Lørdag 27. juni

Channel 1

06:55 – 12:50 Badminton: Semifinaler menn single, kvinner single og mixed double.

12:50 – 14:33 Sandvolleyball: Bronsefinale kvinner

14:55 – 17:33 Boksing: Finaler 60 kg, 69 kg , 75 kg, 91 kg for menn. Finale 60 kg kvinner

17:35 – 19:35 Badminton: Finale double for menn og kvinner

 

Channel 2

05:55 – 11:03 Fekting: Kvartfinale epée og foil for kvinner. Semifinale sabel for menn. Semifinaler foil lag for menn.

11:05 – 15:25 Basketball 3×3: Finaler for menn og kvinner

12:25 – 15:10 Fekting: Bronsefinaler epée lag menn, sabel lag kvinner og foil lag menn.

15:20 – 17:30 Volleyball: Finale kvinner

17:30 – 21:05 Fekting: Finale epée lag for menn, sabel lag kvinner og foil lag menn

 

Channel 3

06:00 – 05:55 Høydepunkter

11:25 – 14:03 BMX: Kvalifisering for menn og kvinner

Norske deltagere:  Tore Navrestad

14:20 – 15:20 Strandfotball: Sluttspill

15:55 – 18:33 Judo: Finaler -90 kg, -100 kg og +100 kg for menn.
Finaler -78 kg og +78 kg  for kvinner

 

Channel 4

06:25 – 18:03 Svømming:

Innledende heat
50 m fri for menn
50 m butterfly for kvinner
400 m individuell medley for menn
4×200 m fri-stafett for kvinner
4×100 m medley-stafett for menn

08:30 – 08:50 Svømming: Kvartfinaler undervannssvømming

08:55 – 13:33 Judo:

Kvart- og semifinaler -90 kg, -100 kg og +100 kg for menn.
Kvart- og semifinaler -78 kg og +78 kg for kvinner

13:35 – 14:20 Strandfotball: Sluttspill

14:25 – 17:30 Svømming:

Semifinale 50 m fri for menn
Semifinale 50 m butterfly for kvinner
Finale 400 m individuell medley for menn
Finale 4×200 m fri-stafett for kvinner
Finale 4×100 m medley-stafett for menn
Finale 100 m ryggsvømming for kvinner
Finale 200 m fri for menn
Finale 200 m individuell medley for kvinner
Finale 100 m butterfly for menn
Finale 50 m butterfly for kvinner
Finale 50 m fri for menn

Norske deltagere:  Ariel Braathen, Sigurd Holten Bøen, Ole-Mikal Fløgstad, Marius Solaat Rødland, Marte Løvberg, Eivind Bjelland, Mads Henry Steinland og Erik Årsland Gidskehaug

17:30 – 18:50 Strandfotball: Semifinale

18:50 – 20:10 Strandfotball: Semifinale

Lørdag 20. juni

Channel 1

06:00 – 08:49 Bueskyting: 1/32-finale individuelt for menn.

Norske deltagere:  Christoffer Furnes, Paul André Hagen og Bård Nesteng

08:50 – 10:05 Vannpolo: Sluttspill.

10:20 – 11:35 Vannpolo: Sluttspill.

12:00 – 13:03 Vannpolo: Sluttspill.

13:05 – 14:35 Volleyball Slovakia – Belgia, pulje B for menn.

14:50 – 16:05 Vannpolo: Bronsefinale for kvinner.

16:20 – 17:56 Vannpolo: Finale for kvinner.

18:00 – 19:30 Volleyball Polen –  Aserbajdsjan, pulje A for menn.

19:30 – 21:00 Volleyball Tyskland – Italia, pulje B for menn.

Channel 2

06:55 – 07:45 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

08:00 – 08:45 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

09:00 – 09:45 Sandvolleyball: Semifinale for kvinner.

Norske deltagere: Victoria Faye Kjølberg og Janne Kongshavn Hordvik.

10:00 – 10.48 Sandvolleyball: Semifinale for kvinner.

Norske deltagere: Victoria Faye Kjølberg og Janne Kongshavn Hordvik.

11:20 – 13:03 Volleyball Serbia – Finland,

13:20 – 14:55 Volleyball Russland – Bulgaria.

14:55 – 20:03 Boksing: 1/16-finaler 54kg og 64kg for kvinner og 52kg, 60 kg, 64 kg og 91kg for menn.

20:05 – 22:00 Boksing: 52 kg og 60 kg for menn.

Channel 3

06:55 – 08.50 Stup: 3 m stupebrett for menn.

08:50 – 13:00 Sykkel: Landeveissykling for kvinner.

Norske deltagere:  Miriam Bjørnsrud og Cecilie Gotaas Johnsen

13:00 – 17:18 Turn: Finale for menn og kvinner.

17:55 – 18:45 Sandvolleyball: Bronsefinale for kvinner.

Norske deltagere: Victoria Faye Kjølberg og Janne Kongshavn Hordvik.

19:00 – 20:15 Sandvolleyball: Finale for kvinner.

Norske deltagere: Victoria Faye Kjølberg og Janne Kongshavn Hordvik.

20:15 – 21:00 Sandvolleyball: Kvartfinale for menn

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

21:00 – 21:45 Sandvolleyball: Kvartfinale for menn

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

 

Channel 4

05:50 – 07:33 Volleyball: Frankrike – Tyrkia, pulje A for menn.

07:35 – 08:25 Volleyball: Innledende runder for kvinner.

08:25 – 09:33 Skyting: Finale 50 m pistol for menn

09:55 – 11:15 Skyting: Finale 25 m pistol for kvinner.

11:15 – 12:25 Boksing: 54kg og 64kg for kvinner

12:25 – 14:03 Skyting: Finale leirdue for kvinner.

14:03 – 14:48 Sandvolleyball: Kvartfinale for menn

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

14:50 – 15:50 Stuping: 3 meter, innledende for menn

15:55 – 19:08 Stuping: Finale 3 meter synkronstup for kvinner, Finale 3 meter for menn.

19:10 – 21:15 Bueskyting: Individuelt for menn

Norske deltagere:  Christoffer Furnes, Paul André Hagen og Bård Nesteng

21:15 – 22:00 Sandvolleyball: Kvartfinale for menn

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

Fredag 19. juni

Channel 1

05:55 – 07:50 Bueskyting: 1/32-finale individuelt for kvinner.

Norske deltagere:  Line Blomén Ridderstrøm

07:55 – 12:03 Bordtennis: Semifinaler single for kvinner og menn.

12:05 – 14:25 Volleyball: Serbia – Nederland, Pulje B kvinner.

14:25 – 18:30 Bordtennis: Finaler single for kvinner og menn.

18:30 – 21:00 Bueskyting: 1/32-finale individuelt for kvinner.

Norske deltagere:  Line Blomén Ridderstrøm

 

Channel 2

05:50 – 07:33 Volleyball: Romania – Tyrkia, pulje A for menn.

07:50 – 09:33 Volleyball: Bulgaria – Kroatia, pulje B for menn.

09:35 – 10:50 Vannpolo: Mellomrunde for menn.

10:55 – 11:45 Sandvolleyball: Innledende runde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

11:45 – 15:03 Taekwondo: Kvart- og semifinale for kvinner 67kg og menn 80kg.

Norske deltagere:  Tina Røe Skaar

15:05 – 15:48 Sandvolleyball: Kvartfinale for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

15:50 – 16:55 Vannpolo: Semifinale for menn.

16:55 – 20:18 Taekwondo: Finaler 67 kg kvinner og 80kg menn

Norske deltagere:  Tina Røe Skaar

20:18 – 21:18 Vannpolo: Semifinale for menn.

21:18 – 22:03 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

 

Channel 3

06:55 – 12:33 Turn: Finaler individuelt.

12:35 – 13:20 Sandvolleyball: Innledende runde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

13:20 – 14:20 Bueskyting: 1/32-finale individuelt for menn

14:20 – 15:38 Vannpolo: Semifinale for menn.

15:55 – 17:33 Turn: Kvalifisering trampoline og aerobics.

17:33 – 18:50 Volleyball: Aserbajdsjan – Belgia, pulje A for menn.

18:50 – 20:33 Volleyball: Tyskland – Russland, pulje B for menn.

20:35 – 22:00 Volleyball: Polen – Italia, pulje B for kvinner.

 

Channel 4

05:55 – 06:55 Taekwondo: Innledende runder.

Norske deltagere:  Tina Røe Skaar

06:55 – 07:45 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

08:00 – 08:40 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

08:40 – 10:03 Skyting: Finale 50 m luftrifle, tre posisjoner, for kvinner.

Norske deltagere:  Malin Westerheim

10:20 – 11:35 Vannpolo: Semifinale for menn.

11:50 – 12:55 Vannpolo: Semifinale for menn.

13:40 – 14:56 Skyting: Finale leirdueskyting for menn.

Norske deltagere:  Tore Brovold

15:00 – 15:55 Stuping: Innledende runde kvinner: 1M stupebrett.

15:55 – 18:55 Stuping: Finale 3 m synkronstup for menn og 1 m for kvinner.

18:55 – 19:48 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

19:48 – 20:33 Sandvolleyball: Kvartfinale for kvinner.

Norske deltagere: Victoria Faye Kjølberg og Janne Kongshavn Hordvik.

20:33 – 21:18 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

21:18 – 22:03 Sandvolleyball: Utslagsrunde for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

 

Torsdag 18. juni

Channel 1

05:55 – 11:55 Stuping: Innledende runder 1 m stup for menn.

10:55 – 11:55 Stuping: Innledende runder 10 m stup for kvinner.

Norske deltagere:  Julie Synnøve Thorsen og Anne Vilde Tuxen

11:55 – 15:03 Taekwondo: Kvartfinaler, semifinaler og finale 80 kg, menn og 67 kg, kvinner.

Norske deltagere:  Richard Ordemann (80 kg)

15:05 – 15:55 Stuping: Innledende runder 10 m stup for kvinner.

Norske deltagere:  Julie Synnøve Thorsen og Anne Vilde Tuxen

15:55 – 19:00 Stuping: Finale 1 m stup for menn.

17:30 – 18:27 Stuping: Finale 10 m stup for kvinner.

Norske deltagere:  Julie Synnøve Thorsen og Anne Vilde Tuxen

19:00 – 21:30 Sandvolleyball: Innledende runder for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

 

Channel 2

05:55 – 09:50 Bueskyting: Kvartfinaler, semifinaler og finaler for lag, kvinner.

Norske deltagere:  Christoffer Furnes, Paul André Hagen og Bård Nesteng

09:50 – 10:55 Vannpolo: Kvartfinale kvinner.

10:55 – 14:52 Bueskyting: Kvartfinaler, semifinaler og finaler for lag, menn.

Norske deltagere:  Christoffer Furnes, Paul André Hagen og Bård Nesteng

14:55 – 16:30 Volleyball:  Finland – Tyrkia, pulje A for menn.

16:30 – 18:50 Bordtennis: Kvartfinaler single for menn og kvinner.

18:50 – 20:33 Volleyball: Serbia – Polen, pulje A for menn.

20:33 – 22:00 Volleyball: Aserbajdsjan – Frankrike, pulje A for menn.

 

Channel 3

06:50 – 08:33 Sykkel: Individuell tempo for kvinner.

Norske deltagere:  Cecilie Gotaas Johnsen

08:35 – 09:50 Volleyball: Russland – Slovakia, pulje B for menn.

09:50 – 13:18 Sykkel: Individuell tempo for menn.

Norske deltagere:  Reidar Borgersen

13:18 – 14:25 Vannpolo: Semifinale for kvinner

14:25 – 17:18 Turn: Finaler for menn og kvinner

Mulige norske deltagere: Marcus Conradi, Pietro Oliver Giachino, Stian Skjerahaug, Solveig Merckoll Berg, Sofie Bråthen og Martine Rustøen Skregelid.

17:18 – 20:18 Taekwondo: Finaler 67 kg for kvinner og  80 kg for menn.

Norske deltagere:  Richard Ordemann (80 kg)

20:18 – 21:30 Vannpolo: Semifinale for kvinner.

 

Channel 4

05:50 – 07:33 Volleyball: Bulgaria – Tyskland, pulja B for menn.

07:33 – 10:25 Sandvolleyball: Innledende runder for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

10:25 – 11:48 Skyting: Finale 50 m rifleskyting for menn.

Norske deltagere:  Stian Bogar og Odd Arne Brekne

11:50 – 12:40 Bordtennis: Innledende runder, single for menn og kvinner.

12:40 – 15:11 Skyting: Finaler trap/leirdueskyting. Mix lag.

15:11 – 15:55 Bryting: Kvalifisering, kvart- og semifinaler for menn.

15:55 – 18:33 Bryting: Finaler fristil 61 kg, 70 kg, 86 kg og 125kg for menn.

18:33 – 19:45 Vannpolo: Semifinale for kvinner.

19:45 – 21:00 Vannpolo: Semifinale for kvinner.

21:00 – 22:00 Volleyball: Italia – Belgia, pulje B for menn.

Onsdag 17. juni

Channel 1

05:50 – 07:33 Volleyball: Nederland – Tyskland, pulje B for kvinner.

07:55 – 09:03 Skyting: 10 m luftrifle for kvinner.

09:03 – 11:55 Bordtennis: Innledende runder, single for kvinner.

11:55 – 15:03 Taekwondo: Kvart- og semifinaler, 57 kg for kvinner. Innledende runder, 68 kg for menn.

15:03 – 15:55 Vannpolo: Sluttspill for menn

15:55 – 16:55 Vannpolo: Sluttspill for menn

16:55 – 20:18 Taekwondo: Bronsefinale og finaler 57 kg for kvinner og 68 kg for menn.

20:20 – 21:30 Volleyball: Serbia – Bulgaria, pulje B for kvinner.

 

Channel 2

05:55 – 07:33 Bueskyting: Innledende runder for lag, menn og kvinner.

Norske deltakere: Christoffer Furnes, Paul André Hagen og Bård Nesteng

09:36 – 10:50 Vannpolo: Sluttspill kvinner

10:55 – 17:22 Bueskyting: Finaler for lag, menn og kvinner

17:22 – 18:50 Bordtennis: Innledende runder, single for menn

18:50 – 20:33 Volleyball: Russland – Kroatia, pulje B for kvinner.

20:35 – 21:45 Volleyball: Polen – Romania, pulje A for kvinner.

 

Channel 3

06:55 – 12:03 Turn: Finaler turn. Kvalifisering rytmisk sportsgymnastikk.

12:03 – 13:20 Sandvolleyball: Innledende runder for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

13:20 – 15:03 Volleyball: Italia – Aserbajdsjan, pulje A kvinner.

15:10 – 18:03 Turn: Individuell trampoline og mix paraerobics.

18:05 – 19:30 Volleyball: Belgia – Tyrkia, pulje A kvinner.

19:30 – 21:30 Sandvolleyball: Høydepunkter

 

Channel 4

05:55 – 06:55 Taekwondo: Innledende runder.

06:55 – 11:03 Bryting: Kvart- og semifinaler,  57 kg, 65 kg, 74 kg og 97 kg for menn.

11:25 – 12:41 Skyting: Finale leirdueskyting for menn.

12:41 – 13:55 Vannpolo: Kvartfinale for kvinner.

13:55 – 15:03 Skyting: Finale 10 m luftpistol for menn.

15:05 – 15:55 Sandvolleyball: Innledende runder for menn.

Norske deltagere:  Øyvind Hordvik og Morten Kvamsdal

15:55 – 18:33 Bryting: Finaler fristil, 57 kg, 65 kg, 74 kg og 97 kg for menn.

18:35 – 19:50 Vannpolo: Kvartfinale for menn.

19:50 – 21:05 Vannpolo: Kvartfinale for menn.