at stjerneskuddet Jamie Vardy har skutt Leicester inn i selskap med Arsenal, Manchester City, Manchester United og Tottenham, og forventer bare mer i rundene som kommer. I skrivende stund har de helblå kun tapt én gang denne sesongen, Manchester United har levert resultater uten å imponere, og Arsenal har endelig levd opp til de enorme forventningene.

Vår egen Joshua King har virkelig begynt å levere for Bournemouth, og satt julestandarden da han scoret vinnermålet mot selveste Manchester United. Det er bare å glede seg til fortsettelsen!

king1

 

Under får du en oversikt over alle de deilige kampene du kan kose deg med i romjulen:

26.12 (2. juledag)

13.45: Stoke – Manchester United (TV 2 Sport Premium)

16.00: Liverpool – Leicester

16.00: Aston Villa – West Ham

16.00: Chelsea – Watford

16.00: Bournemouth – Crystal Palace

16.00: Manchester City – Sunderland

16.00: Swansea – West – Bromwich

16.00: Tottenham – Norwich

18.30: Newcastle – Everton (TV 2 Sport Premium)

20.45: Southampton – Arsenal (TV 2 Sport Premium)

(Kanalfordelingen 26.12 er ikke klar enda, men alle kampene sendes på TV 2 Sumo)

28.12

16.00: Watford – Tottenham

16.00: West Bromwich – Newcastle

16.00: Everton – Stoke

16.00: Crystal Palace – Swansea

16.00: Norwich – Aston Villa

18.30: Manchester United – Chelsea

18.30: Arsenal – Bournemouth

18.30: West Ham – Southampton

(Kanalfordelingen 28.12 er ikke klar enda, men alle kampene sendes på TV 2 Sumo)

29.12

20.45: Leicester – Manchester City (TV 2 Sport Premium)

30.12

20.45: Sunderland – Liverpool (TV 2 Sport Premium)

Sport på Sumo – uke 51

14. desember – 20. desember:

 << Forrige uke

Denne uken er det fullt fokus på Premier League, Championship og Håndball-VM på TV 2 Sumo. Sluttspillet er i full gang, og søndag skal det hele avgjøres i den store finalen i Danmark. Vi krysser alt vi har for de norske håndballjentene! Fra mandag til lørdag ser du hele syv kamper fra Championship, mens det til helgen er klart for nok en runde i Premier League. Hvilken fin måte å markere den siste adventshelgen på.

Les mer om Håndball-VM her!

herrem_vm

 

Mandag 14. desember:
12.00 EPT Praha: Poker på TV 2 Sumo
13.00 PL – Vinner A5/B5 – C5/D5: Eksklusivt på TV 2 Sumo
13.00 PL – Vinner A6/B6 – C6/D6: Eksklusivt på TV 2 Sumo
15.30 PL – Taper A5/B5 – C5/D5: Eksklusivt på TV 2 Sumo
15.30 PL – Taper A6/B6 – C6/D6: Eksklusivt på TV 2 Sumo
17.45 Åttedelsfinale 3B – 2A: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.00 Åttedelsfinale 3C – 2C: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Åttedelsfinale 3A – 2B: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.45 Åttedelsfinale 3C – 2D: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.45 Blackburn – Nottingham Forest: Chamiponship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
21.00 Leicester – Chelsea: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Se sport på TV 2 Sumo!

Tirsdag 15. desember:
12.00 EPT Praha: Poker på TV 2 Sumo
20.45 QPR – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.45 Hartlepool – Salford City: FA-cupen, 2. runde, omkamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.55 PSG – Saint Etienne: Fransk ligacup på C More Fotball og TV 2 Sumo

Onsdag 16. desember:
12.00 EPT Praha: Poker på TV 2 Sumo
16.55 Bordeaux – Monaco: Fransk ligacup på C More Fotball og TV 2 Sumo
17.45 Kvartfinale: Nederland – Frankrike: Håndball-VM eksklusivt på TV 2 Sumo
18.00 Kvartfinale: Polen – Russland/Sør-Korea: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.00 Kvartfinale: Norge – Montenegro/Angola Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
20.45 Kvartfinale: Danmark – Romania: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.45 Hull – Reading: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.45 Whitehawk – Dagenham & Redbridge: FA-cupen, 2. runde, omkamp på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo

Torsdag 17. desember:
20.45 Wolverhampton – Leeds: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Fredag 18. desember:
13.15 Plasseringskamp: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.45 Plasseringskamp: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.00 Semifinale: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
20.10 Sveits – Norge: Arosa Cup, Ishockey på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.15 Semifinale: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
20.45 Birmingham – Cardiff: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Lørdag 19. desember:
13.30 Brighton – Middlesbrough: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Manchester United – Norwich: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.55 Ipswich – Derby: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
15.55 Premier League Målshow på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2  Sumo
18.00 Newcastle – Aston Villa: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
02.00 UFC on Fox: dos Anjos vs. Cerrone 2: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 20. desember:
09.45 Plasseringskamp: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
12.15 Plasseringskamp: Håndball-VM på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
13.00 Walsall – Port Vale: League One på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
14.30 Watford – Liverpool: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.45 Bronsefinale: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
17.00 Swansea – West Ham: Premier League, 17. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.15 Finale: Håndball-VM på TV 2 og TV 2 Sumo
21.30 Philadelphia – Cleveland: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon

Sport på Sumo – uke 50

7. desember – 13. desember:

 << Forrige uke                                                             Neste uke>>

Denne uken fortsetter Håndball-VM, og ender opp i sluttspill med plasseringskamper og åttedelsfinaler på søndag. Gjennom uken skal vi også følge London Chess Classic, der en revansjelysten Magnus Carlsen går for gull. Hockeytorsdag er blitt en tradisjon på Sumo, og du kan som vanlig kose deg med alle kampene fra Get-ligaen og SHL. Det er også full runde av Premier League til helgen. En annen ting å glede seg til denne uken er UFC. Natt til fredag, lørdag og søndag viser vi Fight Night, The Ultimate Fighter og UCF 194! Uken rundes av søndag kveld med NBA-oppgjøret mellom Phoenix og Minnesota.

carlsen1

 

Se sport på TV 2 Sumo!

Mandag 7. desember:
16.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Kazakhstan – Romania: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Kongo – Brasil: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.15 Russland – Spania: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.15 Sør-Korea – Frankrike: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.00 Puerto Rico – Norge: TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Tyskland – Argentina: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
21.00 Everton – Crystal Palace: Premier League, 15. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo

Tirsdag 8. desember:
16.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Russland – Puerto Rico: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Sør-Korea – Kongo: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.15 Cuba – Angola: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.15 Japan – Tunisia: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.15 Spania – Romania: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.15 Frankrike – Argentina: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Montenegro – Ungarn: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Polen – Kina: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.00 Norge – Kazakhstan: TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Brasil – Tyskland: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.45 Sverige – Nederland: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.45 Danmark – Serbia: Eksklusivt på TV 2 Sumo

Onsdag 9. desember:
16.15 Montenegro – Tunisia: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.15 Cuba – Nederland: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Serbia – Japan: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.30 Angola – Polen: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.45 Ungarn – Danmark: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.45 Sverige – Kina: Eksklusivt på TV 2 Sumo

Torsdag 10. desember:
16.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Kazakhstan – Russland: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Argentina – Brasil: Eksklusivt på TV 2 Sumo
17.30 Storhamar – Stavanger Oilers: Get-ligaen på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.15 Frankrike – Kongo: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.15 Spania – Puerto Rico: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Kongsvinger – Stjernen: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Vålerenga – Lillehammer: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Lørenskog – Manglerud Star: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.30 Frisk Asker – Sparta Sarpsborg: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.50 Skellefteå – Linköping: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.50 Luleå – Rögle: SHL på C More Live og TV 2 Sumo
18.50 Färjestad – Djurgården: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
18.50 HV71 – Örebro: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
18.50 Malmö – MODO: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
20.00 Romania – Norge: TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Tyskland – Sør-Korea: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
04.00 Fight Night: VanZant vs. Calderwood: UFC på C More Extreme

Fredag 11. desember:
16.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
16.00 Puerto Rico – Kazakhstan: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.00 Argentina – Sør-Korea: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.15 
Kina – Angola: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.15 Ungarn – Japan: TV 2 Sportskanalen og T 2 Sumo
18.15 Romania – Russland: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
18.15 Brasil – Frankrike: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Nederland – Polen: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.30 Tunisia – Serbia: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.00 Norge – Spania: TV 2 og TV 2 Sumo
20.30 Kongo – Tyskland: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.45 Cuba – Sverige: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.45 Danmark – Montenegro: Eksklusivt på TV 2 Sumo

20.45 Wolverhampton – Nottingham Forest: Championship på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
04.00 Fight Night: The Ultimate Fighter: Team McGregor vs. Team Faber: UFC på C More Extreme

Lørdag 12. desember:
12.00 EPT Praha: Poker på TV 2 Sumo
13.30 MK Dons – Ipswich: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
13.45 Norwich – Everton: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
14.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
15.50 Manchester City – Swansea: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.50 Djurgården – Växjö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
15.50 Brynäs – Røgle: SHL på C More Live 2 og TV 2 Sumo
15.50 Linköping – Karlskrona: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
15.50 Frölunda – Luleå: SHL på C More Live 4 og TV 2 Sumo
15.55 Derby – Brighton: Championship på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
16.00 Stjernen – Vålerenga: Get-ligaen på TV 2 Sumo
16.00 Sparta Sarpsborg – Storhamar: Get-ligaen på TV 2 Sumo
18.00 Bournemouth – Manchester United: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.30 MODO – Malmö: SHL på C More Hockey og TV 2 Sumo
18.40 Örebro – Skellefteå: SHL på C More Live 3 og TV 2 Sumo
20.30 Fotballkveld England på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK West Ham – Stoke: Premier League, 15. runde på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
20.30 OPPTAK Crystal Palace – Southampton: Premier League, 15. runde på TV 2 Sport Premium 3 og TV 2 Sumo
21.30 OPPTAK Sunderland – Watford: Premier League, 15. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
04.00 UFC 194: Aldo vs. McGregor: UFC på C More Extreme og TV 2 Sumo
Se sport på TV 2 Sumo!

Søndag 13. desember:
12.00 EPT Praha: Poker på TV 2 Sumo
13.00 Sheffield United – Coventry: League One på TV 2 Sport Premium 2 og TV 2 Sumo
13.25 TBA: Skotsk Premiership på C More Fotball og TV 2 Sumo
14.00 London Chess: Sjakk på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
14.30 Aston Villa – Arsenal: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
15.30 6. A – 6. B: Eksklusivt på TV 2 Sumo
15.30 5. A – 5. B: Eksklusivt på TV 2 Sumo
16.00 Stavanger Oilers – Kongsvinger: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Manglerud Star – Frisk Asker: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Lillehammer – Lørenskog: Get-ligaen på TV 2 Sumo
17.00 Liverpool – West Bromwich: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
17.00 Tottenham – Newcastle: Premier League, 16. runde på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo
18.00 6. C – 6. D: Eksklusivt på TV 2 Sumo
18.00 5. C – 5. D: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.30 Åttedelsfinale: TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo
20.30 Åttedelsfinale: TV 2 og TV 2 Sumo
20.45 Åttedelsfinale: Eksklusivt på TV 2 Sumo
20.45 Åttedelsfinale: Eksklusivt på TV 2 Sumo
21.30 Phoenix – Minnesota: NBA på TV 2 Sportskanalen og TV 2 Sumo

device_lgikon